Pan European Celica Meeting 2011

Katarinka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 949
Rejestracja: 13-11-04, 18:25
Lokalizacja: ...
Kontakt:

Pan European Celica Meeting 2011

Postautor: Katarinka » 21-06-11, 21:51

W dniach 12-14 sierpnia 2011 r. odbędzie się w Polsce III międzynarodowy zlot toyoty celica (Pan European Celica Meeting). Jest to zlot wszystkich fanów oraz posiadaczy tej marki z całej Europy. Dotychczas podobne spotkania miały miejsce we Włoszech (2007r.) oraz w Grecji (2009 r).
W 2011 r. organizacja imprezy przypadła Polsce.
Celica Club Poland jako jeden z uczestników zlotu brał udział w poprzednich edycjach spotkań i w tegorocznym również zgłosił swój udział.
Z tej okazji wszystkich zainteresowanych tym wydarzeniem miłośników, właścicieli toyoty celica oraz chętnych zobaczenia wielu pięknych samochodów tej marki z całej Europy, zapraszamy do odwiedzenia toru samochodowego w Miedzianej Górze w piątek 12 sierpnia br. Będzie można pooglądać samochody biorące udział w zlocie, porozmawiać z uczestnikami, fotografia i filmy z imprezy będą także mile widziane. Szczegółowa informacja dla uczestników oraz osób zapisanych na tor czyli co gdzie kiedy będzie dostępna na forum w dziale dotyczącym PECM 2011 najpóźniej do połowy lipca.

Przypominam, iż liderem polskiej grupy jest w tym roku prazyn, u którego można znaleźć odpowiedzi na wszelkie wątpliwości i pytania dotyczące zlotu.
... bim bam bom ... it's Beams, that's all.