Przeprosiny dla klubu ode mnie .

Forum Ogólne na temat Toyoty Celica
Awatar użytkownika
agaXX
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 295
Rejestracja: 29-12-03, 08:41

Przeprosiny dla klubu ode mnie .

Postautor: agaXX » 04-05-04, 07:32

Wiec ...musze to zrobic , jako ze nie lubie klamac a sprawa stala sie poniekad uciazliwa dla mnie ale po koleji.
Otóż mój nick agaxx to nick mojej dziewczyny , ktora tu zarejstrowałem na poprzednim forum Celicy club ale wyszlo tak ze w sumie wiekszosc postów ja pisalem czyli Czerwony Red , pózniej ona wogole niechciala pisac jako ze juz powiedzmy była tu znana pisalem za nia , pozniej chcialem siebie wprowadzic ...ale nie wyszlo .
Dlaczego tak sie stało ??
Otóż szukalismy i dalej szukam schematu uznalem ze lepiej zarejstrowac kobiete jako ze wtedy pomoc jest inna co sie okazalo bledem bo wiem ze kazdemu milosnikowi dajecie maxc pomocy za co Ave i chwala wam , pozatym autko było na nia zarejstrowane.
Pozniej było juz tylko brniecie w to , dlatego przepraszam wszystkich ktorzy chcieli porozmawiac z agą , ale niestety od kilku miesiecy nie jestesmy razem i ci co pisali posty do niej tak serio odpisywalem ja ....ale fakt jerst taki ze ona czytała je , wiec niejako dotarało.
Abyscie nie mysleli ze we wszystkim oklamalem was to powiem prawda jest ze mam celice supre i fotki sa moje i wszytsko inne jedynie wiedza ktora agaxx tu czasami zablysła pochodzila odemnie .
Pozdrawiam i czekam na kopa w zadek .
Kurde heh co by tu jeszcze napisac?? niewiem tyle ze wyszlo to niechcacy i zarazem chcacy bo wkoncu moglem juz dawno to wyjsnic ...
oby asfalt był lśniący i gładki amen

wiceprezes klubu brak kasy:):):)

Awatar użytkownika
Sawa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2997
Rejestracja: 05-01-04, 08:38

Postautor: Sawa » 04-05-04, 08:52

Trochie namieszaliście... Ale nie sądzę żeby ktoś Ciebie zlinczował. Natomiast jak widać troche źle nas oceniałeś, co zresztą widać było po kilku Twoich postach...

Awatar użytkownika
czerwony red
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 29-12-03, 08:55

Postautor: czerwony red » 04-05-04, 09:43

To znaczy ???
Nierozumiem , poprostu ...heh zreszta wiem namieszalismy ...tak racja ...ale serio o nikim nie mysle tu zle , co do znikniecia to serio wyszło tak ze mam ogrom pracy przy portalu :( ...zreszta . wiele innych powodow ale zdecydowalem sie to powiedziec poniewaz gryzło mnie to :( .
Co do oceny jak pisalem wyzej , zarejstrowalem ja z kilku powodów , juz nie mowiac otym ze byłem na kilku stronach motoryzacyjnych gdzie poprostu mnie olano , wiem ze tu by sie tak nie stalo . heh dobra spadam .wiem jestescie niezadowoleni .:( .
Sorki robie rzad is padam stad :|.
Kamien to ja jestem nieobecny ale organizm jest waleczny , przeciw ciała czy wy jeszcze zyjecie ja czy smierc bede pierwszy na mecie .
http://druzyna-snu.prv.pl
http://deth-caradan.mylog.pl

Awatar użytkownika
Sawa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2997
Rejestracja: 05-01-04, 08:38

Postautor: Sawa » 04-05-04, 10:52

Trochę Ciebie teraz nie rozumiem... Dlaczego się nagle obrażasz, bo ja nigdzie nie znalazłem tekstu w którym ktoś Ciebie opiep...

??????????????????????

Adam
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2678
Rejestracja: 26-12-03, 16:14

Postautor: Adam » 04-05-04, 11:48

jak dla mnie to nic sie nie stalo z ta zamiana :-) gdybys nic nie napisal to czytajac forum malo kto by sie zorientowal.
umarl krol - niech zyje krol :D bylo malo reda teraz bedzie go wiecej.
nic sie nie martw i pisz dalej jak pisales :-) jestes oczyszczony :-D :-D :-D
wg mnie... 8)
Drukuj Tanio! Przekonaj się jak łatwo to zrobić. Maksymalnie obniżaj z nami koszty promocji swojej firmy!
Oferujemy niskie koszty druku materiałów promocyjnych, takich jak: ulotki, foldery, wizytówki i wiele innych.
biuro@24druk.netwww.24druk.net

Awatar użytkownika
czerwony red
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 29-12-03, 08:55

Postautor: czerwony red » 04-05-04, 12:44

Nieobrazam sie glupio mi ...jak mi przejdzie przyjde do was <wstyd> mysle ze od razu powinnismy na podwojnym sie zarejstrowac :-D
Dzieki . Narazie mam zapeiprz przy stronie i moderowaniu forum w troszke innej tematyce .
Jakis czas tez mnie nie bylo bo mialem problemy z kompem , wogole zapieprz i teraz ciezko mi sie polapac tutaj :) duzo doszlo tematow trzeba je czytac od poczatku :).
wiec postaram sie nadrobic zaleglosci :D .
Acha jeszcze jedno Aga nawet prawka niemiała ;) :P .
To wszytsko :). narazie .
Jak ktos sie z was interesuja literatura fantyastyczna , badz rpg to zapraszam :P , zaraz wrzuce do profila link :).
Toxic ty sie niemartw te fotki co dostales ona ci wyslała ;p
Kamien to ja jestem nieobecny ale organizm jest waleczny , przeciw ciała czy wy jeszcze zyjecie ja czy smierc bede pierwszy na mecie .

http://druzyna-snu.prv.pl

http://deth-caradan.mylog.pl

Awatar użytkownika
Sawa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2997
Rejestracja: 05-01-04, 08:38

Postautor: Sawa » 04-05-04, 13:06

A grasz w coś, bo ja byłem zapalonym graczem w bitewniaki, teraz powoli zbieram się do wyprzedania armii które mi pozostały.

Toxic_X
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 744
Rejestracja: 22-12-03, 22:36

Postautor: Toxic_X » 04-05-04, 17:58

czerwony red pisze:Toxic ty sie niemartw te fotki co dostales ona ci wyslała ;p


No mam nadzieje :D
Przyjmuję w każdy trzeci poniedziałek miesiąca, między 16.15 a 16.30

Awatar użytkownika
Carlos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 549
Rejestracja: 22-12-03, 23:48

Postautor: Carlos » 04-05-04, 21:31

Toxic_X pisze:
czerwony red pisze:Toxic ty sie niemartw te fotki co dostales ona ci wyslała ;p


No mam nadzieje :D


no tak, to możesz spać spokojnie, gejem na pewno nie jesteś !! :-D

Awatar użytkownika
czerwony red
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 29-12-03, 08:55

Postautor: czerwony red » 05-05-04, 05:55

Ja tez nie jestem hahaha .
No wiec toxic te fotki ona sama ci podeslala , wiec mozesz byc pewny :P.
Nawet sie oto kiedys poprztrykalismy hehe :P.
Co do bitewniakow to nie , ale moze bedzie taki dzial na portalu, narazie nieiwem czy kogos mamy kto jest z tym obeznany .
Kurde a mnie sie znowu serwer wali nałeb i ledwo wlazłem :(.
Kamien to ja jestem nieobecny ale organizm jest waleczny , przeciw ciała czy wy jeszcze zyjecie ja czy smierc bede pierwszy na mecie .

http://druzyna-snu.prv.pl

http://deth-caradan.mylog.pl