Kto jest skad ?????

Forum Ogólne na temat Toyoty Celica
Awatar użytkownika
Golab
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 85
Rejestracja: 20-10-04, 00:54

Kto jest skad ?????

Postautor: Golab » 17-12-04, 11:09

Moze by tak stworzyc baze nie tylko członków i miłośników klubu, ale także użytkowników forum ???


Chętnie poznał bym kolegów i koleżanki ( :-D ) z okolic Katowic w celu wymiany doświadczeń

Widzałem już kilka Celinek, ale nie wiem kto to był:

Zółta VI gen w Rudzie Śląskiej - SL xxxx
Czarna V gen STi, którą mijałem w pierwszy dzień śniegów na końcówce A4 w stronę Rudy - SK xxxx
Czarna V gen widziana w Mikołowie - SL xxxx

Sam jeżdze czerwona V gen 2.0 - SL xxxx - obecnie na paskudnych czarnych stalowych felgach z zimówkami ...

Awatar użytkownika
PREZES900RR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1691
Rejestracja: 13-08-04, 20:02

Postautor: PREZES900RR » 17-12-04, 14:33

Jak bys kolego nie zauwazyl, kazdy chetny jesli chce napisac skad jet moze to uczynic w profilu, moze rowniez podac marke pojazdu jaki posiada, wiek i inne dane. Skoro tego ktos z jakis przyczyn nie robi, to widocznie chce skorzystac z prawa do anonimowosci.
Pozdrawiam
Elbląskie Forum Motocyklistów http://www.grupaelblag.pl

kasumi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 308
Rejestracja: 23-12-03, 11:04

Re: Kto jest skad ?????

Postautor: kasumi » 17-12-04, 18:40

[quote="Golab"]
Widzałem już kilka Celinek, ale nie wiem kto to był:

Czarna V gen STi, którą mijałem w pierwszy dzień śniegów na końcówce A4 w stronę Rudy - SK xxxx
quote]

HEheh! To ja byłem! Pamiętam uśmiechnęliśmy się do siebie:)Zawsze entuzjastycznie reaguję na uzytkowanika celiny na drodze:)zwłaszcza Vtki..nie wiem dlaczego,ale użytkownicy VI, których mijam nie są juz tak pozytywnie nastawieni... Jak im migam np. to nie wiedzią o co chodzi, a jak pomacham to patrzą jak na kretyna...Dziwne..może nie rozpoznają wczęśniejszych modelów :?

Awatar użytkownika
miras-s
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 27-12-03, 00:20

Postautor: miras-s » 17-12-04, 20:21

użytkownicy VI, których mijam nie są juz tak pozytywnie nastawieni... Jak im migam np. to nie wiedzią o co chodzi, a jak pomacham to patrzą jak na kretyna...Dziwne..może nie rozpoznają wczęśniejszych modelów

kasumi - poprostu masz pecha, spotykasz przypadkowych posiadaczy Celinek VI gen.
Sam takowych czasami spotykam na drodze. :smt111 :smt114

Adam
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2678
Rejestracja: 26-12-03, 16:14

Postautor: Adam » 18-12-04, 23:47

PREZES900RR pisze:Jak bys kolego nie zauwazyl, kazdy chetny jesli chce napisac skad jet moze to uczynic w profilu, moze rowniez podac marke pojazdu jaki posiada, wiek i inne dane. Skoro tego ktos z jakis przyczyn nie robi, to widocznie chce skorzystac z prawa do anonimowosci.
Pozdrawiam

zgadzam sie z toba w 100%
forum jest utrzymywane dzieki klubowiczom i milosnikom wiec zwykli uzytkownicy forum niestety beda zawsze troche "pokrzywdzeni". musi im (moze na razie?) wystrczyc zwykla baza uzytkownikow. jak slusznie zauwazyl rafal jest wystarczajaca mozliwosc do zamieszczania tam danych potrzenbych do kontaktu i personalizacji swojego wizerunku :-).
podpowiem jeszcze tylko, ze bardzo wygodna forma kontaktu sa "prywatne wiadomosci" jesli interesujaca nas osoba nie pozostawila zadnej innej formy "namiarow".
Drukuj Tanio! Przekonaj się jak łatwo to zrobić. Maksymalnie obniżaj z nami koszty promocji swojej firmy!
Oferujemy niskie koszty druku materiałów promocyjnych, takich jak: ulotki, foldery, wizytówki i wiele innych.
biuro@24druk.netwww.24druk.net

kasumi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 308
Rejestracja: 23-12-03, 11:04

Postautor: kasumi » 19-12-04, 23:06

miras-s pisze:
kasumi - poprostu masz pecha, spotykasz przypadkowych posiadaczy Celinek VI gen.
Sam takowych czasami spotykam na drodze. :smt111 :smt114

hmm może masz rację, no cóż ja jestem cierpliwy i nie zrażam się:)jeszcze trochę celika zamierzam pojeździć :twisted: więc może kilku da się przyzwyczić do pozdrawiania innych celinomaniaków:)

Awatar użytkownika
Sawa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2997
Rejestracja: 05-01-04, 08:38

Re: Kto jest skad ?????

Postautor: Sawa » 20-12-04, 08:51

kasumi pisze:nie wiem dlaczego,ale użytkownicy VI, których mijam nie są juz tak pozytywnie nastawieni... Jak im migam np. to nie wiedzią o co chodzi, a jak pomacham to patrzą jak na kretyna...Dziwne..może nie rozpoznają wczęśniejszych modelów :?


A co powiesz o posiadaczach VII? CI to wogóle nie kumaja czaczy...

Awatar użytkownika
ja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1943
Rejestracja: 08-04-04, 16:07

Re: Kto jest skad ?????

Postautor: ja » 20-12-04, 09:36

Sawa pisze:
kasumi pisze:nie wiem dlaczego,ale użytkownicy VI, których mijam nie są juz tak pozytywnie nastawieni... Jak im migam np. to nie wiedzią o co chodzi, a jak pomacham to patrzą jak na kretyna...Dziwne..może nie rozpoznają wczęśniejszych modelów :?


A co powiesz o posiadaczach VII? CI to wogóle nie kumaja czaczy...


na szczęście zdarzają się wyjątki.
Ja to ja, więc jako ja chcę być znany

kasumi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 308
Rejestracja: 23-12-03, 11:04

Postautor: kasumi » 20-12-04, 17:15

racja VII to już inny świat jestem przekonany, że wiekszość nawet nie kojarzy wczęsniejszych modeli celic...poniżej VI...powiem szczerze,że im nie migam...mam nadzieję, że żaden posiadacz VII mnie teraz nie zlinczuje...:)

Awatar użytkownika
PREZES900RR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1691
Rejestracja: 13-08-04, 20:02

Postautor: PREZES900RR » 20-12-04, 17:56

mi jeszcze z V i IV a takze VII w moim miescie nikt nie machal. Wyjatek, to moj adwokat, bo tez ma sti. W Elblagu jest kolo 10-12 Celic, ale jak macham to kazdy dziwnie sie patrzy, choc wiem, ze jeden z nich bywa na naszej stronce www i zna mnie z opowiesci - naszego wspolnego kolegi. Na trasie raz tylko mi jeden z V odmachal, a tak to chyba zaczne mrygac do mazd 323F i Volwo
Elbląskie Forum Motocyklistów http://www.grupaelblag.pl

Awatar użytkownika
Max Walker
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 21-01-04, 10:01

Postautor: Max Walker » 30-12-04, 09:44

kasumi pisze:racja VII to już inny świat jestem przekonany, że wiekszość nawet nie kojarzy wczęsniejszych modeli celic...poniżej VI...powiem szczerze,że im nie migam...mam nadzieję, że żaden posiadacz VII mnie teraz nie zlinczuje...:)



grrrr.... :D

kasumi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 308
Rejestracja: 23-12-03, 11:04

Postautor: kasumi » 30-12-04, 21:38

powiedziałem "większość" nie wszyscy:)