Trudny okres nadszedl dla mnie i Celinki

Forum Ogólne na temat Toyoty Celica
Awatar użytkownika
bdn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1057
Rejestracja: 25-02-05, 22:41

Trudny okres nadszedl dla mnie i Celinki

Postautor: bdn » 18-04-05, 16:52

Pare dni temu dokladnie w srode cos dziwnego spotkalo mnie.... wracajac z pracy uslyszalm stukanko lekkie w silniku (VIgen 1.8) podjechalem na parking i faktycznie cos stukalo lekko ale stukalo... i sie zrobilo cieplo i juz wiedzialem ze tragedja jest blisko... Podjechalem do mechanika a on mi diagnoze ze zaworek stuka itd.... no to mowie robic sprawdzac itd.... przyjechalem rano do niego drugim wuzkiem i mowi ze to nie zawory i szukaja dalej (pijac piwo i robiac grila glupie huje...) no to zalamany przyjechalem do robty i szukam dpowiedzi na forum. I znalazlem.... panewki... nogi mi sie ugiely dzownie do mechanika mowi mi ze zaraz "zoskryncom" i zobacza. Pol godziny potem odzwonil ze to panewka i ogolnie czwarty gar po odlaczeniu nie slychac stukotu. panewki glowne, panewki korbowodowe do wymiany... a i pierscienie dystansowe. No to zryw z roboty i dre do japonczykow po czesci. Kupilem wszystko itd (olej w miedzyczascie tez bo podobno do wymiany a gaz z zbiornika "wyparowal") Dzownie do nich a oni ze jutro tj sobota czesci i ogolnie syf pod pache i beda robic... Sobota: 8:00 pod warsztatem i dowiaduje sie ze "Stefan pije od piatku i jest dentka a Jurek to nie umi tego noprowic" i na poniedzialek tj dzis. Poniedzialek: ojciec wolne z pracy i pika do warsztatu.... Godzina 11:45 telefon od ojca:"Jest slabo, wal do szlifowania szukuj hajs" Zalamem sie i poszedlem do sklepu po wodke (dzien wczesniej nie oblewana 20 z powodow problemow z watroba) i teraz desperacko czekam do 18 zeby wsiasc w samochd pojechac do domu i upic sie efektownie przed telewizorem....

Adam
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2678
Rejestracja: 26-12-03, 16:14

Postautor: Adam » 18-04-05, 17:38

wspolczuje :-(
tak na marginesie to chyba ci mechanicy jacys niezbyt godni zaufania... moze warto przeprowadzic auto do innych, poki jeszcze nie zepsuli doszczetnie...
Drukuj Tanio! Przekonaj się jak łatwo to zrobić. Maksymalnie obniżaj z nami koszty promocji swojej firmy!
Oferujemy niskie koszty druku materiałów promocyjnych, takich jak: ulotki, foldery, wizytówki i wiele innych.
biuro@24druk.netwww.24druk.net

Awatar użytkownika
synek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 02-02-05, 22:46

Postautor: synek » 18-04-05, 19:57

no pewnie....wez lepiej fure do innych mechanikow....ja mialem podobnie, nie chciało im sie robic,pozniej powiedzieli ze nie umieją a na końcu że się nie da zrobić.hehe.cymbały jedne....miesiąc czasu ustawiali mi zapłon(oczywiscie spieprzylli robote),wymieniali pasek rozrządu, ustawiali gaz i podłączali pod komputer.....najlepsze wyjscie to samemu wszystko robic :-D
Pijąc zagraniczne wina oszczędzasz polską siarkę

Awatar użytkownika
bdn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1057
Rejestracja: 25-02-05, 22:41

Postautor: bdn » 19-04-05, 10:28

Dzis po pracy zabieram ja do innego mechanika bo nie dosc ze nic nie zrobili to za wyjecie walu dostalem cene 850zl (gdzieś tak bEdziE) przychlasty ;( :evil: :evil: No i o 14 stary jedzie zeby go zlozyli pozyczam vectre do kumpla i do drugiego mechanika... zeby sie qwa tylko w aso nie skonczylo

Awatar użytkownika
Duńczyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 696
Rejestracja: 23-12-03, 09:50

Postautor: Duńczyk » 19-04-05, 11:06

współczuję Celince w tym warsztacie :(

Awatar użytkownika
Robert
Site Admin
Site Admin
Posty: 8003
Rejestracja: 19-12-03, 23:41

Postautor: Robert » 19-04-05, 11:11

Historia ładna.

Może lepiej niech nic juz nie robią więcej przy tym samochodzie, bo jak zaczną składać to jeszcze Yaris im wyjdzie (albo Paseo)......

Aż się nóż w kieszeni otwiera, jak czytam o takich warsztatach...
Ciekawe, że najbardziej do naruszania zasad namawiają Ci, którzy przed chwilą ścigali ich obchodzenie.

Awatar użytkownika
Duńczyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 696
Rejestracja: 23-12-03, 09:50

Postautor: Duńczyk » 19-04-05, 11:13

do nich to bym nawet małego fiata nie zaprowadził :(

Awatar użytkownika
synek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 02-02-05, 22:46

Postautor: synek » 19-04-05, 18:47

bdn pisze:za wyjecie walu dostalem cene 850zl (gdzieś tak bEdziE) przychlasty


Ja pierdykam, wez lepiej siekiere i sie przejdz do nich na negocjacje bo 850zl to normalnie rozboj w bialy dzien
Pijąc zagraniczne wina oszczędzasz polską siarkę

Awatar użytkownika
bdn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1057
Rejestracja: 25-02-05, 22:41

Postautor: bdn » 19-04-05, 21:46

Pojechalem dzis to tych specjalistow i mowie ze zabieram samochod i prosze skrecic mi miske bo zaraz kolega podjedzie i go wywoze. Spojzeli na mnie zdziwieni i sie pytaja gdzie i po co przeciez u nich jest najlepiej itd i z wyzutem czy im nie ufam... no i stalo sie nerwy moje ze stali nie wytrzymaly ostatniego zdania jakie uslyszalem: "W takim razie 300zl sie nalezy za odkrece miski olejowej, spuszczenie oleju, zakrecenie miski, zdjecie (kompletnie nie potrzebne) dekla od pokrywy zaworow i zalozenie" Bo inaczej nie damy kluczykow.... skonczyl to mowic podjechala vectra i 2 moich znajomych. Niestety (dla nich) nie skonczylo sie na mocnych slowach tylko na moim ostrym napadzie furii i dotkliwym pobiciu pana wlasciciela, karetka, sprawa o pobicie z jakims tam okrucienstwem itd. Celina u drugiego mechanika ktoremu moge zaufac, zobaczymy jak to sie skonczy. Oczywiscie pieniedzy nie dostali zadnych ale strasza mnie kolegium itd w pon moga sie sanepidu spodziewac i pip-u, usatysfakcjonowany jestem jednak strasznie. Nie dam ruszyc mojej Celinki za nic w swiecie.

Awatar użytkownika
ja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1943
Rejestracja: 08-04-04, 16:07

Postautor: ja » 19-04-05, 21:54

bdn pisze:Pojechalem dzis to tych specjalistow i mowie ze zabieram samochod i prosze skrecic mi miske bo zaraz kolega podjedzie i go wywoze. Spojzeli na mnie zdziwieni i sie pytaja gdzie i po co przeciez u nich jest najlepiej itd i z wyzutem czy im nie ufam... no i stalo sie nerwy moje ze stali nie wytrzymaly ostatniego zdania jakie uslyszalem: "W takim razie 300zl sie nalezy za odkrece miski olejowej, spuszczenie oleju, zakrecenie miski, zdjecie (kompletnie nie potrzebne) dekla od pokrywy zaworow i zalozenie" Bo inaczej nie damy kluczykow.... skonczyl to mowic podjechala vectra i 2 moich znajomych. Niestety (dla nich) nie skonczylo sie na mocnych slowach tylko na moim ostrym napadzie furii i dotkliwym pobiciu pana wlasciciela, karetka, sprawa o pobicie z jakims tam okrucienstwem itd. Celina u drugiego mechanika ktoremu moge zaufac, zobaczymy jak to sie skonczy. Oczywiscie pieniedzy nie dostali zadnych ale strasza mnie kolegium itd w pon moga sie sanepidu spodziewac i pip-u, usatysfakcjonowany jestem jednak strasznie. Nie dam ruszyc mojej Celinki za nic w swiecie.


no ładna historia...
Ja to ja, więc jako ja chcę być znany

Awatar użytkownika
Robert
Site Admin
Site Admin
Posty: 8003
Rejestracja: 19-12-03, 23:41

Postautor: Robert » 19-04-05, 22:03

no to pkp
Ciekawe, że najbardziej do naruszania zasad namawiają Ci, którzy przed chwilą ścigali ich obchodzenie.

Awatar użytkownika
synek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 02-02-05, 22:46

Postautor: synek » 19-04-05, 22:30

no i siekiera czasami moze sie przydac :-D
Pijąc zagraniczne wina oszczędzasz polską siarkę

Adam
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2678
Rejestracja: 26-12-03, 16:14

Postautor: Adam » 19-04-05, 22:57

bdn pisze:Pojechalem dzis to tych specjalistow i mowie ze zabieram samochod i prosze skrecic mi miske bo zaraz kolega podjedzie i go wywoze. Spojzeli na mnie zdziwieni i sie pytaja gdzie i po co przeciez u nich jest najlepiej itd i z wyzutem czy im nie ufam... no i stalo sie nerwy moje ze stali nie wytrzymaly ostatniego zdania jakie uslyszalem: "W takim razie 300zl sie nalezy za odkrece miski olejowej, spuszczenie oleju, zakrecenie miski, zdjecie (kompletnie nie potrzebne) dekla od pokrywy zaworow i zalozenie" Bo inaczej nie damy kluczykow.... skonczyl to mowic podjechala vectra i 2 moich znajomych. Niestety (dla nich) nie skonczylo sie na mocnych slowach tylko na moim ostrym napadzie furii i dotkliwym pobiciu pana wlasciciela, karetka, sprawa o pobicie z jakims tam okrucienstwem itd. Celina u drugiego mechanika ktoremu moge zaufac, zobaczymy jak to sie skonczy. Oczywiscie pieniedzy nie dostali zadnych ale strasza mnie kolegium itd w pon moga sie sanepidu spodziewac i pip-u, usatysfakcjonowany jestem jednak strasznie. Nie dam ruszyc mojej Celinki za nic w swiecie.

ups...
ale sie nie dziwie. warsztat wykazal sie wyjatkowa bezczelnoscia.
Drukuj Tanio! Przekonaj się jak łatwo to zrobić. Maksymalnie obniżaj z nami koszty promocji swojej firmy!

Oferujemy niskie koszty druku materiałów promocyjnych, takich jak: ulotki, foldery, wizytówki i wiele innych.

biuro@24druk.netwww.24druk.net

Awatar użytkownika
Powerplay1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: 31-10-04, 08:23

Postautor: Powerplay1 » 19-04-05, 22:59

Że też kapitalizm nie wykończył takich partaczy i jełopów... Z czego oni żyją? No bo naprawa aut chyba odpada 8)
Mogę wszystko-jestem pełnoletnia-Celica Powerplay1'a

Awatar użytkownika
bdn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1057
Rejestracja: 25-02-05, 22:41

Postautor: bdn » 19-04-05, 23:12

nic tylko bic i zabic....

kasumi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 308
Rejestracja: 23-12-03, 11:04

Postautor: kasumi » 19-04-05, 23:57

no i bardzo mi sie podoba takie rozwiazanie sprawy,koles powinien wile wynieść z tej lekcji..chyba,ze jest skończonym idiotą. pozdrawiam i jestem po Twojej stronie:)

Awatar użytkownika
lanc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: 01-03-06, 19:07

Postautor: lanc » 04-04-06, 13:35

Takich s..... to tylko zabic Adi wróć i zrób pożądek natym świecie

Awatar użytkownika
Szweda
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2975
Rejestracja: 16-11-05, 16:39

Postautor: Szweda » 04-04-06, 14:11

dotkliwym pobiciu pana wlasciciela, karetka, sprawa o pobicie z jakims tam okrucienstwem itd
. Ja tu sobie tak wywnioskowałem, że można zrobić zlot im pod warsztatem i w większym gronie podjąć próby negocjacji wycofania zarzutów.

Kumpela jak wbiła kanarowi długopis w noge bo ten ją obmacywać za brak biletu zacząl, to po grupowej perswazji doszedł do wniosku, że rzeczony długopis sobie w nodze, aż tak mu nie przeszkadza.

Dobrze zrobiłeś :handshake: jesteśmy z tobą.

Awatar użytkownika
warp9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2272
Rejestracja: 30-09-05, 15:55

Postautor: warp9 » 04-04-06, 14:31

Szweda :!: To juz drugi raz. To bylo rok temu :roll:

Ludzie, co sie z Wami dzieje - nie macie nowych tematow ???
Ostatnio zmieniony 04-04-06, 14:32 przez warp9, łącznie zmieniany 2 razy.
[you],jeśli masz jakieś pytania o VII generację kliknij tutaj !
Lancer Evo VIII

Awatar użytkownika
ELCOYOTE
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2254
Rejestracja: 03-11-05, 12:51

Postautor: ELCOYOTE » 04-04-06, 14:32

Bedzie mial partacz nauczke ze by lepiej sie za toyoty nie brał bo jest zagłupi roweru by mu nie dał a ty uwarzaj komu dajesz celiczke:idea:

unikaj kowali