Zmiany na forum - zmienione

Forum Ogólne na temat Toyoty Celica
Awatar użytkownika
Robert
Site Admin
Site Admin
Posty: 8003
Rejestracja: 19-12-03, 23:41

Zmiany na forum - zmienione

Postautor: Robert » 22-02-04, 12:03

Zgodnie z poprzednimi informacjami zasady dostępu do forum zostaną zmienione z dniem 1 marca.
Dla zarejestrowanych użytkowników będzie dostępna część publiczna i część forów klubowych czytanie i pisanie
Dla zarejestrowanych członków klubu (klubowiczów i miłośników) dostępne będzie forum stricte klubowe.
Informacje o tym jak zostać zerejestrowanym członkiem klubu są na formularzu na stronie klubowej.

W razie pytań bądź trudności proszę o PW do mnie lub do Jakuba.
--
r
Ostatnio zmieniony 14-03-04, 10:52 przez Robert, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
KP
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 25-12-03, 13:05

Postautor: KP » 22-02-04, 15:24

Ciekawe zmiany :D Popieram TO

Awatar użytkownika
Carlos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 549
Rejestracja: 22-12-03, 23:48

Postautor: Carlos » 24-02-04, 21:21

a ja nie popieram

Adam
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2678
Rejestracja: 26-12-03, 16:14

Postautor: Adam » 24-02-04, 23:17

rozumiem, ze to juz bylo ustalane i jakis podzial "musi" byc ale tez cos mi nie daje spokoju... w sumie to ciezka sprawa :eek: bo przeciez osoby nie_klubowicze tez moga miec do przekazania jakies cenne informacje (techniczne, car audio, tuning) a od 1 marca nie beda mogly... :(
obawiam sie, ze "dynamika forum z lekka przysiadzie"...
Drukuj Tanio! Przekonaj się jak łatwo to zrobić. Maksymalnie obniżaj z nami koszty promocji swojej firmy!
Oferujemy niskie koszty druku materiałów promocyjnych, takich jak: ulotki, foldery, wizytówki i wiele innych.
biuro@24druk.netwww.24druk.net

Awatar użytkownika
Carlos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 549
Rejestracja: 22-12-03, 23:48

Postautor: Carlos » 25-02-04, 04:47

dokładnie o to samo mi chodzi !! wspomniałem o tym w innym wątku...

sprawy klubowe klubowymi, ale nie widziałem w polsce forum motoryzacyjnego w którym po zarejestrowaniu się (na forum) nie można sie wypowiadać w znaczącej większości tematów... np. "Forum Toyota Klub Polska"

można inaczej rozdzielić częśc klubową od ogólnie odstępnej, przecież o to chodzi żeby ludzie zewnątrz nie grzebali w postach dotyczących spraw klubu ale nie na litość bosego w sprawach np technicznych. Nie o to przecież nam chodziło, zeby się całkowicie odseparować.

W sytuacji po 1 marca mamy mierne szanse na nowych klubowiczów! bo taki nowy nie bedzie mógł się nawet odezwać na tenicnicznym i pochwalić że coś wie albo skożywatać z naszej pomocy, co sprawi, że zastanowi się nad członkowskiem w tak przyjaznym klubie. A takim "outside" podejściem nie zdobędziemy nowych członków. Nowy najpierw musi polubić to forum i poznać nas, żeby się zapisać i wybulić kasę na składkę.

Takie jest moje zdanie...

Awatar użytkownika
Jakub
Założyciel
Założyciel
Posty: 1175
Rejestracja: 20-12-03, 20:28

Postautor: Jakub » 25-02-04, 09:09

Wszystko na to wskazuje, że nie będzie ograniczen na forum.
Będzie jedynie wydzielony jeden temat moze dwa ale dotyczace czysto spraw klubowych. w czwartek 26.02 jest spotkanie w tej sprawie i mysle ze raczej napewno zostanie podjeta slyszna decyzja, nie ograniczajaca nikomu korzystania z forum i informacji na nim

adamo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 330
Rejestracja: 30-12-03, 09:27

Postautor: adamo » 25-02-04, 10:11

proponuję ze dwa tematy tylko dla nas a forum chyba powinno być dostępne dla ogółu. Takie jest moje zdanie.Warto jednak aby wiele osób mogło się wypowiadać na temety związane z naszymi autami bo możemy tylko na tym skorzystać.

Awatar użytkownika
Carlos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 549
Rejestracja: 22-12-03, 23:48

Postautor: Carlos » 25-02-04, 14:30

:D cieszy rzeczowe podejście do problemu :D

popieram

Awatar użytkownika
Robert
Site Admin
Site Admin
Posty: 8003
Rejestracja: 19-12-03, 23:41

Postautor: Robert » 25-02-04, 14:47

Szkoda tylko, że wyrażacie swoje opinie na ten temat dopiero teraz :(.
--
r