[K] Pilnie - szukam CELICE V Gen bez rdzy w super stanie

Jak chcesz coś kupić - tutaj się ogłoś
art6
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 29-11-18, 12:25

[K] Pilnie - szukam CELICE V Gen bez rdzy w super stanie

Postautor: art6 » 29-11-18, 13:00

Witam :-) ,

poszukuję Celice V gen. Napał jest mega duży więc pilnie chcę znaleźć piekną sztukę.
Chcę by samochod zakupić w możliwie jak najlepiej zachowanym stanie oryginału.
Najlepiej zero rdzy (stan blacharki to priorytet), mechanicznie najlepiej też żeby wszystko było sprawne ale jeśli będą jakieś mankamenty to chciałbym wiedzieć co mam do zrobienia. Mam odpowiedni budzet na auto, spokojnie :) Nie chodzi o cos w stylu szukam "...ideału za 5tysiakow bo tyle z komunii zostalo ;) "...
Najważniejsza blacha dla mnie jest bo nie chcę rzeźbić zgnitka. Najlepiej czerwona. silnik nie ma wiekszego znaczenia (age czy 3 sge)

wszelkie propozycje pilnie proszę na maila od klubowiczów ktorzy mają "moje auto" :D

Co myślicie o tych egzemplarzach - może ktoś blisko mieszka (śłąsk - skoczow pierwsze ogloszenie albo Olkusz drugie ogloszenie) i mogłby ze mną podjechać?

1. https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-ce ... 0a3eb07256

15k PLN - ma pojedyncze ogniska korozji powierzchowne na nadkolu tylnym, parcha na dachu (jakby od anteny pozostałość przewiercony dach i dookoła tego jest purchelek maly pod lakierem) i takie jakby odpryski na gorze progu tak zaraz przy plastiku naprogowym.
Lakier gościu twierdzi ze oryginał a widaćzacieki po otwarciu klapki paliwa i widać slady maowania bez zdejmowania spojlera tylnego - polepiona szpara). Lekko nie spasowany zderzak z nadkolami (Szpary). Dziura w wydechu, stuka zawiecha jak sie jedzie pomału po nierownej drodze. hamuje i pali. nie wiem jak branie oleju. Pare mankamentow drobnych we wnetrzu. Wycieraczki do piaskowania i pomalowania bo wszystkie rude (wiem ze to pierdoła ale w tytule pisze że ideał a sie tego nazbierało a pewnie wszystkiego nie zapisałem i nie wyłapałęm tym bardziej).

2. https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-ce ... Bw4AV.html
tej nie ogladalem, chce pojechać w niedziele przed obiadem :) może ktoś pomoże ? Stoi w Olkuszu

503595099

Pozdrowienia
Artur