Letni Zlot Celica-Clubu w Koszalnie

Katarinka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 949
Rejestracja: 13-11-04, 18:25
Lokalizacja: ...
Kontakt:

Letni Zlot Celica-Clubu w Koszalnie

Postautor: Katarinka » 03-07-10, 11:00

Rozpoczął się kolejny Letni Zlot Celica-Clubu w motoparku w Koszalinie. Od piątku w tym rejonie Polski jest największe zagęszczenie marki toyota celica oraz ich dumnych właścicieli. Obecnie trwają przygotowania do rozpoczęcia gorącej w przenośni i nie tylko rywalizacji sportowej na torze.
W tym roku frekwencja jak zwykle dopisała, pojawiło się natomiast więcej samochodów w najwyższej klasie turbo. Czy wynika to z powiedzenia, że apetyt rośnie w miarę jedzenia – nie wiem, może. Nie należy też zapominać o youngtimerach, które na tym Zlocie po raz pierwszy będzie reprezentował TomPoz, dumny właściciel niejakiej „Marilyn” - najbardziej wymarzonej w naszym klubie celiki I generacji.
No i oczywiście proszę pamietać o paniach i klubowiczkach, których z roku na rok w naszym Klubie przybywa i które dzielnie stawiają czoła panom w rywalizacjach sportowych.
A wracając do Zlotu, przez cały dzień przewidziane są atrakcje sportowe a wieczorem rozdanie nagród i wyróżnień oraz wspólne biesiadowanie i integracja. Za wszystkie te wspaniałe atrakcje gorąco chcemy podziękować naszemu koledze DCG, który po raz kolejny stanął na wysokości zadania i podjął się zorganizowania zlotu.
Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby pooglądać nasz autka oraz poznać i zintegrować się z naszymi klubowiczami i użytkownikami na tor kartingowy do Koszalina. Zapewniamy dobrą zabawę, pogodę i oczywiście szybkie sportowe auta.
... bim bam bom ... it's Beams, that's all.