przednie lampy w VII

Forum Ogólne na temat Toyoty Celica
Tomasz Cholewa
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 11-03-06, 15:21

przednie lampy w VII

Postautor: Tomasz Cholewa » 10-04-06, 10:44

witam! za kilka dni przymierzam sie do przerejestrowania mojej VII (poki co jezdze na blacchach z Mississippi:)). wyczytalem na forum, ze koniczna jest przerobka przednich swiatel. nie bardzo wiem co mozna w nich przerobic, gdyz nie posiadaja odblysnika jako takiego, ich szklo jest gladkie i sa to reflektory projektorowe. co nalezy zmienic i w jaki sposob? czy wiaze sie to z wymiana calych reflektorow? dzieki

pozdrawiam

TomPoz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4958
Rejestracja: 09-07-04, 00:41

Postautor: TomPoz » 10-04-06, 11:01

W Stanach światła nie są ukierunkowane tzn. świecą w poziomie, w Polsce wymagane jest żeby oświetlały prawe pobocze. W projektorach jest to rozwiązane odpowiednim odcięciem strumienia światła wyprofilowaną osłoną. Nie wiem jak dokładnie wygląda sytuacja w VII gen ale może Warp9 pomoże bo on też ściągał z USA.

Awatar użytkownika
warp9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2272
Rejestracja: 30-09-05, 15:55

Postautor: warp9 » 10-04-06, 14:28

Mam namiary na faceta, ktory przerabia, ale w W-wie ( albo na asymetryczne albo xenony), musisz wiec porozgladac sie po swojej okolicy. Nie wymaga to wymiany calego reflektora, najwyzej przyszlifuje szklo i wstawi Ci nowa soczewke, w zaleznosci jaki chcesz efekt.
[you],jeśli masz jakieś pytania o VII generację kliknij tutaj !
Lancer Evo VIII

Tomasz Cholewa
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 11-03-06, 15:21

a w okolicach (nawet dalszych) szczecina?

Postautor: Tomasz Cholewa » 11-04-06, 20:51

Dzieki za podpowiedz! Ze tez ten Szczecin musi byc tak daleko od czegokolwiek:) A moze ktos zna kogos zajmujacego sie przerobka gdzies blizej os Szczecina anizeli w Wa-wie? Moze w Poznaniu? Dzieki!