Podsumowanie klubowego roku 2009

Katarinka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 949
Rejestracja: 13-11-04, 18:25
Lokalizacja: ...
Kontakt:

Podsumowanie klubowego roku 2009

Postautor: Katarinka » 07-11-09, 23:52

No i rok klubowy 2009 został uroczyście zakończony na torze Rakietowa we Wrocławiu w dniu 24 października 2009 r.
A jaki był ten rok– szybki, głośny, pełen zmian i huczny od wydarzeń i zdarzeń w Klubie.

Zlot urodzinowy odbył się na torze testowym FIATA w Tychach, w mroźnej i śnieżnej scenerii, humory nam dopisywały, przybyli licznie uczestnicy rywalizacji sportowej z ochotą garnęli się do sprawdzenia swoich „rajdowych” umiejętności. Szczególny nacisk położony został na bezpieczeństwo w ruchu, lecz jak to zwykle bywa wśród tak licznie przybyłych znalazło się kilku „młodych i gniewnych”, którym znów trzeba było dawać upomnienia.

Wiosna obfitowała w liczne wydarzenia i zdarzenia. W hucznej na całą Polskę kampanii wyborczej do Zarządu został wybrany nowy jego członek. Z nowymi, świeżymi pomysłami na today i tomorrow. Z kolei na forum po burzach i wymianach zdań odeszło od nas kilku klubowiczy. Przybyło też kilku nowych przejętych z konkurencyjnych klubów.

Cieszący się w tym roku trend „bezpieczniej jazdy” gromadził na szkoleniach przez nas organizowanych liczną rzeszę chętnych skłonnych do pogłębienia wiedzy i udoskonalania swoich umiejętności.
Rok sprzyjał też licznym imprezom sportowym, w których nasi klubowicze brali chętnie udział, w tym cykl z serii Superoes w Miedzianej Górze, kjs-y oraz inne zorganizowane imprezy samochodowe.

Lato postanowiliśmy po raz drugi ukoronować w Koszalinie, na torze kartingowym oraz na odpoczynku w słonecznym i pełnym od turystów Mielnie.
W tym roku dostaliśmy także zaproszenie na drugi już Europejski Zlot Toyoty Celica, który tym razem odbywał się na torze motocyklowym w Serres w Grecji. Klub reprezentowany był przez 4 samochody oraz 10 osób, które dzielnie stawiły czoła trudom podróży przez prawie całą Europę. Zrobiliśmy jak zwykle niezłe wrażenie na pozostałych uczestnikach zlotu a sami z przyjemnością poznawaliśmy piękne i urokliwe miejsca Chalkidiki.

Latem pokazaliśmy też, że mimo różnic poglądowych na tematy motoryzacyjne i nie tylko, w sytuacjach kryzysowych potrafimy dzielnie razem stawić czoła kłopotom. Tak było w przypadku naszego klubowicza i jego nowo narodzonej córeczki. Takie akcje, (choć oby jak najrzadziej się pojawiały) cementują naszą przyjaźń i sympatie do rodziny, jaką jest Celica-Club.
Wraz z pojawieniem się jesiennej szarugi oraz pierwszych przymrozków zakończyliśmy rok klubowy na torze Rakietowa we Wrocławiu.

Podsumowując należy też wspomnieć o rozwijającej się ciągle aktywności lokalnej. Sympatycy i miłośnicy tej marki samochodu chętnie gromadzą się w swoich regionach na wspólne spoty i pogłębianie znajomości. W szeregi klubu ciągle trafiają kolejni trafieni.
Należy jednak stwierdzić, ze uczestnictwo w życiu klubowym to nie tylko bierne przyglądanie się temu co inni zorganizują. Należymy do tego Klubu wszyscy i wszyscy powinniśmy dbać o jego właściwy rozwój. Dlatego też zachęcam Was do skorzystania z tej niebywałej okazji pokazania siebie jako chętnych i aktywnych Klubowiczy oraz tych, którzy nie tylko opłatą klubową i naklejkami na szybach chcą identyfikować się z Klubem.
Zachęcam wszystkich do kreatywnego działania w Klubie w nowym roku i czynnego uczestnictwa we wszystkich imprezach przez nas organizowanych.

Obecnie jesteśmy w trakcie trwania kolejnych wyborów do Zarządu. Wszystkim kandydatom życzę powodzenia i niech zwycięży najlepszy.

Zdjęcia i filmy z tegorocznych imprez oraz wydarzeń w Klubie dostępne są jak zwykle w Galerii.
Ostatnio zmieniony 09-11-09, 12:57 przez Katarinka, łącznie zmieniany 1 raz.
... bim bam bom ... it's Beams, that's all.

Awatar użytkownika
Rzeski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6482
Rejestracja: 10-07-07, 09:37
Lokalizacja: Wroclaw

Postautor: Rzeski » 09-11-09, 07:31

Po raz kolejny wyraze swoja dume i radosc z przynaleznosci do Celica-Club.
Nigdzie indziej tylko w CC. :-D Ten klimat Ci ludzie te auta.
WROCLOVE BRADA

kowal85gda
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 28-06-07, 15:28
Lokalizacja: Gdansk

Postautor: kowal85gda » 09-11-09, 08:29

a i w końcu Pomorze nie jest już czarną plamą na CC pozdrowienia znad morza :)
Ostatnio zmieniony 09-11-09, 12:54 przez kowal85gda, łącznie zmieniany 1 raz.