Sprzedam Celica GT 1997

Jak masz coś na sprzedaż tutaj się ogłoś
Awatar użytkownika
-= iR =-
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 732
Rejestracja: 30-12-03, 11:04

Sprzedam Celica GT 1997

Postautor: -= iR =- » 28-07-22, 11:55

Cześć.
Czas żeby kogoś innego pocieszyła :-)
Auto od 18 lat w moich rękach, jestem drugim właścicielem od nowości.
Auto zdrowe blacharsko, konserwacje podwozia można poprawić w najbliższym czasie, Ja tego już nie robiłem, żeby nie było że rdzę chowam pod świeżą farbą.
Dokładki progów oem, przód i tył kopie, na klapie spoiler typu duckbill. Felgi 17" (chyba jakieś noname), oryginalne 15" dokładam do auta, komplet 3x oryginalnych kluczyków i papierów również.
Rocznik 1997, przebieg 265 tys. km. Jeden dzwon (zdjęcia są), kilka lat temu, dzięki temu jest nowa chłodnica wody i klimatyzacji.
Zawieszenie w pouliretanie. Rozrząd i wymiana uszczelnień silnika zrobiona przy 250 tys km, oleju nie bierze.
W tym roku serwis olejowy, wymienione też kpl. sprzęgło (Aisin), przy okazji też uszczelniacze półosi i olej w skrzyni biegów. Klima działa, ale sprężarka trochę zaczyna hałasować, pewnie kiedyś trzeba będzie ją zregenerować. Maglownica i pompa wspomagania zregenerowana kilka lat temu więc tu też powininen być spokój. Wydech fabryczny.

Problemy:
Obecnie jakiś problem z acis (lub t-vis jak ktoś woli) - działa kiedy chce, postaram się ogarnąć w najbliższym czasie. Mechanicznie działa, więc pewnie coś z podciśnieniami.
Lakier w większości fabryczny, malowane zderzaki i chyba dwa błotniki. Lakier na dachu trochę wytarty. Podejrzewam, że na każdym elemencie znajdzie się jakąś rysę czy odprysk, ale przypominam że auto ma 25 lat :-) Fotel kierowcy przetarte oparcie.

Nie spieszy mi się szczególnie ze sprzedażą, więc na razie wrzucam tylko na forum, mam nadzieję że ktoś od nas ją przytuli :-)
Nie wiem ile cenić, powiedzmy 25000 zł, oczywiście chętnie poznam Wasze opinie czy to za drogo czy za tanio ;-)

(Jakieś zdjęcia zaraz spróbuję wrzucić)
Kontakt: Irek tel. 608689777

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek