Witam Serdecznie i prosze o rade ;]

Forum Ogólne na temat Toyoty Celica
Awatar użytkownika
Sawa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2997
Rejestracja: 05-01-04, 08:38

Postautor: Sawa » 17-03-05, 15:06

Większej laurki dla Calibry na forum Celici to chyba nie można zrobic.... :eek:

Awatar użytkownika
bdn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1057
Rejestracja: 25-02-05, 22:41

Postautor: bdn » 17-03-05, 15:11

calibra a celica bez prownania z frajda jaka daje celica... najmniejszego porownania! A do mojej musze kupic czujke abs-u na tylne prawe chyba (albo lewe) kolo, koncowki drazkow, lewy swozen z wachaczem chyba... :D

Awatar użytkownika
synek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 02-02-05, 22:46

Postautor: synek » 17-03-05, 16:26

bdn pisze:calibra a celica bez prownania z frajda jaka daje celica... najmniejszego porownania! A do mojej musze kupic czujke abs-u na tylne prawe chyba (albo lewe) kolo, koncowki drazkow, lewy swozen z wachaczem chyba... :D


no i zaczyna sie...podobnie jak u mnie.zajebista fura tak sie cieszylem,zajebisty stan no i wyglad,2 litry 156 koni, nie bita,super cena dodatkowo gaz w promocji,czarna,fele 17 wogole och i ach....no i po tygodniu sie zaczely niespodzianki :-D ....no na szczescie nie jakies tam straszne problemy....no ale dzieki chlopakom z celica-club a szczegolnie forum techniczne nizle sie podszkolilem w roznych kwestiach i teraz juz wiem co moja niunie boli i staram sie caly czas jej jakos pomoc.hehe
Pijąc zagraniczne wina oszczędzasz polską siarkę

Awatar użytkownika
bdn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1057
Rejestracja: 25-02-05, 22:41

Postautor: bdn » 18-03-05, 10:56

Znalazlem zajebisty sklep w Radomiu z czesciami!!! Maja tansze orginaly maja zamienniki i uzywane czesci ! I typowo nie drogo np. czujka asbestu ;) (abs) org okolo 800zl uzywana 200-300zl (oczywiscie orginal) :D Daja gwarancje na uzywane oczywiscie jak ktos chce to moje gg: 5123197 moge dac namiary ;] Pozdro !