Celica VI na otomoto, warto, ktoś coś o niej wie ?

Forum Ogólne na temat Toyoty Celica
Awatar użytkownika
BARCIAN
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 06-03-19, 01:41

Celica VI na otomoto, warto, ktoś coś o niej wie ?

Postautor: BARCIAN » 06-03-19, 02:01

Witam jestem tu nowy. szukałem miejsca gdzie mogę o to zapytać, lecz nie znalazłem. A w wątku "Znalezione w internecie" pisać się nie da. Poszukuję informacji na temat tej Celicy : https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-ce ... f7523a8111 . Ktoś coś o niej tutaj wie, może to jest ktoś z tego forum ? Nie wiem czy to auto też nie jest po swapie, czy orginalne GT. Generalnie chciałbym się przesiąść z Corolli E12 na Celicę. Jakieś inne sugestie na co uważać, oprócz tego co piszę w poradniku ogólnikowo ? Jestem mechanikiem w Toyocie więc z grubsza wiem, czego się spodziewać, ale raczej Celice do nas nie przyjeżdżają. Dlatego pytam was jako użytkowników z czym się tu najczęściej borykacie. Bo wiadomo idealnych aut nie ma.

Awatar użytkownika
Jarke
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 215
Rejestracja: 10-05-15, 22:51

Re: Celica VI na otomoto, warto, ktoś coś o niej wie ?

Postautor: Jarke » 06-03-19, 09:39


Awatar użytkownika
BARCIAN
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 06-03-19, 01:41

Re: Celica VI na otomoto, warto, ktoś coś o niej wie ?

Postautor: BARCIAN » 06-03-19, 16:41

Dzieki. Rozmawiałem dziś z właścicielem i nie wróży nic dobrego to auto. Poszła uszczelka pod głowicą. Niby zrobione dobrze, ale ponoć w chłodnicy majonez. Więc nikt tego nie płukał. Mam obawy, że ta naprawa nie była profesjonalną i będzie trzeba poprawiać. Do tego auto brało udział w stłuczce i ma uszkodzony błotnik, i lampę. Cena też trochę duża jak na auto które trzeba dopracować. Auto stoi dłuższy czas i nie jeździ, więc nie wiadomo co dojdzie.