Policja się wykazała

Forum Ogólne na temat Toyoty Celica
franz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 247
Rejestracja: 19-08-04, 13:35

Policja się wykazała

Postautor: franz » 20-11-04, 21:16

Co wy na to ....
http://info.onet.pl/1011931,11,item.html


Niezłe jaja :-D

Awatar użytkownika
KP
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 25-12-03, 13:05

Postautor: KP » 20-11-04, 21:26

Tylko pogratulować Naszej POLICJI dobrze przeprowadzonej akcji :-D
K&P

TOYOTA CELICA 1,6 STi

Karolina
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 200
Rejestracja: 02-01-04, 18:46

Postautor: Karolina » 20-11-04, 21:26

Aż strach sie bać, he hee :twisted:
.:Stoperowy:.

Awatar użytkownika
PREZES900RR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1691
Rejestracja: 13-08-04, 20:02

Postautor: PREZES900RR » 20-11-04, 23:03

w Elblagu takie wyscigi byly modne kilka lat temu. Z tego co wiem, to juz od roku ich nie ma u nas. Za droga impreza-stawka w zawodach, bo policyjne naloty to w sumie zawsze idzie obejsc

http://www.portel.pl/forum/read.php?1,140071
Elbląskie Forum Motocyklistów http://www.grupaelblag.pl

Adam
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2678
Rejestracja: 26-12-03, 16:14

Postautor: Adam » 21-11-04, 10:55

akcja jak akcja ;-) ale ta "informacja" to zenada. znajac zycie to pewnie faktycznie nie bylo tak "barwnie". ech ci dziennikarze... oczywiscie samochody MUSIAL startowac pijany bo inaczej by sie zle to czytalo, oczywiscie milosnicy mocnych wrazen MUSIELI byc wystraszeni (to akurat moze byc prawda biorac pod uwage hamstwo policji) zeby ich nastepcy sie czasem nie pokusili na podobne spotkania...
najtrzezwiejszy komentarz to chyba ten
a jak widac po pozostalych kazdy olal "sukcesy" palicji, czesc nawet znalazla okazje do umowienie sie na nastepny raz :-D :-D

apropo zabierania dow. rej. to slyszalem, ze nawet za brak apteczki (zalecana, nie obowiazkowa) potrafia zabrac i sie nie wyklocisz :-(...
Drukuj Tanio! Przekonaj się jak łatwo to zrobić. Maksymalnie obniżaj z nami koszty promocji swojej firmy!
Oferujemy niskie koszty druku materiałów promocyjnych, takich jak: ulotki, foldery, wizytówki i wiele innych.
biuro@24druk.netwww.24druk.net

Awatar użytkownika
Robert
Site Admin
Site Admin
Posty: 8003
Rejestracja: 19-12-03, 23:41

Postautor: Robert » 21-11-04, 11:31

Adam pisze:apropo zabierania dow. rej. to slyszalem, ze nawet za brak apteczki (zalecana, nie obowiazkowa) potrafia zabrac i sie nie wyklocisz :-(...

Kubie kiedyś zabrali za brak gaśnicy..... pod ręką (miał w bagażniku)
Ciekawe, że najbardziej do naruszania zasad namawiają Ci, którzy przed chwilą ścigali ich obchodzenie.

franz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 247
Rejestracja: 19-08-04, 13:35

Postautor: franz » 21-11-04, 13:35

Robert pisze:
Adam pisze:apropo zabierania dow. rej. to slyszalem, ze nawet za brak apteczki (zalecana, nie obowiazkowa) potrafia zabrac i sie nie wyklocisz :-(...

Kubie kiedyś zabrali za brak gaśnicy..... pod ręką (miał w bagażniku)


Ja kiedyś trafiłem na takich nadgorliwców, którzy dopatrzyli się że gaśnica utraciła ważność :!: :!:

Awatar użytkownika
Mulec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1155
Rejestracja: 23-12-03, 20:39

Postautor: Mulec » 21-11-04, 15:46

franz pisze:Ja kiedyś trafiłem na takich nadgorliwców, którzy dopatrzyli się że gaśnica utraciła ważność :!: :!:



...wozisz gasnice tylko "na sztuke" ?? nie pilnujesz terminow przegladow ? ..... przemysl to, bo kiedys moze ona uratowac zycie Tobie albo komus innemu......

Awatar użytkownika
kubadoman
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 563
Rejestracja: 26-12-03, 18:03

Postautor: kubadoman » 21-11-04, 20:51

Mulec pisze:
franz pisze:Ja kiedyś trafiłem na takich nadgorliwców, którzy dopatrzyli się że gaśnica utraciła ważność :!: :!:



...wozisz gasnice tylko "na sztuke" ?? nie pilnujesz terminow przegladow ? ..... przemysl to, bo kiedys moze ona uratowac zycie Tobie albo komus innemu......


gasnica samochodowa to wielkie gó.no....kiedys gasilismy auto poszło z 10 gaśnic i to nic nie daje, z gaśnicy leci puder przez 5 sekund i koniec zabawy....nikt mnie nie przekona że samochodowe gaśnice mogą pomóc.....wożę bo przepisy są takie....
Obrazek
juz sprzedane to co śmiga powyżej...i poniżej...

Awatar użytkownika
Robert
Site Admin
Site Admin
Posty: 8003
Rejestracja: 19-12-03, 23:41

Postautor: Robert » 21-11-04, 20:56

Kiedyś słyszałem jak ratownik drogowy mówił, że jaki samochód się zapali, to należy z niego wysiąść, odsunąć się na bezpieczną odległość, zadzwonić po pomoc i czekać.
Ciekawe, że najbardziej do naruszania zasad namawiają Ci, którzy przed chwilą ścigali ich obchodzenie.

Awatar użytkownika
Mulec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1155
Rejestracja: 23-12-03, 20:39

Postautor: Mulec » 21-11-04, 21:41

kubadoman pisze:gasnica samochodowa to wielkie gó.no....kiedys gasilismy auto poszło z 10 gaśnic i to nic nie daje, z gaśnicy leci puder przez 5 sekund i koniec zabawy....nikt mnie nie przekona że samochodowe gaśnice mogą pomóc.....wożę bo przepisy są takie....


no widzisz, a ja akurat bylem swiadkiem jak z jednej gasnicy ugaszono VW garbusa, ktorem zapalił sie tył...i zawsze woze w obu moich autach gasnice z waznymi przegladami

franz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 247
Rejestracja: 19-08-04, 13:35

Postautor: franz » 21-11-04, 23:13

Mulec pisze:
franz pisze:Ja kiedyś trafiłem na takich nadgorliwców, którzy dopatrzyli się że gaśnica utraciła ważność :!: :!:



...wozisz gasnice tylko "na sztuke" ?? nie pilnujesz terminow przegladow ? ..... przemysl to, bo kiedys moze ona uratowac zycie Tobie albo komus innemu......




Jeżeli chodzi o ścisłość to wożę dwie, tak się złożyło że mam tego towaru w brud. Druga sparwa to naprawdę lipa i jak samochód zaczyna się palić to najlepiej uciekać - wiem to z najbardziej fachowych żródeł ( PSP). Mulec zastanów sie to co widziałeś to był fart, gaśnica samochodowa ma ok 1 kg środka gaśniczego więc jedną nic nie zdziałasz. Jedyna dpoobra rada gdy samochód się zapali to uciekać jak najdalej :!: :!: :!:

JPD
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 424
Rejestracja: 26-05-04, 15:24

Postautor: JPD » 22-11-04, 11:13

Jak kiedys wprowadzali ten kretyński przepis to był na ten temat program dość obszerny w telewizji podano tam że Szwajcarzy próbowali podobnego pomysłu ale najpierw zrobiono badania no i wyszłi ze minimalną wielkością gaśnicy dająca szansę !!! (nie pewność a jedynie szansę) na skuteczne gaszenie przedziału silnika jest gaśnica 5kg !!!
1kg to waktycznie mozna co najwyżej pety w zapalniczce zasypać proszkeim ale ugasic sie ich nie da .... bo o ile pamiętam z nauk o pożarnictwie proszkowa to jest CE a nie ma B.
Czyli generalnie moje zdanie jest takie ze gasnica to kolejny powód coby policja miałą zabawę z kierowcami ....
Czyli dokładnie tak samo jak skretyniałe ograniczenia prędkości : Vide 70 na trasie jakości autostrady/trasy szubkiego ruchu 3-pasmowej w wawie - siekierkowska.
Linux is like a wigwam : no Gates, no Windows, Apache inside.

Awatar użytkownika
Skwarol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 132
Rejestracja: 23-07-04, 00:35

Postautor: Skwarol » 22-11-04, 14:53

ja jeżdże na takie cos i też się ścigam i nie zabardzo mnie zniechecił ten artykół, bo jak było napisane pijani i zabrano dowody za usterki techniczne a moja w 100% sprawna