Nowy użytkownik forum

Forum Ogólne na temat Toyoty Celica
Awatar użytkownika
Carlos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 549
Rejestracja: 22-12-03, 23:48

Postautor: Carlos » 15-06-04, 12:25

Kruchy pisze:a tak w ogoole to witam jestem nowy :) fresh man :)
pozdrawiam


Heja, to napisz coś o swojej Celicy... :-D

Awatar użytkownika
Kruchy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 14-06-04, 17:05

Postautor: Kruchy » 15-06-04, 18:03

A wiec..

Moja celica dopiero bedzie :) w tym lub nastepnym tygodniu razem z dziewczyna kupujemy ( a przynajmniej taki mamy zamiar ) T18. Moja dziewczyna marzyla o celice a mi tez sie bardzo podobala. Postanowilem dowiedziec sie czegos wiecej o tym pieknym samochodzie i dlatego pomyslalem ze wasze forum ( chociaz jeszcze stosunkowo mlode ) bedzie dobrym zrodlem informacji a w przyszlosci doskonalym miejscem wymiany doswiadczen i spostrzezen. ale wydaje mi sie ze chyba nie bardzo to jest miejsce na tego typu posty wiec z goory przepraszam moderatorow :)

PS jak tylko kupimy porobie zdjecia i opisze autko

pozdrawiam :peace:
:) Don't drive faster than your guardian angel can fly !

Adam
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2678
Rejestracja: 26-12-03, 16:14

Postautor: Adam » 15-06-04, 23:37

Kruchy pisze:A wiec..
Moja celica dopiero bedzie :) w tym lub nastepnym tygodniu razem z dziewczyna...

witaj!
no to ci sie udalo ;-) dwa szczescia na raz :-D, celica razem z dziewczyna ;-) no, no :-)

kupujemy ( a przynajmniej taki mamy zamiar ) T18. Moja dziewczyna marzyla o celice a mi tez sie bardzo podobala. Postanowilem dowiedziec sie czegos wiecej o tym pieknym samochodzie i dlatego pomyslalem ze wasze forum ( chociaz jeszcze stosunkowo mlode...

mlode? mysle, ze cos kolo 1,5 roku to chyba juz nie takie mlode... :-|

) bedzie dobrym zrodlem informacji a w przyszlosci doskonalym miejscem wymiany doswiadczen i spostrzezen. ale wydaje mi sie ze chyba nie bardzo to jest miejsce na tego typu posty wiec z goory przepraszam moderatorow :)

to forum JUZ JEST BARDZO DOBRYM ZRODLEM INFORMACJI I MIEJSCEM WYMIANY DOSWIADCZEN i zapewniam cie, ze innego takiego miejsca z tyloma aktywnymi i chetnymi do pomocy ludzmi na temat tego auta (toyota celica) NIE ZNAJDZIESZ. tu jest wprost kopalnia informacji technicznych nt. tych aut.

PS jak tylko kupimy porobie zdjecia i opisze autko
pozdrawiam :peace:

czekamy z niecierpliwoscia :-D
i przy okazji zapraszamy na strony klubowe http://www.celica-club.org/
mozna tam znalezc formularz przystapienia do klubu (mozliwosc pelniejszego uczestniczenia w forum ale i nie tylko. bonusy! :-))

p.s.
tak na marginesie staranniej dobieraj tematy postow do dzialow. w car audio prawie nikt by twojego powitania nie zauwazyl ;-)
Drukuj Tanio! Przekonaj się jak łatwo to zrobić. Maksymalnie obniżaj z nami koszty promocji swojej firmy!
Oferujemy niskie koszty druku materiałów promocyjnych, takich jak: ulotki, foldery, wizytówki i wiele innych.
biuro@24druk.netwww.24druk.net

Awatar użytkownika
Kruchy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 14-06-04, 17:05

Postautor: Kruchy » 18-06-04, 16:24

dzieki za przeniesienie :)

Obiecuje poprawe! :)
Dzisiaj bylem oglądac "ladna" celinke sti ale niestety autko bylo zarzniete! doslownie... na zewnatrz jeszcze sie jakos trzymala ale w srodku ... MASAKRA! pocieta, podrapana, polamana... Pan byl mily ale ...nie myslalem ze w niemczech tak niedbaja o samochody( bo ogladalem w niemcylandii). acha i miala przejechane ponad 300 tys. Co prawda facet chcial 1500 euro ale chyba musial bym dolozyc 2 razy tyle zeby doprowadzic ja do stanu uzywalnosci. Biedna celinka! Zycze jej zeby znalazla lepszego wlasciciela... niestety mnie na nia nie stac!

szukam dalej...

pozdrawiam
:) Don't drive faster than your guardian angel can fly !