VII Urodzinowy Zlot Celica Club Poland

Awatar użytkownika
Rzeski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6482
Rejestracja: 10-07-07, 09:37
Lokalizacja: Wroclaw

VII Urodzinowy Zlot Celica Club Poland

Postautor: Rzeski » 23-02-10, 20:35

Witam Wszystkich serdecznie,

W związku z VII już Urodzinkami Celica-Club Poland, w Radomiu, w dniu 20.02.2010 r. odbył się uroczysty Zlot.
Zlot jak co roku dedykowany był tylko Członkom Klubu. Dopisała wspaniała frekwencją, która wskazała, iż z roku na rok jest nas coraz wiecej :) . Łącznie stawiło się na torze w Radomiu okolo 50 aut wraz z dumnymi właścicielami.
Jak wykazała frekwencja i dumni właściciele, Toyota Celica potrafi rozkochać w sobie niejedną i niejednego do tego stopnia, że musimy sie spotykać żeby móc o tym porozmawiać, podzielić sie naszymi opiniami na temat tego modelu jak i pochwalić się rożnymi modyfikacjami oraz zmianami jakie wprowadziliśmy w swoich autach przez ostatni rok.
Dzięki wynajęciu toru w Radomiu każdy z nas mógł wykazać sie swoimi umiejetnościami i niejednokrotnie popisać się, wzburzając góry śniegu podczas pokonywania okrążenia, pod presją zdobycia najlepszego czasu. Niejednokrotnie to właśnie nie maszyny tylko kierowcy dawali dowód swoich zdolności za kółkiem. Nie zawsze trzeba mieć stado koni pod maską, czasem wystarczy dobrze przygotowany kierowca, który potrafi właściwie je ujarzmić, prowadząc najspokojniejszą Celice 1.6 Sti :).

Zlot rozpoczęlismy w godzinach porannych.
Szybki wstęp i muszę przyznać, że jako organizator znowu nie bylo łatwo. Kiedy każdy
z nas omawiał jak "pokona" kolejny zakręt ja próbowałem zwołać zbiórkę :)

Obrazek

Na szczęście świadomość kary pobytu w pitstopie przez 6h skutecznie pozwolila mi zebrać wszystkich i rozpocząć mowę powitalną. Zebrać Wszystkich nie było łatwo tym bardziej że frekwencja dopisała i nawet w poczekalni brakowało miejsca na wszystkie, biorące udział w zabawie auta.

Obrazek

Obrazek

6 godzin trwały eliminacje czyli przejazd zapoznawczy, przejazd testowy na czas (nie wliczany do eliminacji) oraz 3 przejazdy na czas, wliczane do eliminacji, z których wybieraliśmy 2 najlepsze przejazdy i na podstawie tych najlepszych ustalaliśmy kwalifikacje w 3 klasach.
Przed samym startem stres dawał sie we znaki, dokręcanie na szybko wszystkich luźnych elementów pozwalało zabić czas i emocje przed startem :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Klasy prezentowały sie następująco:
klasa 1- 1,6 + 1,8 + III gen, klasa 2 - VI GT + VII, klasa 3 - Turbo
Jak już wspominałem wcześniej niejedna 1.6 deptała po piętach "turbawce" :)

Mieliśmy również służby "serwisowe" wśród których najważniejszą rolę pełnił doskonale se7en ze swoją Celicą i z kogutem na dachu, który wyciągał każde auto z zaspy z uśmiechem na twarzy :)

Obrazek

Co do zabawy na torze było bardzo bezpiecznie, po części dzięki metrowym zaspom, które
zabezpieczały przed wypadnięciem z toru (ale nie przed wjechaniem w nie co kilku klubowiczom się skutecznie udało) a urwane zderzaki, zapchane chłodnice oraz felgi śniegiem były dowodem dobrej zabawy :)

Obrazek

po części również dzięki rosnącej świadomości nas wszystkich co do
posłuszeństwa oraz przestrzegania żelaznych zasad podczas udziału w tego typu imprezach.
Kultura oraz duża wyobraźnia każdego z nas pozwoliły cieszyć się wspólna zabawą
aż do późnych godzin popołudniowych.
Wieczorem tradycyjnie odbyło się oficjalne odczytanie wyników oraz wręczenie nagród. Po części oficjalnej pozostała już tylko kolacja oraz integracja do białego rana :)
Po raz kolejny udowodniliśmy, że łączy nas auto, którym akcentujemy swoją odmienność.
Celica to pasja, poprzez którą każdy z nas realizuje swoje marzenia i rozwija się, idąc dalej
w ten świat, który jest światem motoryzacji jakże oczywistym ale jakże odmiennym od tego, który codziennie oglądamy zza szyby naszych Celinek.......
Nic o Was bez Was
Chill Rzesiu

(więcej wrażeń tutaj)
Ostatnio zmieniony 01-01-70, 01:00 przez Rzeski, łącznie zmieniany 3 razy.
WROCLOVE BRADA