MR2 Spyder kontra Celica VII

Forum Ogólne na temat Toyoty Celica
Awatar użytkownika
NoMysz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 16-12-05, 07:38

MR2 Spyder kontra Celica VII

Postautor: NoMysz » 09-07-06, 13:05

Pytanie mam takie, czy ktos jezdzil tymi samochodami i moze porownac wlasciwosci jezdne ? Niby reklamuja MR2 ostatnia ze ma jeszcze lepsze wlasciwosci jezdne od celiki bo ma silnik centralinie umieszczony itp itp... Ale czy ktos mial okazje porownac jazde przyjemnosc jazdy tych dwoch samochodow, szczerze powiem ze gdyby nie to ze chce miec VII , to MR2 jest kuszaca na maxa propozycja :D

Awatar użytkownika
warp9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2272
Rejestracja: 30-09-05, 15:55

Re: MR2 Spyder kontra Celica VII

Postautor: warp9 » 11-07-06, 16:51

NoMysz pisze:Pytanie mam takie, czy ktos jezdzil tymi samochodami i moze porownac wlasciwosci jezdne ? Niby reklamuja MR2 ostatnia ze ma jeszcze lepsze wlasciwosci jezdne od celiki bo ma silnik centralinie umieszczony itp itp... Ale czy ktos mial okazje porownac jazde przyjemnosc jazdy tych dwoch samochodow, szczerze powiem ze gdyby nie to ze chce miec VII , to MR2 jest kuszaca na maxa propozycja :D


Sorry, ale mr2 to zwykla zabawka i zawias zadna rewelacja. A wersji z VVTL-i nie uswiadczysz.
Chyba, ze lubisz sie lansowac kabriolecikiem, za ktorym kazda barbie sie oglada :lol:
[you],jeśli masz jakieś pytania o VII generację kliknij tutaj !
Lancer Evo VIII

Adam
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2678
Rejestracja: 26-12-03, 16:14

Re: MR2 Spyder kontra Celica VII

Postautor: Adam » 11-07-06, 16:54

warp9 pisze:
NoMysz pisze:Pytanie mam takie, czy ktos jezdzil tymi samochodami i moze porownac wlasciwosci jezdne ? [...]


Sorry, ale mr2 to zwykla zabawka i zawias zadna rewelacja.[...]


jezdziles (warp9)?
Drukuj Tanio! Przekonaj się jak łatwo to zrobić. Maksymalnie obniżaj z nami koszty promocji swojej firmy!
Oferujemy niskie koszty druku materiałów promocyjnych, takich jak: ulotki, foldery, wizytówki i wiele innych.
biuro@24druk.netwww.24druk.net

Awatar użytkownika
warp9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2272
Rejestracja: 30-09-05, 15:55

Re: MR2 Spyder kontra Celica VII

Postautor: warp9 » 11-07-06, 16:57

Adam pisze:
warp9 pisze:
NoMysz pisze:Pytanie mam takie, czy ktos jezdzil tymi samochodami i moze porownac wlasciwosci jezdne ? [...]


Sorry, ale mr2 to zwykla zabawka i zawias zadna rewelacja.[...]


jezdziles (warp9)?

Nie, ale :
- obejrzalem,
- gadalem z wlascicielem.
[you],jeśli masz jakieś pytania o VII generację kliknij tutaj !

Lancer Evo VIII

Awatar użytkownika
Robert
Site Admin
Site Admin
Posty: 8003
Rejestracja: 19-12-03, 23:41

Postautor: Robert » 11-07-06, 22:04

właściciel MR2 pisze:MR-ka to samochód dla samobójców. Jak wpada w poślizg to pozostaje tylko czekać koniec.

+ to, że część włascicieli MR-ek zimą nie jeździ i choć samochód jest ciekawy (pod wieloma względami) to nadal wolę Celikę.
Ciekawe, że najbardziej do naruszania zasad namawiają Ci, którzy przed chwilą ścigali ich obchodzenie.

Awatar użytkownika
NoMysz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 16-12-05, 07:38

Postautor: NoMysz » 12-07-06, 01:31

Ja tez uwazam ze samochod jest bardzo ciekawy, i nie az taka zabawka, a pytam o wlasciwosci jezdne, bo sama toyota kiedys reklamowala ze ma lepsze niz celica !! przez to ze silnik umieszczony centralnie, dlatego samo gadanie z wlascicielem i ogladanie to nie wiele, kiedy nie masz porownania z wlasnej jazdy. P.S. ja nie kupuje samochod dla barbie tylko dla siebie :D, A co do tego cytatu, to skad wiemy kto go pisal, czy ktos kto umie jezdzic, czy tez tlusty dziadyga ktory wlasnie dla barbie kupil autko hehehe

Awatar użytkownika
WojtekMR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: 26-01-04, 10:34

Postautor: WojtekMR » 12-07-06, 07:37

mimo że mkIII (mr2) mi zupełnie nie leży (mała, bez bagażnika i jak napisał Warp z imagem jak celica VII), i wstyd przyznać wolałbym cele VII (4 miejsca, bagażnik i ładniejszy wygląd) to jednak dla samej radości z jazdy, trakcji i sportowości nie ma co porównywać auto jest świetnie wyważone i jak pisał gdzieś hgw do jazdy na suchym chyba najlepsza propozycja w klasie cena/wiek
oczywiście można zeswapować vvtli lub uturbić vvti w Zastecu
oczywiście moja wypowiedż ma śię tylko do porównania tych dwóch aut - w realu kupiłbym poprostu coś innego niestety (choc jakbym szukał przednionapędowego lansowozu wziąłbym VII-niestety lubię tylnionapędowe autka dla barbi i ponieważ nie ma zbyt dużego wyboru idę popieścic moja sw20 :wink: )

Awatar użytkownika
Robert
Site Admin
Site Admin
Posty: 8003
Rejestracja: 19-12-03, 23:41

Postautor: Robert » 12-07-06, 10:38

NoMysz pisze:.....A co do tego cytatu, to skad wiemy kto go pisal, czy ktos kto umie jezdzic, czy tez tlusty dziadyga ktory wlasnie dla barbie kupil autko hehehe

To cytat zasłyszany, nie przeczytany. Właściciel umie jeździć całkiem nieźle i eMRke ma od dłuższego czasu.
Ciekawe, że najbardziej do naruszania zasad namawiają Ci, którzy przed chwilą ścigali ich obchodzenie.

Awatar użytkownika
WojtekMR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 404
Rejestracja: 26-01-04, 10:34

Postautor: WojtekMR » 12-07-06, 12:21

właściciel MR2 napisał/a :?: że to auto dla samobójców, przykre ze toyota zabija klientów produkując takie cuś :lol: naszczęście zmądrzeli i zakończyli produkcję aut z tylnym napędem :?
osobiście mam najbardziej samobójczą wersje sw20 i nie jestem wybitnym kierowcą, 5 lat jeżdziłem w zimie (na oponach zimowych) w tym i na narty (a zimy u nas na zadupiu śnieżne) i żyję, generalnie MR2 z e swoimi walorami trakcyjnymi pozwala wprawnemu kierowcy jeżdzic szybciej bez wpadania w poślizg -potem następuje efekt wachadła i jeżeli kierowca nie jest przygotowany to nie ma czasu się przygotować.
Jeżeli kierowca po wpadnięciu w poślizg nic nie robi tylko czeka na koniec to jest samobójca czymkolwiek by nie jechał :D
ps. co to znaczy zawias nie rewelacja?