Pierwsz sukces

Forum Ogólne na temat Toyoty Celica
sidnej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 02-12-04, 23:01

Pierwsz sukces

Postautor: sidnej » 11-02-05, 00:45

No i mam na swoim mój pierwszy sukces techniczno naprawczy przy mojej celice;)
dzis samodzielnie wymienilem reflektory na nowki sztuki;);) i nowe żaróweczki w środku;)
moze to i banalne ale ja jestem zadowolony i zaskoczony ze nawet nic nie popsulem;) a znając moje zdolnosci do mechaniki (czytaj żadne albo poniżej zera;);) ) wszystko bylo mozliwe;)

hehehehe
pozdrawiam
sidnej

Awatar użytkownika
ja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1943
Rejestracja: 08-04-04, 16:07

Postautor: ja » 11-02-05, 09:48

to gratuluję.
Ja to ja, więc jako ja chcę być znany

Awatar użytkownika
Dabidi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 07-02-05, 23:02

Postautor: Dabidi » 11-02-05, 12:24

ja przy swojej rolce ostatnio wymieniłem rozrząd ... byłem z siebie niezwykle dumny :]
Wszyscy są wspaniali!

adamo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 330
Rejestracja: 30-12-03, 09:27

Postautor: adamo » 11-02-05, 16:47

ja niestety podobnie jak sidnej mam pojęcie o "grzebkowaniu", więc wiem że należą się gratulacje :-D

Awatar użytkownika
Duńczyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 696
Rejestracja: 23-12-03, 09:50

Re: Pierwsz sukces

Postautor: Duńczyk » 15-02-05, 16:25

sidnej pisze:No i mam na swoim mój pierwszy sukces techniczno naprawczy przy mojej celice;)
dzis samodzielnie wymienilem reflektory na nowki sztuki;);) i nowe żaróweczki w środku;)
moze to i banalne ale ja jestem zadowolony i zaskoczony ze nawet nic nie popsulem;) a znając moje zdolnosci do mechaniki (czytaj żadne albo poniżej zera;);) ) wszystko bylo mozliwe;)

hehehehe
pozdrawiam


a byłeś na ustawianiu świateł?
Jak nie byłeś to jedz na stacje diagnostyczną bo oni mają tam wypoziomowaną posadzkę (normy EU)gdzie indziej jak np.Carman nie maja i nie są w stanie ustawic idealnie swiatel

sidnej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 02-12-04, 23:01

Postautor: sidnej » 15-02-05, 18:27

A i owszem zainwestowałem i pojechałem na stację diagnostyczną i ustawiłem sobie światełka (tego samego dnia;) ) tak co by mi dobrze świeciły, jak juz coś robić to robić do końca ;)
Hehehe i śmiac mi się chciałe bo gość był wyraznie zainteresowany (czyt. zachwycony) moją Celiną a w wnioskuję to po tym że cały czas miał ryło uśmiechnięte jak patrzył na samochodzik (dla jasnośi jak przedemną stała Marea i ją robił to był jakiś taki ospały hyhyhyh)

Ale Duńczyk dzięki za rade
Pozdrawiam
sidnej

Adam
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2678
Rejestracja: 26-12-03, 16:14

Postautor: Adam » 15-02-05, 20:40

tez sie przykladam do gratulacji :) sam tez jestem "poczatkujacym laikiem" ;-)

tak na marginesie to moje autko od 2 lat najczesciej wzbudza westchnienia zachwytu na myjni (robo wasch center - polecam :-)) a na stacji, na ktorej stale tankuje podaje tylko kwote "za ile" :-D :-D :-D (jak podjezdzamy oplem znajomej najczesciej musze nalwac samodzielnie ;-))
Drukuj Tanio! Przekonaj się jak łatwo to zrobić. Maksymalnie obniżaj z nami koszty promocji swojej firmy!
Oferujemy niskie koszty druku materiałów promocyjnych, takich jak: ulotki, foldery, wizytówki i wiele innych.
biuro@24druk.netwww.24druk.net

Awatar użytkownika
Duńczyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 696
Rejestracja: 23-12-03, 09:50

Postautor: Duńczyk » 16-02-05, 14:00

Adam pisze:tez sie przykladam do gratulacji :) sam tez jestem "poczatkujacym laikiem" ;-)

tak na marginesie to moje autko od 2 lat najczesciej wzbudza westchnienia zachwytu na myjni (robo wasch center - polecam :-)) a na stacji, na ktorej stale tankuje podaje tylko kwote "za ile" :-D :-D :-D (jak podjezdzamy oplem znajomej najczesciej musze nalwac samodzielnie ;-))



mnie się nie pytają za ile tylko do pełna? :D A na shellu od razu łapią za pistolet z 99++ :-D

Awatar użytkownika
Sawa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2997
Rejestracja: 05-01-04, 08:38

Postautor: Sawa » 16-02-05, 15:05

Ja muszę mieć jakiś kaprawy wygląd bo do mnie to prawie wogóle nie podchodzą... Boją się czy cóś :|