NIEAKTUALNE - Sprzedam Toyota Celica VI - GT 2.0 - 1995 r.

Jak masz coś na sprzedaż tutaj się ogłoś
Awatar użytkownika
TC
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 09-04-06, 15:38

NIEAKTUALNE - Sprzedam Toyota Celica VI - GT 2.0 - 1995 r.

Postautor: TC » 26-06-21, 20:22

Witam wszystkich Forumowiczow.

Mam do sprzedania Toyota Celica VI generacji, manual, w kolorze czarnym. Sprzedaje z ciezkim sercem, ale z racji tego, ze auto uzywam juz sporadycznie, nie ma sensu, zeby auto stalo nieuzywane. Moze trafi w dobre rece do kogos kto bedzie mial czas, sie nim zajac.

Mechanicznie samochod jest w stanie dobrym, blacharsko stan sredni. Nie jestem specjalista, ale wg. mnie do wymiany sa drzwi (w dolnej czesci zardzewiale) i do zrobienia sa progi oraz nadkola, tu rowniez rdza (dla zainteresowanych wysle zdjecia). Dodatkowo prawe tylne nadkole jest nieco wklesniete (nie wiem w jakich okolicznosciach, bo takie juz kupilem i nie naprawialem tego) i na karoserii sa zarysowania i obtarcia, ktorych tez nie robilem, bo nie przeszkadzaly mi w biezacym uzytkowaniu.

Auto jest zarejestrowane, ale juz od ok. roku nieuzywane. Przeglad techniczny byl wazny do lipca 2020 r, ale jak z miesiac temu podlaczylem pozyczony nowy akumulator, Celina odpalila za pierwszym przekreceniem kluczyka. Ubezpieczenie OC jest wazne do stycznia 2022 r.

Z rzeczy mechanicznych do zrobienia/wymiany sa: wydech (na ktoryms odcinku jest nieszczelnosc) i z racji tego, ze samochod stoi nieuzywany pewnie klocki/tarcze oraz opony i akumulator.

Jesli chodzi o wyposazenie, to jest standardowe, czyli:
- elektryczne szyby,
- elektrycznie regulowane lusterka,
- elektrycznie wysuwana antena (aktualnie odlaczona bo sie zacinala przy wysuwaniu),
- centralny zamek,
- wspomaganie kierownicy,
- poduszka powietrzna kierowcy,
- podlokietnik,
- swiatla przeciwmgielne,
- ABS,
- zawieszenie SSS (Super Strut Suspension),
- radio z CD,
- samochod uzywany przez osobe niepalaca.

Samochod jest na oryginalnych alufelgach Toyoty, dla konkretnego zainteresowanego moge dorzucic komplet felg stalowych w kolorze czarnym. Przebieg 190.000 km (podaje z pamieci, dla zainteresowanych sprawdze w samochodzie), jesli dobrze pamietam kupilem auto z przebiegiem ~125.000 km.

Jestem trzecim wlascicielem samochodu (od ok. 15 lat), wczesniej wlascicielem byl tez Polak (przez jakis rok), ktory samochod kupil od pierwszego wlasciciela w Niemczech.

Ceny nie podaje, bo na popularnych polskich serwisach ogloszeniowych, nie znalazlem zadnych ogloszen VI generacji 2.0, wiec nie mam punktu odniesienia. Jestem otwarty na kazda rozsadna propozycje.

Ogladanie Wroclaw Fabryczna.

Wiecej informacji na priv.