Sprzedam Celica Gt SSS 1995

Jak masz coś na sprzedaż tutaj się ogłoś
rabbit79
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 94
Rejestracja: 30-12-13, 15:23

Sprzedam Celica Gt SSS 1995

Postautor: rabbit79 » 20-06-19, 00:23

Witam Sprzedam celine rocznik 95' model GT SSS kolor srebrny , ktorej posiadaczem jestem od lipca 2013r . Sprowadzona z Holandii gdzie miala dwóch właścicieli(kpl dokumentów z fakturami napraw itd bla bla...). Spedzilem przy niej wiele godzin, dopracowując wiele mechanicznych elementów, a skonczylo sie na tym ,ze nie mam kiedy nia pojezdzic. przez ostatnie trzy lata zrobilem 2000km.
Na razie wystawiam Ją tylko na forum ,ponieważ chciałbym żeby trafila do "świadomej" osoby mogącej poświecić jej czas. Do rzeczy...
silnik
odprężony 3sge , kpl tłokow nowych org kupionych w aso w Toruniu od modelu 3sgte
kpl uszczelek org aso , pierscienie tłokowe aso, panewki ACL Race , silnik dotarty na odpowiednim oleju ,1800km przebiegu obecnie Motul 10w60
Kolektor ssący custom , przepustnica 90mm, układ dolotowy spawany alu + silikony + intercooler
Kolektor wydechowy równo odległościowy custom, turbosprężarka k24 z Volvo s60r z hybrydowym wirnikiem , układ wydechowy inox 3cale przelot ,
zakończony pięknie i łagodnie brzmiącym tłumikiem z firmy Pro Custom .
Wtryskiwacze 560ccm pompa paliwa DW200
Chłodnica wody Koyorad Racing 53mm
Nowe sprzęgło
Sprzynia biegów E56 , po rewizji , profilaktycznie, kpl nowych łożysk ASO , nowa pompa oleju skrzyni, olej Motul Gear300
Hamulce przód 4tłoki od modelu gt4 tacze ASO klocki TRW przebieg 1800km , tył seria nowe tarcze i klocki
Zawieszenie 100% sprawne nowe górne sworznie ASO i dolny wahacz (do dzisiaj mnie boli jak za niego płaciłem) amortyzatory przód BILSTEIN B6
tył Kayaba i kpl poliuretanów
Felgi Toyota Magnezowe 16cali opony Fulda sportcontact 225/50/16 1800km
Sterowanie Ecumaster Emu, tryb sekencja , na chwile obecna kreci sie do 6200obr doładowanie 1bar nie mialem czasu nawet jechac go shamowac ale mysle ze okolo 250KM , przy tym osprzecie okolo 350KM do zrobienia
Nadwozie, to akurat najmniej mnie interesowalo, ale generalnie w dobrym stanie , kpl orginalnych dokładek boki przód i tył, nadwozie bez korozji,
na dolnych ranatch drzwi trochę rudo ale bez perforacji.
Nie pytajcie o klimatyzacje i inne zbytki bo nie ma.
Posiadam kompletna dokumentacje zdjeciowa z przebiegu napraw silnika i skrzyni. to oraz inne zdjecia wysylam na priw.
Mysle ze 17000zl oczywiscie do negocjacji to uczciwa kwota.
Auto do obejzenia w Toruniu
Pytania ,piszcie ,dzwoncie 501130454