Celica '87 2.0 3SGE - prosze o pomoc

Forum Ogólne na temat Toyoty Celica
Awatar użytkownika
Radek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1286
Rejestracja: 23-02-04, 10:04

Celica '87 2.0 3SGE - prosze o pomoc

Postautor: Radek » 23-02-04, 11:18

Serdecznie pozdrawiam jako nowy w klubie!!
Jestem z Wa-wy, imię : Radek , lat: 24 , Wiedza o Celicach : żadna , chęć nauki : olbrzymia .
Dajcie mi na początek prosze jakieś namiary na porządnego mechanika w Wa-wie lub okolicach. Może wiecie skąd skombinowac księżkę serwisową.
CO TU WYMIENIAĆ - INTERESUJE MNIE WSZYSTKO CO POMOŻE MI LEPIEJ POZNAĆ MOJĄ CELINKĘ !! JESZCZE DUŻO PRACY MNIE Z NIĄ CZEKA.
Pozdrawiam i z góry dziękuję,
Radek

Toxic_X
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 744
Rejestracja: 22-12-03, 22:36

Re: Celica '87 2.0 3SGE - prosze o pomoc

Postautor: Toxic_X » 23-02-04, 11:29

Poganin pisze:Serdecznie pozdrawiam jako nowy w klubie!!
Jestem z Wa-wy, imię : Radek , lat: 24 , Wiedza o Celicach : żadna , chęć nauki : olbrzymia .
Dajcie mi na początek prosze jakieś namiary na porządnego mechanika w Wa-wie lub okolicach. Może wiecie skąd skombinowac księżkę serwisową.
CO TU WYMIENIAĆ - INTERESUJE MNIE WSZYSTKO CO POMOŻE MI LEPIEJ POZNAĆ MOJĄ CELINKĘ !! JESZCZE DUŻO PRACY MNIE Z NIĄ CZEKA.
Pozdrawiam i z góry dziękuję,
Radek


Witam Serdecznie :) Jak sie zakochasz tak na poważnie to już na zawsze :D
Przyjmuję w każdy trzeci poniedziałek miesiąca, między 16.15 a 16.30

Awatar użytkownika
Radek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1286
Rejestracja: 23-02-04, 10:04

Postautor: Radek » 23-02-04, 14:46

Dzięki !!
Ja już się zakochałem. Teraz tylko trochę cirpliwości i kaski trzeba żeby chodziła jak w czasach swojej świetności. Jest parę usterek mechanicznych no i blacharka. Wszystko w swoim czasie . :-D

Awatar użytkownika
Carlos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 549
Rejestracja: 22-12-03, 23:48

Postautor: Carlos » 23-02-04, 15:44

Najlepszym sposobem żeby poznać Celice jest..... przeczytanie CAŁEGO tego forum, po kilku godzinach lektury na pewno poziom Twojej wiedzy wzrośnie znacząco :-D

Adam
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2678
Rejestracja: 26-12-03, 16:14

Re: Celica '87 2.0 3SGE - prosze o pomoc

Postautor: Adam » 23-02-04, 22:24

Poganin pisze:Serdecznie pozdrawiam jako nowy w klubie!!
Jestem z Wa-wy,..
fajnie. warszawscy klubowicze spotykaja sie dosyc czesto. zapraszamy. informacje w dziale KLUBOWE/SPOTKANIA I ZLOTY. warto sledzic...
...Wiedza o Celicach : żadna,...
widze pewne podobienstwa ze swoja osoba... :-D :-D :-D
...Dajcie mi na początek prosze jakieś namiary na porządnego mechanika...
"usmiechnij sie" do dunczyka :)
Może wiecie skąd skombinowac księżkę serwisową.
temat stary jak swiat. moze za jakis czas pojawi sie cos w rodzaju kopi manuala, ale pewnie tylko dla KLUBOWICZOW...
CO TU WYMIENIAĆ - INTERESUJE MNIE WSZYSTKO CO POMOŻE MI LEPIEJ POZNAĆ MOJĄ CELINKĘ !! JESZCZE DUŻO PRACY MNIE Z NIĄ CZEKA.
to tak jak nas wszystkich w klubie. zachecam do pelniejszego uczestnictwa :) zloty (najblizszy w lodzi 28-29.02), spotkania i.t.p. gdybys sie zdecydowal zostac KLUBOWICZEM: [url]www.celica-club.org[/url dzial "Formularz"
Pozdrawiam i z góry dziękuję, Radek
tyz pozdrawiam 8)
Drukuj Tanio! Przekonaj się jak łatwo to zrobić. Maksymalnie obniżaj z nami koszty promocji swojej firmy!
Oferujemy niskie koszty druku materiałów promocyjnych, takich jak: ulotki, foldery, wizytówki i wiele innych.
biuro@24druk.netwww.24druk.net

Awatar użytkownika
Radek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1286
Rejestracja: 23-02-04, 10:04

Postautor: Radek » 24-02-04, 22:16

Pewnie że się zapisze do klubu. Tylko że za miesiąc jakoś - bo jestem pusty finansowo jak główka mojej byłej. Najpierw to proszę dajcie namiar na kogoś kto mi wyreguluje i w sumie tak ogólnie przejrzy i powie co mnie czeka z moją toją. Prawie nie mam dołu - autko zaczyna żyć dopiero od 3500 obrotów.
Aha - czy żeby móc puścić posta na Techniczne forum musze być klubowiczem?
Wątoię żebym dał radę na najbliższe spotkanie klubowiczów ale obiecuję że za miesiąc sięspotkamy.
Wódeczkę stawiam oczywiście - tak na dobry poczatek. ;]

Adam
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2678
Rejestracja: 26-12-03, 16:14

Postautor: Adam » 24-02-04, 23:09

Poganin pisze:Pewnie że się zapisze do klubu. Tylko że za miesiąc jakoś - bo jestem pusty finansowo jak główka mojej byłej. Najpierw to proszę dajcie namiar na kogoś kto mi wyreguluje i w sumie tak ogólnie przejrzy i powie co mnie czeka z moją toją. Prawie nie mam dołu - autko zaczyna żyć dopiero od 3500 obrotów.
Aha - czy żeby móc puścić posta na Techniczne forum musze być klubowiczem?
Wątoię żebym dał radę na najbliższe spotkanie klubowiczów ale obiecuję że za miesiąc sięspotkamy.
Wódeczkę stawiam oczywiście - tak na dobry poczatek. ;]

zeby puscic posta na techniczne trzeba byc zarejestrowanym czlonkiem klubu (nie uzytkownikiem forum) info:
http://www.celicaclub.vel.pl/forum/viewtopic.php?p=4518#4518 :roll:
a co do SPOTkania to najblizsze jest planowane w czwartek (26.02) w galerii mokotow o 19.00 (parking, ostatni poziom - "samolot") http://www.celicaclub.vel.pl/forum/viewtopic.php?p=4573#4573
Drukuj Tanio! Przekonaj się jak łatwo to zrobić. Maksymalnie obniżaj z nami koszty promocji swojej firmy!

Oferujemy niskie koszty druku materiałów promocyjnych, takich jak: ulotki, foldery, wizytówki i wiele innych.

biuro@24druk.netwww.24druk.net

Awatar użytkownika
Jakub
Założyciel
Założyciel
Posty: 1175
Rejestracja: 20-12-03, 20:28

Postautor: Jakub » 26-02-04, 21:25

Poganin pisze:Aha - czy żeby móc puścić posta na Techniczne forum musze być klubowiczem?

Nie trzeba być klubowiczem, wystarczy że jesteś zarejestrowany na forum