fajny carlos sainz

Forum Ogólne na temat Toyoty Celica
Awatar użytkownika
góral
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2687
Rejestracja: 06-07-04, 22:57

Postautor: góral » 15-07-04, 18:42

na poczatek mam zamiar zostawic skrzynie od carlosa, zobaczymy??!! oprócz tej mam jeszcze 3 skrzynie ( zapobiegliwość) jedną od 5 sfe, a z tego co na internecie pisali ta skrzynia pasuje! Podejrzewam ze i moja zapasuje ale jak słusznie zauważył jeden z kolegów - zmieli - czyli raczej nie wytrzyma momentu obr. Bardziej mnie martwi komp a raczej jego brak bo nawet jeżeli wezme od kuzaja a jeszcze nie znam ceny!!!!! to na nim bedzie palić pona 50 !!!!!!!!!! litrów bo to komp do rajdówki, gdzie nikt sie spalaniem nie przejmuje! A mechanik który to przekłada, to jedem z teamu kuzaja więc na 4 pędach jakby sie zna!!. i mówi ze da sie zaslepic tył chociaz cela z tego co wiem była jednym z " prawdziwych" 4 pędów a nie z dołaczanym tyłem jak była calibra!! ale co do jednego macie racje ponad 200 kucy to za duzo jak na przód pęda, więć chce zrobic przełaczany program na piggy backu - jeden na ulice ze słabym dmuchaniem, drugi mega spycony, na jakis masłów czy cós????A do ruszania na ćwiartkę mam slicki!
Q3, Outback, Legacy, i Carlos.