Znacie tą celice?

Tu umieszczamy informacje o ogłoszeniach lub aukcjach znalezionych w internecie, które dotyczą Toyoty Celici
Awatar użytkownika
mateo11
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 06-08-13, 15:06

Znacie tą celice?

Postautor: mateo11 » 26-05-20, 11:25

Jeżeli ktoś zna, jeżeli właściciel jest na forum to proszę o wskazanie kto to lub kontakt do mnie:

https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-ce ... llery-open

Będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam,
Mateusz

Awatar użytkownika
mateo11
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 06-08-13, 15:06

Re: Znacie tą celice?

Postautor: mateo11 » 27-05-20, 12:42

Byłem wczoraj sprawdzić samochód, zrobiłem trasę, Kraków - Piotrków Trybunalski - Kraków.
Wg mnie samochód nie warty tych pieniędzy.
Pierwotnie kosztowała 11 000 PLN, dzisiaj cena spadła na 9 900 PLN.
W skrócie:
całość kiepsko pomalowana, bardzo dużo zaprawek, łapki tylnego spoilera objechane dookoła silikonem, wszędzie: korozja, korozja, korozja.
Problemy z jazdą na gazie, benzynie, gaśnie, faluje.
"Nowe opony" - Michelin z 2011.
Kubełki z GT86, ktoś się nie przyłożył do montażu, mam 176cm wzrostu i na najniższej regulacji fotela odległość mojej głowy od podsufitki to dwa palce. Lewy fotel "skręca" w lewo, prawy bardzo mocno się zacina przy przesuwaniu.
Standardowo siłowniki tylnej klapy do wymiany, ręczny nie trzyma, klocki ocierają, ale to już detale, których jest dużo, dużo więcej.

Samochód przez ostatnie trzy lata niecałe 2k przelotu, ostatni rok bez przeglądu. Aktualnie zrobiony.
"Właściciel" (pośrednik?) -> ma komis samochodowy, ale Celica prezentowana w przydomowym garażu.

Jeżeli ktoś jak ja ma spory kawałek do Piotrkowa i zastanawia się czy nie jechać i zobaczyć to radzę się zastanowić jeszcze raz.