zemsta szalonego blacharza

Forum Ogólne na temat Toyoty Celica
Klaciak
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 19-03-04, 14:56

zemsta szalonego blacharza

Postautor: Klaciak » 19-03-04, 15:11

Jestem wlascicielem tej Toyotki i wcale mnie nie dziwi Wasza reakcja na temat tego artykulu w Spoilerze, bo i po kupnie sama mnie nieco zadziwila.Kupilem ten samochod juz po takich przerobkach jak widac na zdjeciach ze 2 lata temu. Po ok roku spotkalem gosci z tego czasopisma, ktorzy stwierdzili ze chca zrobic zdjecia. W czasie tzw. "sesji", bylo kilko pytan na ktore nie udzililem odpowiedzi, bo nie mialem zadnych sprawdzonych informacji dot. tego samochodu. Jak widac trzeba bylo cos napisac, aby nie pokazac samych zdjec. Przed opublikowaniem tego artukulu, o ile mial w ogole sie ukazac, mialem zostac powiadomiony. Zupelnie przez przypadek zakupilem gazetke w srode i troche zbladlem. To ze komus sie nie podoba wlot, spoiler, czy wykonanie w srodku to jak zwykle rzecz gustu. Mnie tez sie nie wszystko w chwili obecnej podoba w tym aucie (takie juz kupilem), ale z braku kasy na razie nici z przerobek (wlasnie spoilera i wlotu). Silnik 2.0 VVTI - nawet nie wiedzialem.

Pozdrawiam Wszystkich
Paweł :D

Awatar użytkownika
Sawa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2997
Rejestracja: 05-01-04, 08:38

Postautor: Sawa » 19-03-04, 15:43

Cześc, mam nadzieje że jednak Ciebie nie uraziliśmy. Niestety media to chołota że szkoda gadać. W zeszłym roku, w artykule o naszym klubie (w Giełdzie samochodowej) też nawypisywali głupot, i oczywiście olali autoryzację, a juz nie wspomne histori TVN Trubo które wykorzystało beszczelnie informacje z naszej strony, i nic o tym nawet nie wspomnieli. Mam nadzieje że ta historia nie zniechęci Ciebie do klubu, zapraszamy do wstapienia w nasze szeregi :-)

Klaciak
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 19-03-04, 14:56

Postautor: Klaciak » 19-03-04, 15:51

W zadnym wypadku nie zostalem przez nikogo urazony. Znalazlem Wasz serwis jakies 3 m-ce temu i w chwili obecnej mam wieksza wiedze niz w momencie zakupu samochodu. Nie dziwia mnie zadne reakcje, bo identycznie zareagowalem na te bzdury jakie tam przeczytalem, tak jakby opsywali nie moj samochod.

Awatar użytkownika
Grzegorz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2039
Rejestracja: 06-01-04, 18:26

Postautor: Grzegorz » 19-03-04, 23:13

Helloo :-D
witam
przyjedz do Modlina to oglądniemy Twą Celinke :-D
:-D :-D
430hp/580Nm
480hp/610Nm
6xxhp/6xxNm in progres

Toxic_X
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 744
Rejestracja: 22-12-03, 22:36

Postautor: Toxic_X » 20-03-04, 11:39

A że tak zapytam głupio to "O co chodzi" ??
Co za artykół?? Można to gdzieś w sieci przeczytać ??
Przyjmuję w każdy trzeci poniedziałek miesiąca, między 16.15 a 16.30

Adam
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2678
Rejestracja: 26-12-03, 16:14

Postautor: Adam » 20-03-04, 14:11

Toxic_X pisze:A że tak zapytam głupio to "O co chodzi" ??
Co za artykół?? Można to gdzieś w sieci przeczytać ??

zdaje sie, ze chodzi o to... http://www.celicaclub.vel.pl/forum/viewtopic.php?t=283
Drukuj Tanio! Przekonaj się jak łatwo to zrobić. Maksymalnie obniżaj z nami koszty promocji swojej firmy!
Oferujemy niskie koszty druku materiałów promocyjnych, takich jak: ulotki, foldery, wizytówki i wiele innych.
biuro@24druk.netwww.24druk.net

s38
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 15-03-04, 19:35

Postautor: s38 » 21-03-04, 10:47

Mojemu kumplowi w Gieldzie Samochodowej tez dopisali od siebie cos do artykulu i nawypisywali jakichs niestworzonych rzeczy :evil: o GT tez wiele niedobrego slyszalem. Jak na razie mam dobre doswiadczenie z Auto Tuning Swiat - w najnowszym numerze jest Tigra (auto kumpla z klubu) ktora im podeslalem i wszystko na spokojnie uzgodnili, artykul ma tylko zmiany stylistyczne i wszystko jest ok. Co do Spoilera to jak wchodzil, myslalem ze bedzie soba cos reprezentowal... teraz widze, ze niewiele :bleh:

Awatar użytkownika
Sawa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2997
Rejestracja: 05-01-04, 08:38

Postautor: Sawa » 22-03-04, 08:01

Więc tera wypada wogóle spojżeć inaczej na opisy furek w tych gazetach :eek: :cry: