juz nie taki nowy :)

Forum Ogólne na temat Toyoty Celica
Awatar użytkownika
elvitos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 845
Rejestracja: 28-07-04, 00:31

juz nie taki nowy :)

Postautor: elvitos » 07-09-04, 02:08

jezdze juz troche wiec sie podziele moimi doswiadczeniami, teraz duzo jest nowych uzytkownikow, ja jeszcze tez, ale akurat jestem na bierzaco w sprowadzeniu :)

ja moja celiczke kupilem jak zaczelo sie to kupowanie z niemiec celic..
praktycznie nikt o tym jeszcze nie myslal powaznie, ja do wtedy jak ją znalazlem tez nie :P.
ale jak zobaczylem, co prawda tylko na zdjeciach w necie ale jednak. i koniec- choroba i już..:). pojechalem i nie zaluje :). a jak na ten stan to kupilem po super promocji wrecz :).
przyznaje się.. miałem kupic crx albo civic. naszczescie znalazlem to cudo :D

wiec trafilem moja furke za 1150 EUR. byla po wpadnieciu do rowu (chyba maluski) praktycznie nie uszkodzona, po wczesniejszym potraceniu kogos (polamana atrapka i listewki, wgiecie na masce).
przejechalem nia od razu na wlasnych kolach :D 1000km (z Frankfurtu/M.)
trzyma sie drogi super, zreszta gdzie w niemczech moze sie cos wyrobic :), mam do wymiany lacznik stablilizatora, cos jeszcze gruchocze na pelnym skrecie podczas ruszania, ale to chyba przegub?
naprawilem pogiete przednie blotniki na dole i tylne tak samo
tak jest wszystko super, ZERO rdzy, wszystko ladnie zakonserwowane (ah te szwaby ;P) nie byla nigdy bita, przejzalem juz wszystko!
teraz jest dopiero na nowo prysnieta prawie cala, bo wolalem sie nie bawic, pozatym znajomy lakiernik. przy okazji zakonserwowalem wszystkie blachy od srodka, progi, wszystko co mozliwe.
wymienilem oleje(zalalem olejem Castrol Magnatec 10W40)- ok??, filtry.
musze jeszcze rozrzad chyba zrobic (niedlugo 200t km, wole wymienic)
mam przejechane 196tys. przejechalem nia juz 3tys. i wiem ze uszczelniacze sa do wymiany no i spocila sie uszczelka, ale to przez niedokrecenie (czesto w DE sie to zdarza)
a tak to silniczek jak zegarek (japonski oczywiscie :D).
spalanie srednie mam w granicach 8,7 z jazdą w górach (odcinki rajdu polski :twisted: ), na PB98 (po 3,70zl ;P) ale to narazie zle oblicznia bo mam gumy 205/65 R15. co daje dosc duza roznice (zaniza km- kilometry i koniki :( )
z kasa krucho.. ale szkoda mi furki, wole mniej jezdzic niz ja zagazowac..

cóż mogę jeszcze napisac.. 1.6, '92. kolor czarny, spojlerek, dobra antenka ;), klima, el. szyby, 8 glosnikow :D, wszystko narazie seria.
extra skarbonka ;-)

mam nadzieje ze komus się cos przyda z inf :). a jak nie to przynajmniej choc troche przyblizylem się z moja furka do klubowiczow. na razie jeszcze na zywca z zadnym celicarzem, posiadaczem nie rozmawialem :(.
nie mam czasu na zapisanie sie do klubu, bo jednak nie polega to tylko na tym zeby sie zapisac.

koncze. może ktos mi cos pomoze, doradzi co powinieniem jeszcze zrobic..
ST205 WRC
ST202

Awatar użytkownika
kubadoman
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 563
Rejestracja: 26-12-03, 18:03

Postautor: kubadoman » 07-09-04, 09:02

no to jak zŁodzi jestes...to witam tym bardziej....

Awatar użytkownika
elvitos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 845
Rejestracja: 28-07-04, 00:31

Postautor: elvitos » 07-09-04, 09:39

nie dokladnie z lodzi :), ale od 1 pazdziernika bede w lodzi :)
ST205 WRC

ST202

Awatar użytkownika
kubadoman
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 563
Rejestracja: 26-12-03, 18:03

Postautor: kubadoman » 07-09-04, 10:00

czyżbyś studiował......??
Obrazek
juz sprzedane to co śmiga powyżej...i poniżej...

Awatar użytkownika
elvitos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 845
Rejestracja: 28-07-04, 00:31

Postautor: elvitos » 07-09-04, 12:02

dokladnie tak jak mowisz.. :)

w tamtym roku jezdzilem po lodzi takim trojkolorowym maluszkiem (rajdowym) :D, na niełódzkich numerach ;)

moze jak juz bede w lodzi to spotkam choc jednego w celice :P
ST205 WRC

ST202