Ja chcę jeszcze raz! - jak mawiał pewien znany osioł:)

Awatar użytkownika
ja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1943
Rejestracja: 08-04-04, 16:07

Ja chcę jeszcze raz! - jak mawiał pewien znany osioł:)

Postautor: ja » 10-08-05, 18:56

To chyba najlepsze podsumowanie tego, co działo się w zeszły weekend (6,7.08.05). Wszyscy którzy śledzą tą stronę doskonale wiedzą, że właśnie wtedy odbył się zlot Toyota Sport.
Niestety - Suprom nie udało się dotrzeć, ale i bez nich zabawa była przednia.

Kilkadziesiąt załóg, kręty tor, duże ambicje i sportowa rywalizacja. To po prostu nie mogło się nie udać.
Nawet pogoda spoglądała na nas przychylnym okiem - i chociaż w około były wielkie chmury, to nad nami cały czas świeciło słońce:)
Oczywiście wszyscy czekali na zawody. Do ostatecznej klasyfikacji liczyły się trzy wyścigi. Dwa pierwsze - samotnie po torze, czyli tylko i wyłącznie kierowca i czas. Trzeci, to wyścig w parach. I tu niektórych spotkało wielkie rozczarowanie - za przekroczenie linii mety - 10 sekund kary.

Na podium znaleźli się tylko kierowcy Celic:

Pierwsze - Showkemp - Carlos Sainz (2.0 turbo, 4WD)
Drugie - Macenty - VII gen. (1,8)
Trzecie - Ja - VI gen. (2,0)

Potem każdy mógł do woli szaleć po torze. I tu wyjątkowe uznanie dla kierowców MR2. Wbrew połamanym błotnikom, wbrew wkręconym oponom i wbrew nadto wystającym zaciskom klocków, urządzili niesamowity pokaza driftu. Mało kto oszczędzał swoją maszynę, nie mówiąc już o oponach. Smrodu (jakże przyjemnego:) ) było mnóstwo

Szczęśliwi, zmęczeni i w bardzo dobrych humorach pojechaliśmy do Kozienic.
Grill, kiełbaski, piwko, nawet muzyka... czy czegoś więcej potrzeba do szczęścia?

Ciekawostką zlotu była (złożona kilka godzin wcześniej ;) ) Celica Roberta. Tak, tak.. mówię o GT4.
Wbrew przewidywaniom wszystkich, nie udało mu się, podczas zawodów, zdeklasować przeciwników.. ale jak sądzę, na kolejnym zlocie, na pewno będzie się czego bać :)
Oby jak najszybciej!

I jeszcze jedno. Impreza nie miała by tak dużej rangi gdyby nie obecność telewizji i przedstawicieli Toyota Motor Poland (to właśnie ona była fundatorem nagród). Mamy zapewnienie, że skoro imprezy wychodzą nam tak dobrze, to następna na pewno nie zostanie pominięta.

ja.
Ja to ja, więc jako ja chcę być znany

JPD
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 424
Rejestracja: 26-05-04, 15:24

Postautor: JPD » 10-08-05, 20:09

TAK trzymać i nie[od|do]puszczać.
Linux is like a wigwam : no Gates, no Windows, Apache inside.

Awatar użytkownika
espun
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 13-10-04, 21:09

Postautor: espun » 11-08-05, 11:55

kurde szkda ze nie moglem byc:( macie jakies fotki?

Awatar użytkownika
Robert
Site Admin
Site Admin
Posty: 8003
Rejestracja: 19-12-03, 23:41

Postautor: Robert » 11-08-05, 13:00

Ciekawe, że najbardziej do naruszania zasad namawiają Ci, którzy przed chwilą ścigali ich obchodzenie.

Awatar użytkownika
marshall7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 97
Rejestracja: 30-10-05, 00:54

Żal mi serce ściska .............

Postautor: marshall7 » 12-12-05, 13:17

Jaka szkoda że jeszcze Celci nie posiadałem....
Ale czekam już z niecierpliwością na następne spotkanie i na pewno na nim będę....
Pozdrawiam
marshall7
Bruuummmmm......... ziu....... kłłłłłiiiiiii...

Awatar użytkownika
PREZES900RR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1691
Rejestracja: 13-08-04, 20:02

Re: Żal mi serce ściska .............

Postautor: PREZES900RR » 12-12-05, 13:18

marshall7 pisze:Jaka szkoda że jeszcze Celci nie posiadałem....
Ale czekam już z niecierpliwością na następne spotkanie i na pewno na nim będę....
Pozdrawiam
marshall7

Po tym zlocie w Radomiu byl jeszcze jeden w Gostyniu w polowie pazdziernika - relacja w dziale zloty a foto w galerii.
Elbląskie Forum Motocyklistów http://www.grupaelblag.pl