Sprzedana

Jak masz coś na sprzedaż tutaj się ogłoś
Zbych-z4
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 04-11-11, 23:11

Sprzedana

Postautor: Zbych-z4 » 18-01-19, 18:24

Cena do negocjacji. Odbiór najlepiej lawetą ze względu na zdemontowane części. Możliwość załatwienia transportu po dogadaniu.
Witam.
Po długim rozważaniach dojrzałem do decyzji wystawienia na sprzedaż swojej toyoty.
Jest to celica st202 z 95r. 2.0 gt 175 km bez gazu.
Jak widać po zdjęciach auto ma rozebrany przód który zacząłem przygotowywać do lakierowania, jednak brak czasu spowodował, że auto stoi od września zeszłego roku nie ruszone, jedynie jest przepalane co jakiś czas. Blacha jest w przyzwoitym stanie. Na lewym progu pojawiły się dwa wykwity, które zapewne okażą się nie dużą dziurą, trzeba też wyspawać wewnętrzną stronę lewej kieszeni bagażnika (miejsce łączenia zderzata z błotnikiem. Podłoga zdrowa, wypadałoby ją oczyścić i zabezpieczyć, nie jest zgnita. Mechanicznie auto posiada poliuretany w tylnym zawieszeniu na wahaczach poprzecznych. Tylna poduszka silnika/skrzyni jest do wymiany. Sprzęgło wymieniane ok 40 tyś km temu jednak łozysko oporowe hałasuje i wypadłoby to zrobić. Rozrząd ma przejechane ok 20-25 tyś. Kilka tyś km temu zmieniony olej w silniku na valvoline vr1 10w60. Do września zeszłego roku auto było użytkowane sporadycznie.
Oc opłacone w listopadzie na pół roku/
Za dopłatą mogę dorzucić sporo części lub sprzedać je osobno.
Cena jest do rozsądnej negocjacji. Myślę, nawet na części jest tyle warta. Auto raczej do odbioru na lawecie.

Wszelkie pytania proszę kierować telefonicznie na numer 533648194 w tygodniu najlepiej po 17, w weekendy praktycznie cały czas jestem dostępny.
Oczywiście wszystkie brakujące elementy nadwozia posiadam i daję je kupującemu.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek