Mamy już 4 lata czyli IV urodziny Celica-Club Poland za nami

Awatar użytkownika
ja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1943
Rejestracja: 08-04-04, 16:07

Mamy już 4 lata czyli IV urodziny Celica-Club Poland za nami

Postautor: ja » 07-03-07, 22:05

Czteroletnie dziecko, spokojnie można nazwać małym człowiekiem. Chodzi, gada, wie co się do niego mówi i samo może powiedzieć o swoich potrzebach. W przypadku klubu - jest podobnie.
IV urodziny Celica-Club Poland dowiodły tego dobitnie. To już nie było organizowane na szybko spotkanie, tylko profesjonalnie zorganizowany zlot. Ze wszystkich części kraju przez cały dzień zjeżdżali się entuzjaści Celicy.
Z Warszawy z samego rana wyruszyła kolumna kilkunastu sportowych aut z kraju kwitnącej wiśni. Na całej trasie przejazdu bardzo zwracaliśmy na siebie uwagę, zwłaszcza że jechaliśmy baaaardzo mało sportowym tempem ;) Być może dzięki temu wszyscy dotarli do Lublina bez większych przygód.

Tor w Lublinie był miejscami ośnieżony i oblodzony. Niektórym to przeszkadzało, niektórych bawiło - ale na pewno można powiedzieć jedno: nie było nudno!
Jazda na czas na takim torze, to nie tylko umiejętność wciśnięcia gazu do dechy, ale przede wszystkim umiejętność dobrego wyczucia samochodu. Zresztą - warto dodać, że już podczas wyścigów, a po przyjeździe na forum (www.celica-club.org.pl) rozgorzała dyskusja o tym, jak najlepiej pokonywać zakręty, jak z nich wychodzić, kiedy wcisnąć gaz, a kiedy hamulec.
Na torze emocji nie brakowało - każdy chciał szybciej, każdy chciał lepiej.. ale oczywiście tor weryfikował wszystko. Bączki, poślizgi, zderzenia z oponami czy najczęstsza przypadłość - oranie trawy wokół toru - zdarzały się właściwie wszystkim.
Oczywiście wygrali najlepsi ;) choć dosyć niespodziewanie w klasie turbo najlepsze czasy miał Wroobel, który wygrał ze wszystkimi samochodami z napędem na cztery koła :)
W klasie najliczniejszej (dwulitrowe wolnossące) wygrał hin, zresztą został także nagrodzony za najlepszy debiut roku.
W najsłabszej klasie wygrał Madman - dzielnie walczący swoją Celicą 1,6 :)
Ale to oczywiście nie koniec emocji na zlocie. Organizatorzy przygotowali niespodziankę!
Zbiórka w centrum Lublina. W każdym samochodzie dwie osoby. Nikt nic nie wie. Dostajemy kartki i co chwila jeden samochód opuszcza parking. Rozwiązać krzyżówkę, przejechać przez miasto według wskazówek, zebrać punkty, zauważyć zaznaczone miejsca, nie zgubić się i dotrzeć! Tak, tak - to była gra terenowa w Lublinie. Tam też ścigające się Celice (oczywiście w granicach rozsądku) wzbudzały spore zainteresowanie.
Metą i jednocześnie miejscem spotkania zagubionych w Lublinie Celic był jeden z zajazdów, gdzie pogłębialiśmy i zacieśnialiśmy co się dało.
Na koniec dodam (trzymając się początkowej metafory), że tak jak u czteroletniego dziecka, urodziny to może być już niezła impreza ze znajomymi, tak urodziny klubu (jeśli o tę sprawę chodzi) wyglądają podobnie.
Przyjechali koledzy z Toyota Klub Polska, Extreme Toyota Team, a także z Celica Club. Wiem, że wszyscy bawili się świetnie. Wiem, że następnym razem będą bawić się jeszcze lepiej i pewnie będzie nas jeszcze więcej :)
Ja to ja, więc jako ja chcę być znany

Adam
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2678
Rejestracja: 26-12-03, 16:14

Postautor: Adam » 12-03-07, 22:32

taka mala poprawka. kazdy z dotychczasowych zlotow nigdy nie byl organizowanym na szybko spotkaniem...
wierze, ze to sformulowanie pewnie tak "ladniej do calosci pasowalo", ale niestety kladzie cien na dotychczas organizowane zloty... :-|
Drukuj Tanio! Przekonaj się jak łatwo to zrobić. Maksymalnie obniżaj z nami koszty promocji swojej firmy!
Oferujemy niskie koszty druku materiałów promocyjnych, takich jak: ulotki, foldery, wizytówki i wiele innych.
biuro@24druk.netwww.24druk.net

Awatar użytkownika
ja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1943
Rejestracja: 08-04-04, 16:07

Postautor: ja » 13-03-07, 11:12

Adam pisze:taka mala poprawka. kazdy z dotychczasowych zlotow nigdy nie byl organizowanym na szybko spotkaniem...
wierze, ze to sformulowanie pewnie tak "ladniej do calosci pasowalo", ale niestety kladzie cien na dotychczas organizowane zloty... :-|


dobrze odczytałeś moje intencje. Ten zabieg stylistyczny (bo tylko tak należy to traktować) miał na celu podkreślenie bardzo profesjonalnego przygotowania tego zlotu, a nie umniejszanie jakiemukolwiek poprzedniemu. Dokładnie pamiętam, że przy tych wcześniejszych Ty także brałeś udział, stąd (jak sądzę) Twoje wątpliwości.
Myślę jednak, że to sformułowanie jak najbardziej się broni i chyba nikogo nie uraża, zwłaszcza, że obiektywnie - w porównaniu z ostatnim - poprzednie nie były tak dobrze zorganizowane.
Jeśli jednak to sformułowanie "razi" jeszcze kogoś (poproszę o PW w tej sprawie), to je zmienię i poproszę także furious.pl o zmianę tekstu.
Ja to ja, więc jako ja chcę być znany

Adam
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2678
Rejestracja: 26-12-03, 16:14

Postautor: Adam » 13-03-07, 20:36

ja pisze:
Adam pisze:taka mala poprawka. kazdy z dotychczasowych zlotow nigdy nie byl organizowanym na szybko spotkaniem...
wierze, ze to sformulowanie pewnie tak "ladniej do calosci pasowalo", ale niestety kladzie cien na dotychczas organizowane zloty... :-|

dobrze odczytałeś moje intencje. Ten zabieg stylistyczny (bo tylko tak należy to traktować) miał na celu podkreślenie bardzo profesjonalnego przygotowania tego zlotu, a nie umniejszanie jakiemukolwiek poprzedniemu. Dokładnie pamiętam, że przy tych wcześniejszych Ty także brałeś udział, stąd (jak sądzę) Twoje wątpliwości.

moje, jak to nazwales "watpliwosci" wziely sie stad, ze ty i paru "starych" klubowiczy wie/pamieta tamte zloty. niestety wielu mlodszych nie...

[...]zwłaszcza, że obiektywnie - w porównaniu z ostatnim - poprzednie nie były tak dobrze zorganizowane.

perfekcja przychodzi z czasem. dobrze gdy ma/miala solidne podstawy, o ktorych sie nie zapomina...

wiem, ze to "niezgrabne sformulowanie stylistyczne" moglo zabolec pare osob wiec tak sobie pomyslalem o takim sprostowaniu
mam nadzieje, ze nie zostane zlinczowany jako ten "urazony czepialski" ;-)

amen. :-)
Drukuj Tanio! Przekonaj się jak łatwo to zrobić. Maksymalnie obniżaj z nami koszty promocji swojej firmy!

Oferujemy niskie koszty druku materiałów promocyjnych, takich jak: ulotki, foldery, wizytówki i wiele innych.

biuro@24druk.netwww.24druk.net