Powitanie i prośba o podpowiedź

Forum Ogólne na temat Toyoty Celica
Dario9222
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 25-11-19, 11:11

Powitanie i prośba o podpowiedź

Postautor: Dario9222 » 18-12-20, 07:51

Witam.
Mam na imię Darek i jestem z Suchedniowa takiej małej miejscowości niedaleko Kielc.Celica która mam to 1.8 z roku 96.
Od wielu lat nie było problemów do teraz,nie potrafie już nic wymyśleć na to dlaczego podczas jazdy nie wazne czy na zakrecie czy na prostej,nie wazne czy na biegu czy na luzie z lewej strony dochodzi bardzo mocne głuche stukanie odczuwalne pod nogami.Zawieszenie,uklad kierowniczy ok,pozostała półoś która ma wyrazny luz przy skrzyni biegów,tak by wychodzilo na luz mechanizmu roznicowego,moze ktoś cos poradzić,podpowiedziec

Awatar użytkownika
Doktorek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: 26-04-18, 00:09

Re: Powitanie i prośba o podpowiedź

Postautor: Doktorek » 18-12-20, 09:15

Cześć :)
Cieszyny się, że dołączyłeś do klubu :) Zamieść proszę temat w dziale "techniczne -> Generacja VI" :) Polecam podjechać do dowolnego warsztatu, aby sprawdzili, ponieważ może być wiele elementów poczynając od zawieszenia po układ napędowy :)

Dario9222
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 25-11-19, 11:11

Re: Powitanie i prośba o podpowiedź

Postautor: Dario9222 » 18-12-20, 10:16

Dlatego też napisałem tutaj,bylem juz w wielu i kazdy ma swoje teorie co oprócz lezejszego portfela nic wiecej nie zmienia,zawieszenie zrobione,układ kierowniczy zrobiony,jest luz miedzy przegubem wew a skrzynia,jest taki juz od 5 lat odkąd ja mam i teraz nie wiem czy nagle to jego wina czy już nie wiem,nie chce sie jej pozbywać a jeździć juz sie nie bardzo da bo strach a tez ciagle cos zmieniać na darmo to słabo,moze znacie kogos ze świętokrzyskiego kto ma pojęcie i konkretnie to sprawdzi