Moja Pierwsza :)

Forum Ogólne na temat Toyoty Celica
Awatar użytkownika
NoMysz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 16-12-05, 07:38

Moja Pierwsza :)

Postautor: NoMysz » 14-04-06, 15:36

Dzis kupilem w wielki piatek, co tam post, kupilem i juz :D Moja pierwsza celke VI gen z 98r. Kolorek srebrny i jest naprawde mniam ladna :D. Jedyne czego mi w niej brakuje a co chce dokupic to zderzak przedni z halogenami przeciwmgielnymi gdyz ten bez i pomaranczowe migacze mi mocno nie pasuje :). DO tego lotka z tylu bo tego nie mam i alusy ktorych tez nie ma tylko jakies kolpaki ble , ktore moze nie wygladaja zle , ale kolpaki w takim aucie bleee . POzdrawiam wszystkich innych urzytkownikow i zaczynam sie cieszyc doznaniami. P.S. ojciec ktory nie byl az tak pewny mojego zakupu , teraz jak patrze na jego usmiechnieta buzie to mozna by powiedziec ze warto bylo kupic to autko tylko z powodu tego zeby zobaczyc jak sie ojciec usmiecha siedzac w nim heheh :D NIe ma to jak samochod z dusza a nie standardowe samochody ktore co chwila sie mija na ulicach :)
Szymon

Awatar użytkownika
Noe
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 182
Rejestracja: 22-06-05, 02:39

Postautor: Noe » 14-04-06, 15:42

No to gratuluje :airborne: tylko ta Celica gdzie bedzie sie pojawiac Cześciej w Poznaniu czy za oceanem?

Awatar użytkownika
NoMysz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 16-12-05, 07:38

Postautor: NoMysz » 14-04-06, 15:59

Teraz w Poznaniu, bo wrocilem na troche do PL, a za miesiac dwa biore ja na wyspe chyba do Anglii i bede probowal jezdzic po ich drogach z kierownica po naszej stronie hehe, sam jestem ciekawy efektu :D , dzieki za gratki :))

Awatar użytkownika
bboy4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3706
Rejestracja: 05-11-05, 16:53

Postautor: bboy4 » 14-04-06, 16:09

Gratulacje - Jaki motorek??
2005r: V-Gen GTi
2007r: VII-gen 1ZZ
2020r: VI-Gen 2.0GT :D

Awatar użytkownika
NoMysz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 16-12-05, 07:38

Postautor: NoMysz » 14-04-06, 16:34

Motorek to 1.8 przyznam sie szczerze ze taki chcialem, z tego wzgledu ze jeszcze nie jestem rajdowcem :D raczej nie mam zamiaru byc, kocham poprostu piekno, lubie czasami przyspieszyc, czasaim cieszyc sie szybsza jazda ( ost. mand za szybkosc 300zl ech ), no i tyle, wystarczy mi na poczatek, a dalej mysle ze wiecej nie trzeba. Sasiedzi juz sie schodza i ogladaja co to jest hehehe, uwielbiam ich miny :D:D:D Sami powiedzcie, chocbym nie wiem ile mial kasy nie kupilbym sobie nowego samochodu bo po co, kilku letnie czy nawet 10 czy wiecej letnie jak sa bardziej unikatowe, cos soba prezentuja to to jest wlasnie cos pieknego, a nie pan Antek ktory sie cieszy ze ma Golfa IV / czy nowego Seata jakiegos tam :D POspolite samochody :D A tak mozna miec cos co moze nie jest nowe, ma juz iles lat ale prezentuje sie wspaniale, i nie ma tego duzo na drogach a wrecz malo, ja jako mieszkaniec poznania obecnie, widze celice tka jak kupilem raz na rok albo zadziej !!!, w Toronto to co chwile nowki widze, ale to jest PL tu tego nie ma az tyle. Kupilem samochod bo mi sie bardzo podobal Toyote uwazam za najlepsza firme na rynku, w Kanadzie nie wiem czy wiecie Celica pod wzgledem bezawaryjnosci i niezawodnosci wg. towarzystw ubezpieczeniowych jest na 1 miejscu !!! A sprzedaje sie tam najnowesze europejskie BMW czy Mercedesy. O czyms to swiadczy. Kupujac samochod zawsze jest mase znawcow jeden mowi kup BMW drugi kup Mercedesa ( moj ojciec ) trzeci kup Audi, a ja uwazam Toyote za rewelacyjna firme i ich samochody za bdb ktore akurat mi przypadly do gustu z czego Celica jest dla mnie czad na maxa :D:D:D. W sumie to kazdy powiniem kupowac od V do VII po koleii przechodzic te modele fajnie by bylo :) , a co do mercedesa i to by mogla byc odp dla mojego ojca, to ktory mercedes u nas przypomina sportowy woz hehe, wprawdzie chlopak mojej siostry ktory nie jest mieszkancem PL lecz CA ma sportowego mercedesa i ... ech wyglada jak nie powiem co, Pieknie tez, to jednak cene ma ogromna i na nie wiele kieszeni wystarczy. A celica jest dla tych ktorzy cos chca wiecej, i chca kupic sobie cos co nie kazdy ma. BO uroda pojazdu tkwi w jego indywidualnosci, czesto przerobkach, ale i tym wlasnie ze nie wielu ludzi ma taki sam pojazd. A nie ulica panow Krzysiow Antkow i Wackow i tylko kolory ich GOLFow III sa inne :D

lolas4
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 03-04-06, 20:56

Postautor: lolas4 » 14-04-06, 17:57

Hehe NoMysz potwierdzam Twoj wpis. Mam rowniez rodzine w Kanadzie konkretnie na linii Windsor - London - Toronto (pewnie sie orientujesz co to :) ) i za pol roku mam zamiar sciagnac z Kanady Celice wersji 6 albo 7 . Potwierdzam ze Celica jest malo awaryjnym samochodem - moja ciocia tez ma Toyote i nie narzeka . A co do Mercow Beemek i Celicy to nie ma nic piekniejszego niz odstawic na swiatlach karka ktory ledwo co miesci sie w swojej Bejcy ze swoja slodka blondynka :)

Awatar użytkownika
interkosmo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: 23-02-06, 15:55

Postautor: interkosmo » 14-04-06, 19:54

Gratuluje zakupu :-D :airborne:
C E L I C _/-\_ kôkôĐżámßô í Đô přžôĐů...

Awatar użytkownika
cimek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 160
Rejestracja: 15-01-06, 23:06

Postautor: cimek » 14-04-06, 22:09

Gratulacje :airborne: , ja sam nie mogę się doczekać, kiedy już będę miał celicę, aż trochę zazdroszczę :(

Awatar użytkownika
Szweda
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2975
Rejestracja: 16-11-05, 16:39

Postautor: Szweda » 15-04-06, 00:28

Ech! Ładnie napisane. Miło powitać kogoś kto docenia urok aut z przed lat. Jak kupiłem swoją to mnie dwóch znajomych zabiło śmiechem bo za 500,- mniej była astra 99 rok i miała elektryczne szyby. A ja kocham moją niunie i niech się oglądają za najnowszymi mercedesami ja jestem z niej dumny. Cieszę się, że kolejna celica wpadła w ręce kogoś kto potrafi ją docenić.

Awatar użytkownika
NoMysz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 16-12-05, 07:38

Postautor: NoMysz » 15-04-06, 00:38

Doceniam i to mocno :) i dziekuje za gratki po raz drugi :)

Awatar użytkownika
warp9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2272
Rejestracja: 30-09-05, 15:55

Postautor: warp9 » 15-04-06, 10:47

Nomysz - gratulacje i powodzenia na nowej drodze zycia :-D
[you],jeśli masz jakieś pytania o VII generację kliknij tutaj !
Lancer Evo VIII

Awatar użytkownika
lanc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: 01-03-06, 19:07

Postautor: lanc » 15-04-06, 11:51

No to ja też gratuluje zakupu i życze miłej jazdy

Awatar użytkownika
Wojtas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2591
Rejestracja: 29-09-05, 16:23

Postautor: Wojtas » 15-04-06, 14:51

Fotki wstaw :-D
Jak jedziesz do anglii to moze GT4 ? :-D
TUNING, HAMOWNIA 4x4, STROJENIE, MECHANIKA WWW.GT4.COM.PL
https://www.facebook.com/gt4service

Awatar użytkownika
NoMysz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 16-12-05, 07:38

Postautor: NoMysz » 15-04-06, 15:21

FOtki wstawie, choc chce ja jeszcze przerobic, w najblizszym czasie kupic zderzak z halogenami i cos ze swiatlami moze pokombinowac :D , ale wstawie fotki , a co do wyjazdu to hehe GT4 czy ty chcesz zebym ja sie zabil :D mi 115 KM wystarczy na ta wage :D az tak ogromnej wagi nie przywiazuje jeszcze, ( jeszcze do speeda :D ) , . Narazie to sie wkurzam ze stoi to u mnie w garazu i czekam na tablice bo jak tu bez tablic jezdzic, i jeszcze troche poczekam zanim dokumenty sie przetlumacza, opaci sie co sie ma oplacic itp :))) Wkurza to na maxa, wstaje rano chce jechac, popoludnie chce jechac, wieczorem chce jechac a nie jade hehe, moge tylko usiasc za kolkiem i robic BRUM BRUM :D hehehe.
Ale autko klasa , jak ja moglem czyms innym w ogole jezdzic :D

Awatar użytkownika
Wojtas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2591
Rejestracja: 29-09-05, 16:23

Postautor: Wojtas » 15-04-06, 21:21

jak kupilem swoja celice to wszyscy mowili ze sie zabije i sie nie zabilem,
smiali sie ze mi auto ukradna, odpukac nie ukradli,
za wyglad mojej celi dalbym sie pokroic :-D i choc juz nie nowej daty to dalej wszyscy sie ogladaja :-D
auto moze i ma drogie czesci i panowie z serwisu podwajaja stawki za usługi, czasem jakis dresperat zyciowy przejedzie nozem ale za to jest unikalne.
TUNING, HAMOWNIA 4x4, STROJENIE, MECHANIKA WWW.GT4.COM.PL

https://www.facebook.com/gt4service

Awatar użytkownika
FANKI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2907
Rejestracja: 28-02-06, 19:10

Postautor: FANKI » 15-04-06, 22:33

"...dlatego czasem, warto zyć..."
Gratuluję trafnego wyboru

Awatar użytkownika
Sawa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2997
Rejestracja: 05-01-04, 08:38

Postautor: Sawa » 16-04-06, 13:47

Szczere GRATULACJE :airborne:

Awatar użytkownika
NoMysz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 16-12-05, 07:38

Postautor: NoMysz » 16-04-06, 21:25

Z ciekawej sprawy ktora mi sie mocno podoba, to ta rozszerzalnosc samochodu z przodu do tylu, czyli tyl szerszy niz przod. Efekt tego taki ze osoba jadoca z przeciwka postrzega celke jako duzo wiekszy samochod, choc narazie sie nie moge przyzwyczaic cofajac i patrzac w boczne lusterka bo mi sie wydaje ze mi cos zabiera widocznosc ze mi sie tyl rozszerza i widocznosc skraca hehehe :D

Awatar użytkownika
DZIK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1055
Rejestracja: 23-09-05, 22:18

Postautor: DZIK » 23-04-06, 19:42

Gratulacje za wybor.Ja sie zakochalem w mojej Celince Vg a w przyszlosci VIg w 2.0 JEDYNIE CELINKA
Bylo:
AT180
ST202
ST205
ST185 Carlos