Celiczka juz gotowa :D - pierwszy wyscig i odrazu emocje :D

Forum Ogólne na temat Toyoty Celica
Awatar użytkownika
Eowin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1095
Rejestracja: 07-06-06, 02:05

Celiczka juz gotowa :D - pierwszy wyscig i odrazu emocje :D

Postautor: Eowin » 04-07-06, 16:02

Nareszcie moja Celiczka jest juz gotowa (2.0 GTi), sprawa niedzialajacego cylindra wyjasnila sie, kostka od wtrysku nie kontaktowala, bo odkreceniu wszystkiego okazalo sie, ze wystarczylo wyprostowac blaszki i juz wszystko dziala jak powinno :D

Wczoraj w godzinach nocnych trafila mi sie niezwykle atrakcyjna forma sprawdzenia osiagow autka, na swiatlach kolo mnie stanela impreza WRX STI (ta z swiatlami a'la nexia) na slowackich numerach i jestem bardzo dumny z mojego samochodu ktory walczyl dzielnie z mocniejszym przeciwnikiem i mimo, ze na starcie impreza odeszla o 3 dlugosci samochodu, kiedy skonczyla sie prosta Impreza musiala obejrzec tylne swiatla Celki, po tym jak dohamowala do zakretu a ja napelnym gazie pokonalem zakret (gumki 225 robia robote) pozniej probowala mnie wyprzedzic ale juz nie miala miejsca, niestety ten pasjonujacy wyscig skonczyl sie na rogatkach Rzeszowa kiedy musialem zjechac z glownej drogi.

Nastepna modyfikacja jaka mam w planach jest zmiana hamulcow na lepsze, gdyz seryjne sa zdecydowanie za slabe a jak starczy srodkow to zamontowanie recznego hydraulicznego.

W miare mozliwosci niedlugo zamieszcze zdjecia.

Pozdrawiam :absolute: