III urodziny Celica Clubu w Radomiu.

Awatar użytkownika
ja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1943
Rejestracja: 08-04-04, 16:07

III urodziny Celica Clubu w Radomiu.

Postautor: ja » 26-02-06, 14:18

Szczerze powiem, że choć wiedziałem, że muszę tego pilnować, to w pewnym momencie pogubiłem się w ilości aut, jakie zawitały na zlocie. Najpierw było nas prawie 30.. potem niektórzy wjeżdżali, niektórzy wyjeżdzali. W szczytowym momencie na torze były 32 auta, ale tak jak mówię - w sumie było nas więcej.
A zaczynam od tych rozważań, tylko z jednego powodu. Zlot się udał!!! To na razie największa frekwencja w historii klubu (już ponad trzy letniej historii, trzeba dodać :) ).
Były wszystkie składniki, jakie do "ugotowania" dobrego zlotu są potrzebne. Piękna pogoda, czyli słońce i lekki mróz (zmarzluchy trochę marudziły, ale co tam :) ), do tego emocje związane z walką o najlepszy czas na torze, do tego specjalnie dla nas zarezerwowana hamownia, gdzie każdy mógł sprawdzić swoją pociechę.. No ale to gotowanie nie udało by się, gdyby nie najważniejszy składnik "zlotowej zupy" - czyli woda ;) Na imprezie, w dużych ilościach. To wszystko sprawiło, że nie widziałem ani jednego uczestnika zlotu, który w niedzielę, byłby nieuśmiechnięty.
I jeszcze parę moich obserwacji. Jako że miałem przyjemność, "startować" większość z uczestników wyścigu, to też, (chcąc nie chcąc), oglądałem miny większości. Skupienie, zacięcie, lekka sportowa złość, ale przede wszystkim radość! i to było w tym wszystkim najpiękniejsze. Każdy przed startem po prostu się uśmiechał.
I choć niektórzy (sic!) wypadali z toru, i choć niektórzy przyjeżdzali z gorszym czasem niż inni (tu wyniki) to wszystko odbywało się w konwencji świetnej zabawy. I chyba o to chodzi...
A zatem czekamy na następny zlot!

I jeszcze jedno. Tym razem zlot można nazwać międzynarodowym, bo uczestniczyli w nim nie tylko Polacy! Mówiąc krótko - przekraczamy granice!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Wszyscy którzy chcą się podzielić wrażeniami ze zlotu powinni to zrobić tutaj klik


(ja)
Ostatnio zmieniony 03-03-06, 11:04 przez ja, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja to ja, więc jako ja chcę być znany

Awatar użytkownika
Sawa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2997
Rejestracja: 05-01-04, 08:38

Re: III urodziny Celica Clubu w Radomiu.

Postautor: Sawa » 26-02-06, 23:02

ja pisze:* dodam, że ten zlot można nazwać międzynarodowym, bo uczestniczyli w nim nie tylko Polacy


:?:?:? - jedynie niepolackie były dwie rejestracje w Celicach: Foxa włoska i Norbiego czeska, reszty obcokrajowców nie stwierdziłem, czyżby ktoś dojechał po 16 :?

Awatar użytkownika
Robert
Site Admin
Site Admin
Posty: 8003
Rejestracja: 19-12-03, 23:41

Re: III urodziny Celica Clubu w Radomiu.

Postautor: Robert » 26-02-06, 23:15

Sawa pisze:....Norbiego czeska...

Norbi jest Czechem 8) :D

Zatem: nasz klub zaczyna przekraczać granice :clap:
Ciekawe, że najbardziej do naruszania zasad namawiają Ci, którzy przed chwilą ścigali ich obchodzenie.

Awatar użytkownika
Grzegorz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2039
Rejestracja: 06-01-04, 18:26

Re: III urodziny Celica Clubu w Radomiu.

Postautor: Grzegorz » 26-02-06, 23:28

Robert pisze:
Sawa pisze:....Norbiego czeska...

Norbi jest Czechem 8) :D

Zatem: nasz klub zaczyna przekraczać granice :clap:


granice - wytrzymałosci??? :-D
430hp/580Nm
480hp/610Nm
6xxhp/6xxNm in progres

Awatar użytkownika
Norbi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 238
Rejestracja: 11-06-04, 17:28

Postautor: Norbi » 01-03-06, 17:14

Norbi ma żone polke, obywatelstwo polskie mieszka w polsce więc 100% Polak tylko cela na czeskich blachach :mrgreen:

Awatar użytkownika
Sawa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2997
Rejestracja: 05-01-04, 08:38

Re: III urodziny Celica Clubu w Radomiu.

Postautor: Sawa » 01-03-06, 20:04

Robert pisze:Norbi jest Czechem 8) :D


Jaki on Czech, swój chłopak :-D:-D:-D

Awatar użytkownika
Szweda
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2975
Rejestracja: 16-11-05, 16:39

Re: III urodziny Celica Clubu w Radomiu.

Postautor: Szweda » 01-03-06, 21:23

Robert pisze:Zatem: nasz klub zaczyna przekraczać granice :clap:


A Duńczyk jest Duńczykiem tylko z nicku czy z narodowości też ??
Jezeli pomoglem, zawsze mozesz mi o tym powiedziec klikajac przycisk "pomogl" pod moim postem.

TomPoz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4958
Rejestracja: 09-07-04, 00:41

Re: III urodziny Celica Clubu w Radomiu.

Postautor: TomPoz » 03-03-06, 17:25

Szweda pisze:A Duńczyk jest Duńczykiem tylko z nicku czy z narodowości też ??

Z moich kontaktów z Duńczykiem wynika bezpośrednio, że on jest nie z tej ziemi. :wink: