az sie noz otwiera w kieszeni...

Forum Ogólne na temat Toyoty Celica
Adam
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2678
Rejestracja: 26-12-03, 16:14

az sie noz otwiera w kieszeni...

Postautor: Adam » 28-09-05, 23:00

...jak sie czyta taki "orginalny" opis tutaj (klik) :evil:
pal licho gramatyke, zawartosc merytoryczna opisu powala na kolana...
i sam sie zaczynam gubic czy sprzedajacy sami wierza w bzdury, ktore wypisuja czy szukaja palanta, ktory w te klamstwa uwierzy :roll:

btw... pietnowal bym takie ogloszenia. szczegolnie gdy pojawiaja sie na naszym forum...

wolalbym aby odwiedzajacy nasze forum nie utozsamiali tego miejsca (forum) z takimi "fantazyjnymi propozycjami".
Drukuj Tanio! Przekonaj się jak łatwo to zrobić. Maksymalnie obniżaj z nami koszty promocji swojej firmy!
Oferujemy niskie koszty druku materiałów promocyjnych, takich jak: ulotki, foldery, wizytówki i wiele innych.
biuro@24druk.netwww.24druk.net

Awatar użytkownika
PREZES900RR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1691
Rejestracja: 13-08-04, 20:02

Re: az sie noz otwiera w kieszeni...

Postautor: PREZES900RR » 28-09-05, 23:19

Adam pisze:...jak sie czyta taki "orginalny" opis tutaj (klik) :evil:
pal licho gramatyke, zawartosc merytoryczna opisu powala na kolana...
i sam sie zaczynam gubic czy sprzedajacy sami wierza w bzdury, ktore wypisuja czy szukaja palanta, ktory w te klamstwa uwierzy :roll:

btw... pietnowal bym takie ogloszenia. szczegolnie gdy pojawiaja sie na naszym forum...

wolalbym aby odwiedzajacy nasze forum nie utozsamiali tego miejsca (forum) z takimi "fantazyjnymi propozycjami".

zapomnial dodac ze auto miala "osoba niepalaca" i ze kiera jak to w "orginalnym" japoncu jest po prawej stronie:-D
PALANT
Elbląskie Forum Motocyklistów http://www.grupaelblag.pl

Awatar użytkownika
Robert
Site Admin
Site Admin
Posty: 8003
Rejestracja: 19-12-03, 23:41

Postautor: Robert » 28-09-05, 23:20

orginalnego japończyka a nie jak większość jeżdżących po Polsce w wersji europejskiej

To pewnie ma kierownicę dla pasażera.
Ciekawe, że najbardziej do naruszania zasad namawiają Ci, którzy przed chwilą ścigali ich obchodzenie.

Awatar użytkownika
kubadoman
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 563
Rejestracja: 26-12-03, 18:03

Postautor: kubadoman » 28-09-05, 23:21

20 minut temu zastanawiałem sie czy załozyć taki temat :-D
jak mozna pisac takie bzdury....
spójrz na to Adam inaczej....jestesmy zazdrośni bo mamy europejskie wersje a japoński oryginał z wyjątkowym silnikiem z napisem YAMAHA
Obrazek
juz sprzedane to co śmiga powyżej...i poniżej...

Awatar użytkownika
PREZES900RR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1691
Rejestracja: 13-08-04, 20:02

Postautor: PREZES900RR » 28-09-05, 23:26

kubadoman pisze:20 minut temu zastanawiałem sie czy załozyć taki temat :-D
jak mozna pisac takie bzdury....
spójrz na to Adam inaczej....jestesmy zazdrośni bo mamy europejskie wersje a japoński oryginał z wyjątkowym silnikiem z napisem YAMAHA

Kuba pamietaj ze "oryginal' oryginalnie pisze sie wg sprzedajacego "orginal"- bo to orginal z Japonii - a nie zpolszczona nazwa:-D Poza tym zapomnial dodac ze ma car audio w wersji demonstracyjnej firmy PIONEER(patrz tylna szyba-orginalna)hehehehehe a jezdzony dynamicznie na shell V-Power Rancing sprowadzanym specjalnie z Japonii w beczkach po 50litrow ;-)
Elbląskie Forum Motocyklistów http://www.grupaelblag.pl

franz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 247
Rejestracja: 19-08-04, 13:35

Postautor: franz » 28-09-05, 23:51

Adam naprawdę nie rozumiem twego wzburzenia! Przecież jesteśmy krajem, w którym wychował się Pan LEM - jeden z największych fantastów na świecie:-D Kolega pewnie pomimo, że dorastał w Polsce zaczytywał się w lektórach autorstwa ww. Pana :-D
BTW. Pan ogłosił się też na forum :o - W myśl złotej zasady handlu- Klient głupi wszystko kupi - kwestia dobrej argumentacji rozumiem kolegę:-D :-D :-D
B6 4motion, KZJ95, jeszcze przyjdzie kład i w garażu motoryzacyjna rodzinka 4x4 ;)))

Awatar użytkownika
Sawa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2997
Rejestracja: 05-01-04, 08:38

Postautor: Sawa » 29-09-05, 01:17

Etam czepiacie się, koleś ma WYJĄTKOWY samochód i już :-D:-D:-D:-D:-D

Awatar użytkownika
ja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1943
Rejestracja: 08-04-04, 16:07

Postautor: ja » 29-09-05, 10:59

Facet dał u nas ogłoszenie. Myślicie że warto je komentować?
Ja to ja, więc jako ja chcę być znany

Adam
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2678
Rejestracja: 26-12-03, 16:14

Postautor: Adam » 29-09-05, 12:01

ja pisze:Facet dał u nas ogłoszenie. Myślicie że warto je komentować?

mysle, ze nie kazdy moze je skomentowac...
(stad ten temat tutaj...)
Drukuj Tanio! Przekonaj się jak łatwo to zrobić. Maksymalnie obniżaj z nami koszty promocji swojej firmy!

Oferujemy niskie koszty druku materiałów promocyjnych, takich jak: ulotki, foldery, wizytówki i wiele innych.

biuro@24druk.netwww.24druk.net

Awatar użytkownika
Ruspet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 26-05-05, 23:22

Postautor: Ruspet » 29-09-05, 14:20

Ja się specjalnie ogłoszeniodawcy nie dziwie że swój towar chwali ;-) (a jak to robi to już inna sprawa...) Zdecydowanie bardziej paszczę ze zdziwienia rozdziawiałbym gdyby ogłoszeniodawca napisał że samochód ma pokrzywione podlużnice, przerdzewiałe progi, zawieszenie do wymiany, elektrykę w strzępach lutowaną w garażu, a w odpowiedzi na liczne pytania zaznaczył że szyberdach jakkolwiek nie jest oryginalny ale za to przecieka... Choć trafiają się też ogłoszenia w których sprzedający pisze że mu stuka - takie jak na przykład tutaj

Awatar użytkownika
PREZES900RR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1691
Rejestracja: 13-08-04, 20:02

Postautor: PREZES900RR » 29-09-05, 16:08

No ja powoli przygotowuje sie do sprzedania auta i nie zamierzam ukrywac ze auto bylo bite kilka razy i ma szpachel na masce:-D Zreszta pewnie na dniach ukaze sie i moje ogloszenie - oczywiscie chce moja sprzedac i zakupic 2,0-do podrasowania hehehe:mrgreen:
Elbląskie Forum Motocyklistów http://www.grupaelblag.pl

franz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 247
Rejestracja: 19-08-04, 13:35

Postautor: franz » 29-09-05, 16:11

No tak jest uczciwy to fakt. Brawo - niestety napewno przez przypadek- zwiększyła się liczba koni do 120 :-D
B6 4motion, KZJ95, jeszcze przyjdzie kład i w garażu motoryzacyjna rodzinka 4x4 ;)))

tom
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 20-04-05, 04:26

Postautor: tom » 29-09-05, 20:29

Fantazja poniosła troche klienta. Przechwalił definitywnie!
Ja osobiście gdy widzę takie ogłoszenie, lub słyszę taką "przesłodzoną" gadkę zaczynam się zastanawiać co ten koleś chce ukryć? Dlaczego sprzedaje "taaakie cudeńko"? :D
W kwestii współpracy z Yamaha. Wie, że dzwonią, ale nie wie gdzie. Celica VII GTS była robiona we współpracy z Yamaha. Jest w niej glowica Yamahy, zresztą jest to na niej napisane/nacechowane (na głowicy). Słyszałem, że wcześniej też Honda wkładała paluszki w silniki Toyoty, ale za to nie ręcze, nie wiem dokładnie; może plotki.:-D
Pozdrawiam.
elitata@poczta.onet.pl
Mam w dupie, czy ktoś mnie lubi, czy nie lubi. Mam w dupie. Swoje myślę, swoje mówię. (FL)
Obrazek

Awatar użytkownika
ja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1943
Rejestracja: 08-04-04, 16:07

Postautor: ja » 29-09-05, 20:36

tom pisze:Fantazja poniosła troche klienta. Przechwalił definitywnie!
Ja osobiście gdy widzę takie ogłoszenie, lub słyszę taką "przesłodzoną" gadkę zaczynam się zastanawiać co ten koleś chce ukryć? Dlaczego sprzedaje "taaakie cudeńko"? :D
W kwestii współpracy z Yamaha. Wie, że dzwonią, ale nie wie gdzie. Celica VII GTS była robiona we współpracy z Yamaha. Jest w niej glowica Yamahy, zresztą jest to na niej napisane/nacechowane (na głowicy). Słyszałem, że wcześniej też Honda wkładała paluszki w silniki Toyoty, ale za to nie ręcze, nie wiem dokładnie; może plotki.:-D
Pozdrawiam.


raczej plotki ;)
Ja to ja, więc jako ja chcę być znany

tom
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 20-04-05, 04:26

Postautor: tom » 29-09-05, 21:03

..... ale ręki za te plotki, nie dałbym uciać.... :-D
W mojej Celinie jak "byk" mam napis "YAMAHA" na głowicy.
Więc kto wie ... .8)
elitata@poczta.onet.pl

Mam w dupie, czy ktoś mnie lubi, czy nie lubi. Mam w dupie. Swoje myślę, swoje mówię. (FL)

Obrazek

Awatar użytkownika
PREZES900RR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1691
Rejestracja: 13-08-04, 20:02

Postautor: PREZES900RR » 29-09-05, 21:58

Tom nie dalej jak 2 dni temu bylo o tym ze YAMAHA robila pewne elementy dla TOYOTY - nawet w modelu Vgeneracji tu link: viewtopic.php?t=3511&highlight=yamaha
Elbląskie Forum Motocyklistów http://www.grupaelblag.pl

tom
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 20-04-05, 04:26

Postautor: tom » 29-09-05, 22:35

PREZES900RR pisze:Tom nie dalej jak 2 dni temu bylo o tym ze YAMAHA robila pewne elementy dla TOYOTY - nawet w modelu Vgeneracji tu link: viewtopic.php?t=3511&highlight=yamaha


Jesli mam byc szczery, to oprocz Twego znakomitego linku PREZES900R (chyle leb), naprawde Honda lapki w Toyote wsadzala. Nie chce wyjsc na cwaniaka, ale chyba VI-ka rajdowa jakies suweniry od producentow owych bike-ow miala.:-D
Nadal oddam reke na odciecie.... . :-D
elitata@poczta.onet.pl

Mam w dupie, czy ktoś mnie lubi, czy nie lubi. Mam w dupie. Swoje myślę, swoje mówię. (FL)

Obrazek

Awatar użytkownika
-= iR =-
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 732
Rejestracja: 30-12-03, 11:04

Postautor: -= iR =- » 30-09-05, 09:28

Jeśli chodzi o ogłoszenie to myślę, że przesadzacie :P

harmac
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 84
Rejestracja: 14-01-04, 15:29

Postautor: harmac » 17-10-05, 22:37

na moje sie niepotrzebnie trzepiacie. Jesli faktycznie jest tak jak facet napisal to jest to pewnego rodzaju rarytas. Moja celica tez jezdzi druga polowa tez mam Vgen i co ja mialbym napisac w ogloszeniu? zastanowcie sie troche.

tak na marginesie z tego co sie dowiedzialem w serwisie toyoty u faceta ktory sie zna a nie u Pana Henka celica v gen byla skladana takze m.in. w Malezji co widac po VIN - jakies tam numerki.

jak znam zycie to wg was 1.6 nagaz lub 2.2 w automacie byle by bylo czerwone.

sorki za pisownie ale :airborne:

Adam
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2678
Rejestracja: 26-12-03, 16:14

Postautor: Adam » 17-10-05, 23:17

harmac pisze:na moje sie niepotrzebnie trzepiacie. Jesli faktycznie jest tak jak facet napisal to jest to pewnego rodzaju rarytas.

gdybys rarytas ujal w " " to bym sie nawet razem z toba posmial. sek w tym, ze facet pomieszal kilka spraw w jednym garnuszku robiac przy okazj bledy merytoryczne opisujac auto, ktorego zdjecia zamiescil.
np. zadna celica V gen. nie miala fabrycznie przezroczystego szyberdachu. sa i inne bledy opisane wczesniej... takie auto jakie opisal poprostu fabrycznie nie istnieje. no chyba, ze z malezji, ale o tym wspominasz dalej... ;-)

tak na marginesie z tego co sie dowiedzialem w serwisie toyoty u faceta ktory sie zna a nie u Pana Henka celica v gen byla skladana takze m.in. w Malezji co widac po VIN - jakies tam numerki.

:smt043 :smt043 :smt098 dobre! tak na marginesie to nie tylko w malezji sa warsztaciki gdzie sie sklada auta. pewnie celice tez :-D a co do vinu to diabli wiedza jak ktoremu wkretaczek sie omskna i malezyjski vin mu wyszedl :-D :-D

jak znam zycie to wg was 1.6 nagaz lub 2.2 w automacie byle by bylo czerwone.

a tego to juz rozszyfrowac nie potrafie...
Drukuj Tanio! Przekonaj się jak łatwo to zrobić. Maksymalnie obniżaj z nami koszty promocji swojej firmy!

Oferujemy niskie koszty druku materiałów promocyjnych, takich jak: ulotki, foldery, wizytówki i wiele innych.

biuro@24druk.netwww.24druk.net