Nowa zabawka

Forum Ogólne na temat Toyoty Celica
Awatar użytkownika
Robert
Site Admin
Site Admin
Posty: 8003
Rejestracja: 19-12-03, 23:41

Nowa zabawka

Postautor: Robert » 19-10-04, 20:41

z forum sr
darksmile pisze:A teraz czekajcie na testowaną właśnie przez policję w róznych miastach maszynę zamontowaną na nowym Mondeo (blachy SK) To jest fotoraradar (taki jak w skrzynkach) tylko zamontomany w aucie. Podstawowe funkcje to możliwośc fotografowania w każdych warunkach pojazdów, które
a] mijają auto z dowolnej strony (kiedy stoi lub jedzie)
b] jadą po przeciwnym pasie ruchu !!!

Samochód jest wyposażony też w łączność bezprzewodową. I wtedy wygląda to tak. Auto parkuje sobie na poboczu, zgodnie z kierunkiem jazdy albo w odwrotną strone i tłucze zdjęcia. A 300 m dalej pan policjant haltije szybkich kierowców i na monitorku pokazuje wynik.

bawiłem się tym i mówię wam -masakra.
Nawet potrafi odróżnić ciężarówkę od osobówki.
Ciekawe, że najbardziej do naruszania zasad namawiają Ci, którzy przed chwilą ścigali ich obchodzenie.

Thomaster
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 239
Rejestracja: 12-04-04, 15:02

Postautor: Thomaster » 19-10-04, 20:47

Jest jedna dobra rzecz - musi być ten drugi pan kilkaset metrów dalej. Przynajmniej nie dostaniesz zdjęcia pocztą :-D . Na zdjęciu z normalnego fotoradaru musi być widoczna twarz kierowcy - rozumiem że tutaj te zasady nie obowiązują :evil:
Obrazek

Awatar użytkownika
Robert
Site Admin
Site Admin
Posty: 8003
Rejestracja: 19-12-03, 23:41

Postautor: Robert » 19-10-04, 20:50

Może robić też zdjęcia do pamięci :-(
Ciekawe, że najbardziej do naruszania zasad namawiają Ci, którzy przed chwilą ścigali ich obchodzenie.

Awatar użytkownika
Kajzer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: 13-08-04, 10:07

Postautor: Kajzer » 19-10-04, 22:23

Cholera...
chyba dzisiaj go testowali na Wisłostradzie w Warszawie :(

Dzisiaj jechałem w stronę Centrum od Żoliborza i przed Mostem Grota-Roweckiego stał nowy Mondeo z dwoma panami w środku... i skubany stał dokładnie w miejscu gdzie lubią postawić suszarkę (jak ktoś jeździ Wisłostradą to wie o co mi chodzi :) )

Awatar użytkownika
Robert
Site Admin
Site Admin
Posty: 8003
Rejestracja: 19-12-03, 23:41

Postautor: Robert » 19-10-04, 22:25

Kajzer pisze:Cholera...
chyba dzisiaj go testowali na Wisłostradzie w Warszawie :(

Dzisiaj jechałem w stronę Centrum od Żoliborza i przed Mostem Grota-Roweckiego stał nowy Mondeo z dwoma panami w środku... i skubany stał dokładnie w miejscu gdzie lubią postawić suszarkę (jak ktoś jeździ Wisłostradą to wie o co mi chodzi :) )

W jakich godzinach?
Ciekawe, że najbardziej do naruszania zasad namawiają Ci, którzy przed chwilą ścigali ich obchodzenie.

Awatar użytkownika
Kajzer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: 13-08-04, 10:07

Postautor: Kajzer » 19-10-04, 22:30

ok. 13.00

Ni pamiętam blach ale miał taki seledynowo-metaliczny kolor :)

adamo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 330
Rejestracja: 30-12-03, 09:27

Postautor: adamo » 20-10-04, 10:37

niech oni sie wezmą do roboty a nie ciagle zajmuja sie pierdołami :twisted: