Mamy Cię!!!

Awatar użytkownika
ja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1943
Rejestracja: 08-04-04, 16:07

Mamy Cię!!!

Postautor: ja » 15-10-04, 11:31

To chyba najlepszy tytuł dla tej wiadomości. Jak sądzę radosnej dla wszystkich klubowiczów. Wreszcie każdy z nas będzie mógł sprawdzić parametry swojego auta, czy wprowadzane zmiany przynoszą efekty itd... Jakim sposobem? Kupiliśmy G-tech Pro Competition!!! :airborne:
Urządzenie które mierzy między innymi czasy...

0-100 km/h
0-140 km/h
0-160 km/h
1/4 mili
1/4 mili ET

Oraz parę innych - bardzo przydatnych dla każdego kierowcy z lekką żyłką rajdowca - parametrów.

*1/4 mili V-max
*Moc KW
*Torque
*Maxymalne obroty
*Drogę hamowania
*Szybkość / Drogę
*Moc / Drogę

Kupienie tego urządzenia, to dowód na to jak dynamicznie rozwija się nasz klub. Wiele większych i bogatszych nawet nie może o nim marzyć.
Wielką zaletą tego urządzenia jest możliwość zrzucenia wszystkich zapamiętanych parametrów do komputera. Każdy klubowicz będzie mógł to zrobić, żeby potem porównać swoje wyniki z innymi. Urządzenie jest bardzo proste w montażu (wystarczy wpiąć w gniazdo zapalniczki i przyssać urządzenie do przedniej szyby samochodu) więc nawet na niewielkich spotkaniach klubowych (ta sama nawierzchnia i warunki pogodowe) będzie można porównać nasze osiągi. Jako że pomiary urządzenia są bardzo dokładne używa go w swoich samochodach wielu zawodowych kierowców.

W skład zestawu wchodzi:

G-tech Pro Competition
Zasilacz z gniazdka samochodowego
Zasilacz do krajowej sieci 230V wraz z przejsciówką
Mocowanie przyssawki na szybe
Mocowanie na stałę wraz z wkretami
Oryginalne oprogramowanie (1CD)
Kabel komunikacyjny

G- Techa będą mogli używać wszyscy klubowicze. Prawdopodobnie (o tym zdecydują klubowicze) osoby niezrzeszone też będą miały do niego dostęp, ale za niewielką opłatą.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


(ja)
Ostatnio zmieniony 15-10-04, 12:57 przez ja, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja to ja, więc jako ja chcę być znany