nie SPRZEDAM CELICI

Forum Ogólne na temat Toyoty Celica
Awatar użytkownika
Sawa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2997
Rejestracja: 05-01-04, 08:38

Postautor: Sawa » 04-06-04, 07:55

Ale ceny... :eek:

Awatar użytkownika
Carlos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 549
Rejestracja: 22-12-03, 23:48

Postautor: Carlos » 04-06-04, 11:48

Sawa pisze:Ale ceny... :eek:


oczywiście...



P.S. ale o co chodzi :?

Awatar użytkownika
Sawa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2997
Rejestracja: 05-01-04, 08:38

Postautor: Sawa » 07-06-04, 08:02

95 rok - 75 tys...

Awatar użytkownika
Radek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1286
Rejestracja: 23-02-04, 10:04

Postautor: Radek » 16-07-04, 17:02

Boryss,
czy to małe czarne na fotce to IV gen. ?? i zapewne Twoje. Masz więcej fotek ?? Też chce swoją na czarno zrobić. Chętnie obejrzę Twojądokładniej :-D

Awatar użytkownika
ja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1943
Rejestracja: 08-04-04, 16:07

Postautor: ja » 16-07-04, 19:13

Poganin pisze:Boryss,
czy to małe czarne na fotce to IV gen. ?? i zapewne Twoje. Masz więcej fotek ?? Też chce swoją na czarno zrobić. Chętnie obejrzę Twojądokładniej :-D


z tego co kojarzę to Boryss ma najpiękniejszą na świecie (tu duży uśmiech szczególnie do adminów) piątkę. I oczywiście najpiękniejszą czarną.

moongos pisze:stan super, nowe przewody wysokiego napięcia i świece, nowe sprzęgło, płym hamulcowy, płym wspomagania, klocki + tarcze też nowe, rożdząd robiony 10.000 km (cały), nowe przeguby, klima radio fabryczne i 10 głośników, abs, silnik oczywiście gti 2.0 uszczelniony w stanie idealnym zawieszenie także, po wymianie gumek (listopad) i amorów jakies 2 lata temu wymieniony krzyżak. jest też gaz ale odłączony. książka serwisowa z aso porwadzona do 2001, i druga moja od z serwisu w którym ja ją przeglądam. na wszystko gwarancja oprócz płynów oczywiście. NIE sprzedam bo kto by sie pozbwał takiego fantastycznego auta jakim jest celica..... NIE?? i tu nie ma ironii !!!! a za 30 lat bedę ją odpalał co niedziela i jeździł do okoła osiedla


tak zauważyłem na początku wątku... czy to nie ty teraz sprzedajesz swoje cudo?
ale się czepiam:):):)
Ja to ja, więc jako ja chcę być znany

Boryss
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 149
Rejestracja: 19-03-04, 23:34

Postautor: Boryss » 26-07-04, 11:45

Thnx, "Ja" :-D
Za każdym razem jak dostanie komplement to ide ją przyjacielsko po dachu poklepać :wink:

Poganin pisze:Boryss,
czy to małe czarne na fotce to IV gen. ??...

nopes, as Ja said - it's V
Poganin pisze:Masz więcej fotek ?? Też chce swoją na czarno zrobić. Chętnie obejrzę Twojądokładniej :-D

Prosz bardz - http://syndicate.pl/~wrestlefans/boryss/celica_nt.jpg
Jest jeszcze kilka, ale nie pakowałem na serwer. Jak do czegoś Ci się przydadzą, to puść mi maila na boryss1@interia.pl