Piła, piła i przepiła...

Awatar użytkownika
ja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1943
Rejestracja: 08-04-04, 16:07

Piła, piła i przepiła...

Postautor: ja » 13-08-07, 20:05

No dobra. Na wstępie muszę się przyznać - nie widziałem wszystkiego i nie wszystko słyszałem, bo nie byłem od początku, ale jak każdy dziennikarz będę starał się to opisać :)
Właściwie powinienem zacząć tak..to był od dawna oczekiwany zlot. Większość klubowiczów nie mogła się doczekać, więc postanowiła go zacząć już w piątek. Oficjalna zbiórka w sobotę rano - pod jednym z hoteli w Pile. Już tam pierwsze oglądania samochodów, pierwsze spostrzeżenia no i najważniejsze - spotkania dawno nie widzianych przyjaciół.

filmik bboy`a

Potem przejazd na byłe lotnisko wojskowe w Pile. Każdy kto chciał mógł sprawdzić się na torze i na 1/4 mili.

jeszcze jeden filmik

Uroku dodawały latające nad głowami szybowce.
Właściwie nie wiem jak to się stało, że dopisała pogoda. Jak sprawdzałem prognozy to wszystkie mówiły jedno: będzie lało. A tu proszę. Pogoda idealna. Ani za ciepło, ani za zimno. Widać to ten Celicowy (boski) wiatr pomógł nam przy zlocie :)

A co do samych wyścigów, to muszę się przyznać, że nie wiem kto był najszybszy na 1/4 mili. Jedni twierdzili, że to Wroobel, inni że Kazik. Relacje obu panów były oczywiście różne. Ze świadkami był problem, bo panowie tak szybko znikali na horyzoncie, że mało kto potrafił stwierdzić, który wygrywa :)

klik

Natomiast jeśli chodzi o próbę sprawnościową. Tor wyjątkowo szybki i niebezpieczny. Mnóstwo piachu, dziury i wysoka trawa zaraz przy krawędzi jezdni o czym przekonał się Osek.. Na całe szczęście nic mu się nie stało, choć jego Celinka musiała do domu wrócić na tarczy..
Po tym drobnym wypadku zapał w narodzie jakby zmalał. Na torze pozostało niewielu wariatów, którzy nie bacząc na ostrzeżenia i znaki z niebios, ścigali się z czasem. Wrodzona skromność nie pozwala mi napisać kto tym razem okazał się najlepszy :)

Na koniec pamiątkowe zdjęcia i pożegnania... ten sam klik

PS W takiej relacji powinna znaleźć się informacja ile było aut - to daje jakiś obraz tego co się działo. Kiedy ja przyjechałem, to naliczyłem ich 27, ale podobno było znacznie więcej, bo ludzie jeździli też po mieście po coś do jedzenia itd. Ile było w sumie? Tego nikt nie potrafi powiedzieć. Na pewno powyżej 30, ale żeby dochować dziennikarskiej staranności mogę napisać tak: "policja i organizatorzy różnią się co do rozmiarów zlotu. Ich liczba nie jest oficjalnie znana."
Ja to ja, więc jako ja chcę być znany

Awatar użytkownika
Witch
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1952
Rejestracja: 14-04-06, 17:46

Postautor: Witch » 31-08-07, 16:11

Celinek było 32 szt. + 1 mercedes + 1 renault + 2 corolle (w tym jedna prawie jak GT4) :twisted:
Devil's Ferrier In The Middle Of Pagan Forest

Awatar użytkownika
bboy4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3706
Rejestracja: 05-11-05, 16:53

Postautor: bboy4 » 27-09-07, 08:25

Ufff nie zauważyłem tego topic-u... Katarinka robiła zdjęcia właścicieli przy swoich autach... Nie wiecie co z nimi?? A tak wogóle co z filmikami reszty ?? Norbi i Zibi??

Przy okazji przejazd za pasażera Prawie Jak GT-FouR-em
2005r: V-Gen GTi
2007r: VII-gen 1ZZ
2020r: VI-Gen 2.0GT :D

Katarinka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 951
Rejestracja: 13-11-04, 18:25

Postautor: Katarinka » 27-09-07, 10:51

bboy4 pisze:Ufff nie zauważyłem tego topic-u... Katarinka robiła zdjęcia właścicieli przy swoich autach... Nie wiecie co z nimi?? ...


wiecie wiecie, obecnie jesteśmy w trakcie przygotowania albumu z tymi własnie zdjeciami, ale niestety ze względu na ciagły brak czasu :oops: tak to się wszystko wydłuża.
Obiecuje, ze do Gwiazdki cosik juz będzie można pooglądać :wink:

Awatar użytkownika
bboy4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3706
Rejestracja: 05-11-05, 16:53

Postautor: bboy4 » 15-11-07, 22:21

Katarinka pisze:Obiecuje, ze do Gwiazdki cosik juz będzie można pooglądać :wink:

Czekamy.... :D
2005r: V-Gen GTi
2007r: VII-gen 1ZZ
2020r: VI-Gen 2.0GT :D

Katarinka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 951
Rejestracja: 13-11-04, 18:25

Postautor: Katarinka » 28-11-07, 22:44

Gwiazdka jeszcze daleko a ja zgodnie z obietnicą mam juz gotowy mały ALBUMIK

miłego oglądania ( osoby, których nie mogłam rozszyfrowac lub ich zdjecia zostały źle podpisane prosze o kontakt na pw) :D

dziękuję za pomoc naszemu Site Adminowi

BTW : Site Adminie Happy Birthday to You Happy Birthday to You Happy Birthday Dear Mr Site Admin Happy Birthday to You :cake: :airborne:

Awatar użytkownika
ja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1943
Rejestracja: 08-04-04, 16:07

Postautor: ja » 28-11-07, 23:07

Katarinka pisze:Gwiazdka jeszcze daleko a ja zgodnie z obietnicą mam juz gotowy mały ALBUMIK

miłego oglądania ( osoby, których nie mogłam rozszyfrowac lub ich zdjecia zostały źle podpisane prosze o kontakt na pw) :D

dziękuję za pomoc naszemu Site Adminowi

BTW : Site Adminie Happy Birthday to You Happy Birthday to You Happy Birthday Dear Mr Site Admin Happy Birthday to You :cake: :airborne:


patent z albumem bardzo fajny.
tylko dlaczego mnie tam nie ma???
Ja to ja, więc jako ja chcę być znany

Awatar użytkownika
piotrek77
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1199
Rejestracja: 16-01-05, 21:18

Postautor: piotrek77 » 28-11-07, 23:15

Ale kozacki pomysł :-D normalnie gratulacje :!: zajebiaszczo to wyszło. tyleczasu jestem juz na forum pisze sie z tyloma ludżmi nawet z niektórymi gada przez tel ale nigdy nie widziałem ich na oczy a tu prosze :] fajowa sprawa. jeszcze raz gratulacje.

P.S tam sa osoby tylko ze statusem Klubowicza ???? czy wszyscy którzy byli na zlocie ??

Katarinka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 951
Rejestracja: 13-11-04, 18:25

Postautor: Katarinka » 28-11-07, 23:39

miały być zdjecia wszystkich uczestników zlotu w Pile - niestety kilku brakuje :)
Klaudiusz - za późno się pojawiłeś, Roberta nie ma bo był rajdóweczką a mnie nikt nie chciał sfotografować ... a co do pomysłu to miało byc jeszcze bardziej dowcipnie ale niestety jest to zbyt skomplikowane aby mozna było połączyć z forum, niemniej pomysł jest do wykorzystania przy najbliżej nadarzającej się okazji - chętnych zapraszam do wspólpracy. :)