Celica VI 1.8 benz + gaz 1994r

Jak masz coś na sprzedaż tutaj się ogłoś
sfierzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 06-02-18, 16:38

Celica VI 1.8 benz + gaz 1994r

Postautor: sfierzy » 26-08-19, 14:01

Na sprzedaż posiadam Toyotę Celice 6 generacji z 1994 roku z silnikiem 1.8 o mocy 116KM. Toyotka ma sprawną (nabitą i zdezynfekowaną w kwietniu 2019r) klimatyzację, instalację gazową, nową szybę czołową (reszta szyb oryginalna).
Posiadam autko 1.5 roku i w tym czasie nie miałem żadnej awarii, wymieniłem aparat zapłonowy, świece, olej i filtry a także były robione hamulce - tarcze i klocki na obu osiach. Wszystko sprawne. Elektryczne szyby i lusterka, radio z AUX i USB, 4 głośniki. Celica zadbana, wnętrze w super stanie, jedynym mankamentem, jak to w japończykach, jest blacha. Do zrobienia progi i drzwi (mogę dorzucić w dobrym stanie w innym kolorze). Lakier w średnim stanie, na klapie bagażnika i na drzwiach popękała szpachla, parę wgniotek i rys ale auto ma 25 lat i mimo wszystko zwraca uwagę na drodze. Jeśli ktoś szuka taniego, oszczędnego, nietuzinkowego a przede wszystkim niezawodnego auta to szczerze polecam. Przegląd do listopada, OC płatne w 12 ratach. W tej cenie auto sprzedaje na oryginalnych 15" felgach lub stalowych 15" z zimowymi oponami, podniesionym zawieszeniem, fabrycznym wydechem z wersji GT oraz z tylną blendą pod szeroką tablicę w kolorze. Proszę dzwonić po godz. 16.
723221922

4999 PLN

zdjęcia w ogłoszeniu na olx https://www.olx.pl/oferta/toyota-celica-vi-1-8-1994-CID5-IDB4WUg.html