Toyota podpisuje trzyletni kontrakt z Ralfem Schumacherem

Awatar użytkownika
ja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1943
Rejestracja: 08-04-04, 16:07

Toyota podpisuje trzyletni kontrakt z Ralfem Schumacherem

Postautor: ja » 02-11-04, 11:54

Panasonic Toyota Racing podpisała trzyletni kontrakt z Ralfem Schumacherem, który będzie kierowcą teamu w sezonie 2005.

Szef teamu Panasonic Toyota Racing, Tsutomu Tomita: „Ogłaszamy z przyjemnością przystąpienie Ralfa Schumachera do zespołu w sezonie 2005. W swej dotychczasowej karierze wielokrotnie dowiódł, że jest naprawdę szybkim kierowcą. Jego doświadczenie z pewnością okaże się pomocne. Decyzja o osobie drugiego kierowcy teamu w sezonie 2005 nie została jeszcze podjęta, nie chcemy działać pochopnie. Jesteśmy zadowoleni z postępów zarówno Cristiana da Matta jak i Oliviera Panisa, nadal rozważamy kandydatury obydwu kierowców. Przed nami jeszcze 8 wyścigów tego sezonu; teraz wszyscy koncentrujemy się nad poprawieniem naszych osiągnięć i zdobyciem punktów”.

Cristiano da Matta i Olivier Panis wezmą udział we wszystkich pozostałych wyścigach sezonu. Do końca 2004 ze składu zespołu nie odejdą także Ricardo Zonta, trzeci kierowca ani Ryan Briscoe, kierowca testowy.

Decyzja w sprawie drugiego kierowcy teamu w sezonie 2005 zostanie podjęta pod koniec tego sezonu. Do czasu ogłoszenia oficjalnego komunikatu Toyota nie będzie komentować żadnych spekulacji ani plotek na ten temat.

(źródło: Toyota.pl)
Ja to ja, więc jako ja chcę być znany