Uwaga: Baza nadciąga !!!!

Forum Ogólne na temat Toyoty Celica
JPD
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 424
Rejestracja: 26-05-04, 15:24

Uwaga: Baza nadciąga !!!!

Postautor: JPD » 11-11-04, 10:13

Ja mam taką propozycję nie do odrzucenia ... skoro Baza zbiera te częsci do samochodu : a to rozpórka a to zegray a to subwoofer a to coś tam i jescze nie pokazał nam wózka to dać mu bana do czasu ukazania się fotek Bazowego samochodziku.
Bo jak nam młody kolega takich bajerów nawsadza do niego to na końcu niewiadomo co z tego wyjdzie a ja tam wolałbym obaczyć Celicę a nie choinkę :) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Linux is like a wigwam : no Gates, no Windows, Apache inside.

Awatar użytkownika
Baza
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: 16-09-04, 19:26

Postautor: Baza » 11-11-04, 10:18

Ale ja jeszcze nie mam samochodu :D
Tak tylko mi sie nudzi i kombinuje jak moge :D
"MADRZY LUDZIE PRÓBUJĄ PRZYSTOSOWAĆ SIĘ DO ŚWIATA, ZAŚ LUDZIE GŁUPI PRZYSTOSOWUJĄ ŚWIAT DO SIEBIE- DLATEGO ŚWIATEM ŻĄDZĄ GŁUPCY"
-OZZY OSBOURNE

JPD
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 424
Rejestracja: 26-05-04, 15:24

Postautor: JPD » 11-11-04, 10:20

Oj naiwny naiwny ... i ty uważasz ze ktoś uwierzy ze kupujesz rozpórki kierownicę i zegary do wirtualnego samochodu ???? Nie ma ze boli Pokazuj fotki :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Linux is like a wigwam : no Gates, no Windows, Apache inside.

Awatar użytkownika
Baza
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: 16-09-04, 19:26

Postautor: Baza » 11-11-04, 10:28

No dobra przyznaje sie ze tuninguje tacie Volkswagena Passata 1.8-vel. postrach beskidu
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
"MADRZY LUDZIE PRÓBUJĄ PRZYSTOSOWAĆ SIĘ DO ŚWIATA, ZAŚ LUDZIE GŁUPI PRZYSTOSOWUJĄ ŚWIAT DO SIEBIE- DLATEGO ŚWIATEM ŻĄDZĄ GŁUPCY"

-OZZY OSBOURNE

Adam
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2678
Rejestracja: 26-12-03, 16:14

Postautor: Adam » 11-11-04, 10:46

Baza pisze:No dobra przyznaje sie ze tuninguje tacie Volkswagena Passata 1.8-vel. postrach beskidu
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

:-D :-D :-D :-D :-D
Drukuj Tanio! Przekonaj się jak łatwo to zrobić. Maksymalnie obniżaj z nami koszty promocji swojej firmy!
Oferujemy niskie koszty druku materiałów promocyjnych, takich jak: ulotki, foldery, wizytówki i wiele innych.
biuro@24druk.netwww.24druk.net

Awatar użytkownika
Baza
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: 16-09-04, 19:26

Postautor: Baza » 11-11-04, 15:26

JPD pisze:Oj naiwny naiwny ... i ty uważasz ze ktoś uwierzy ze kupujesz rozpórki kierownicę i zegary do wirtualnego samochodu ???? Nie ma ze boli Pokazuj fotki :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :-D :-D :-D :-D :-D :-D


Oj JPD grabisz se :!: :wink: :D :D
"MADRZY LUDZIE PRÓBUJĄ PRZYSTOSOWAĆ SIĘ DO ŚWIATA, ZAŚ LUDZIE GŁUPI PRZYSTOSOWUJĄ ŚWIAT DO SIEBIE- DLATEGO ŚWIATEM ŻĄDZĄ GŁUPCY"

-OZZY OSBOURNE