Głupota Rządu - brak mi słów!!!!

Forum Ogólne na temat Toyoty Celica
Toxic_X
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 744
Rejestracja: 22-12-03, 22:36

Głupota Rządu - brak mi słów!!!!

Postautor: Toxic_X » 02-12-04, 10:37

[url=http://]http://info.onet.pl/1017921,11,item.html[/url]

Nic nie napisze!! Przeczytajcie opinie Onetowców!!
Przyjmuję w każdy trzeci poniedziałek miesiąca, między 16.15 a 16.30

Awatar użytkownika
Baza
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: 16-09-04, 19:26

Postautor: Baza » 02-12-04, 13:48

Artykuł się nie wyświetla!
O czym był?
"MADRZY LUDZIE PRÓBUJĄ PRZYSTOSOWAĆ SIĘ DO ŚWIATA, ZAŚ LUDZIE GŁUPI PRZYSTOSOWUJĄ ŚWIAT DO SIEBIE- DLATEGO ŚWIATEM ŻĄDZĄ GŁUPCY"
-OZZY OSBOURNE

Awatar użytkownika
ja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1943
Rejestracja: 08-04-04, 16:07

Postautor: ja » 02-12-04, 13:59

Baza pisze:Artykuł się nie wyświetla!
O czym był?


skopiuj link do Explo.
Ja to ja, więc jako ja chcę być znany

Toxic_X
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 744
Rejestracja: 22-12-03, 22:36

Postautor: Toxic_X » 02-12-04, 14:55

Baza pisze:Artykuł się nie wyświetla!
O czym był?


Pomysł ministra - kierowcy zapłacą za każdy przejechany kilometr

Fakt": Następca Marka Pola - Krzysztof Opawski powołał specjalny zespół ekspertów, który ma opracować nowy sposób opłat za użytkowanie dróg przez kierowców.


Projekt przewiduje, że kierowcy będą płacić za każdy przejechany kilometr publicznej drogi - nawet tej najbardziej dziurawej, a także tej, na której nie ma asfaltu - pisze dziennik "Fakt".

Urzędnicy wymyślili, że przejechane przez każdy samochód kilometry będą mierzone przez specjalne urządzenie elektroniczne, które każdy kierowca będzie musiał sobie kupić.

Dodatkowo opracowywany jest projekt opłat za wjazd do centrum miasta, przejazd przez most i wiadukt.

"Fakt" pisze, że informacje na temat nowych pomysłów rządu pochodzą z samego ministerstwa. Jak powiedział dziennikowi wiceminister infrastruktury Ryszard Krystek "to na razie tylko pomysły, które należy poddać konsultacjom".
Przyjmuję w każdy trzeci poniedziałek miesiąca, między 16.15 a 16.30

TomPoz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4958
Rejestracja: 09-07-04, 00:41

Postautor: TomPoz » 02-12-04, 15:03

Toxic_X pisze:
Baza pisze:Artykuł się nie wyświetla!
O czym był?


Pomysł ministra - kierowcy zapłacą za każdy przejechany kilometr

Fakt": Następca Marka Pola - Krzysztof Opawski powołał specjalny zespół ekspertów, który ma opracować nowy sposób opłat za użytkowanie dróg przez kierowców.


Projekt przewiduje, że kierowcy będą płacić za każdy przejechany kilometr publicznej drogi - nawet tej najbardziej dziurawej, a także tej, na której nie ma asfaltu - pisze dziennik "Fakt".

Urzędnicy wymyślili, że przejechane przez każdy samochód kilometry będą mierzone przez specjalne urządzenie elektroniczne, które każdy kierowca będzie musiał sobie kupić.

Dodatkowo opracowywany jest projekt opłat za wjazd do centrum miasta, przejazd przez most i wiadukt.

"Fakt" pisze, że informacje na temat nowych pomysłów rządu pochodzą z samego ministerstwa. Jak powiedział dziennikowi wiceminister infrastruktury Ryszard Krystek "to na razie tylko pomysły, które należy poddać konsultacjom".


Może niech po prostu uchwalą w Sejmie, że każdy obywatel jest zobowiązany do noszenia pełnego portfela w tylnej kieszeni spodni, a na żądanie władz ma się wypiąć ułatwiając dostęp do tegoż portfela oraz miejsca, w które władza może go zer.........ąć.

Sorry za taki extreme, ale tak mnie wpie...ają tego typu pomysły, że zastanawiam się nad emigracją.

Awatar użytkownika
Krystek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 172
Rejestracja: 29-03-04, 21:12

Postautor: Krystek » 02-12-04, 15:46

z góry zaznaczam, że nie mam żadnych związków z Ryszadrem Krystkiem :!: :evil:

JPD
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 424
Rejestracja: 26-05-04, 15:24

Postautor: JPD » 02-12-04, 16:00

TomPoz pisze:
Może niech po prostu uchwalą w Sejmie, że każdy obywatel jest zobowiązany do noszenia pełnego portfela w tylnej kieszeni spodni, a na żądanie władz ma się wypiąć ułatwiając dostęp do tegoż portfela oraz miejsca, w które władza może go zer.........ąć.

Sorry za taki extreme, ale tak mnie wpie...ają tego typu pomysły, że zastanawiam się nad emigracją.


Dok ladnie mam takie same wnioski .... NZ, Australia ..... jeżdzą tam lewą stroną to i autko z Kraju Kwitnącej Wiśni można bez problemów adaptować.
Linux is like a wigwam : no Gates, no Windows, Apache inside.

Awatar użytkownika
ja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1943
Rejestracja: 08-04-04, 16:07

Postautor: ja » 02-12-04, 16:06

a ja powiem jedno. do rewelacji faktu należy podchodzić bardzo sceptycznie. bardzo bardzo.
Ja to ja, więc jako ja chcę być znany

Awatar użytkownika
Baza
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: 16-09-04, 19:26

Postautor: Baza » 02-12-04, 17:10

Wiem że nie można brać faktu na 100% ale chyba w takiej sprawie to by nie zmyślali!
A właśnie mam przed soba dzisiejszy fakt i przeczytam sobie ten artykuł.
"MADRZY LUDZIE PRÓBUJĄ PRZYSTOSOWAĆ SIĘ DO ŚWIATA, ZAŚ LUDZIE GŁUPI PRZYSTOSOWUJĄ ŚWIAT DO SIEBIE- DLATEGO ŚWIATEM ŻĄDZĄ GŁUPCY"

-OZZY OSBOURNE

Awatar użytkownika
ja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1943
Rejestracja: 08-04-04, 16:07

Postautor: ja » 02-12-04, 17:20

Baza pisze:Wiem że nie można brać faktu na 100% ale chyba w takiej sprawie to by nie zmyślali!
A właśnie mam przed soba dzisiejszy fakt i przeczytam sobie ten artykuł.


wiesz... zajmuję się tym zawodowo. i rzeczywiście masz rację. troszeczkę prawdy na pewno w tym jest. Przypuszczam, że prawdą jest że w min. inf. przygotowuje się jakiś projekt. Ale oczywiście mogę się mylić.
Ja to ja, więc jako ja chcę być znany

franz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 247
Rejestracja: 19-08-04, 13:35

Postautor: franz » 02-12-04, 17:44

ja pisze:a ja powiem jedno. do rewelacji faktu należy podchodzić bardzo sceptycznie. bardzo bardzo.



Ja takie jest założenie tabloidów. W każdym normalnym kraju można by tego typu informacje traktować jako dobry dowcip ale... No właśnie żyjemy w Polsce a tu wiesz jak jest :evil: TomPoz to ładnie określił coś z ładowaniem gdzieś czy coś takiego :-D

Thom@s
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 12-08-04, 10:10

Postautor: Thom@s » 03-12-04, 11:34

hehhe to taki swiateczny zarcik ;-)
a mikolaj pod poduszke przyniesie nam takie liczniki :D
:P nic tylko sie powiesic za jajka :D no chyba ze ceny paliw obniza do 1 zł za litr ;-)
Życie jest piękne w piątki wieczorem ;-)

Toxic_X
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 744
Rejestracja: 22-12-03, 22:36

Postautor: Toxic_X » 03-12-04, 12:35

Thom@s pisze:hehhe to taki swiateczny zarcik ;-)
a mikolaj pod poduszke przyniesie nam takie liczniki :D
:P nic tylko sie powiesic za jajka :D no chyba ze ceny paliw obniza do 1 zł za litr ;-)


A za te pieniadze położą nówke asfalt i zmodyfikuja paliwo do 120 oktan :D
Przyjmuję w każdy trzeci poniedziałek miesiąca, między 16.15 a 16.30