No to poRyczeliśmy...

Awatar użytkownika
ja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1943
Rejestracja: 08-04-04, 16:07

No to poRyczeliśmy...

Postautor: ja » 11-09-06, 23:11

Właściwie nie napiszę nic odkrywczego... było po prostu super. Dopisało wszystko - szkolenie, tor, pogoda, zawodnicy no i jeszcze trochę szczęścia i możliwość korzystania z profesjonalnego pomiaru czasu na 1/4 mili.
Ryki to zdecydowanie świetne miejsce dla wszystkich fanów motoryzacji. Połączone ze szkołą jazdy, emocjami związanymi z zawodami, kiełbaskami i krowami jako widownią ;)tworzyło świetną atmosferę. Oczywiście nie było by tego wszystkiego gdyby nie ludzie którzy przyjechali.
Były dwa tory, na których każdy mógł usłyszeć o swoich błędach od Piotra Wróblewskiego i oczywiście wyścigi na 1/4 mili - czyli wszystko co kierowcom do szczęścia jest potrzebne.
Niektórym co prawda tor nie wystarczał i musieli jeździć po trawie.. ale to już inna para kaloszy (żeby nie powiedzieć opon ;) )
Po sportowych emocjach, jak zwykle impreza integracyjna... a tam same czary :)
Chyba wszyscy czekają kolejnego zlotu i kolejnej możliwości do spotkania się (o wyścigach nie wspominając)
Ja to ja, więc jako ja chcę być znany

Awatar użytkownika
PREZES900RR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1691
Rejestracja: 13-08-04, 20:02

Postautor: PREZES900RR » 13-09-06, 15:18

Fajnie mieliście - tylko wam zazdrościc. Ja niestety nie moglem być i musze sie pocieszać Waszymi relacjami, komentarzami i fotkami.
Pozdrawiam
Elbląskie Forum Motocyklistów http://www.grupaelblag.pl

Awatar użytkownika
Robert
Site Admin
Site Admin
Posty: 8003
Rejestracja: 19-12-03, 23:41

Postautor: Robert » 14-09-06, 13:04

Trochę zdjęć tutaj
Ciekawe, że najbardziej do naruszania zasad namawiają Ci, którzy przed chwilą ścigali ich obchodzenie.

Awatar użytkownika
lanc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: 01-03-06, 19:07

Postautor: lanc » 16-09-06, 14:03

no to sobie poszaleliście gratulacje