Jeżeli jesteś nowy na forum Tutaj możesz się przywitać

Forum Ogólne na temat Toyoty Celica
Awatar użytkownika
krrizz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2343
Rejestracja: 07-05-06, 13:40

Postautor: krrizz » 01-08-17, 14:47

Witamy wszystkich nowych użytkowników

laskanfn
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 26-07-17, 10:34

Postautor: laskanfn » 01-08-17, 19:27

Marcin pisze:Witamy laskanfn. Daj jakieś zdjęcia w temacie Fotki.


Dodane :)

Awatar użytkownika
Marcin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1098
Rejestracja: 19-01-08, 20:07

Postautor: Marcin » 01-08-17, 20:25

laskanfn pisze:Witam.

Jestem szczęśliwym posiadaczem V gen od grudnia 2016 :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Widzę, że to ta która wisiała długo za 13 tysi na alledrogo?
Potrzebujesz części do V generacji? Pisz do mnie na PW. Tutaj moja Niunia 260 KM

laskanfn
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 26-07-17, 10:34

Postautor: laskanfn » 01-08-17, 20:54

Marcin pisze:Widzę, że to ta która wisiała długo za 13 tysi na alledrogo?


Dokładnie tak, chciałem ją sprzedać bo kupiłem auto do jazdy na co dzień i nie miałem gdzie trzymać dwóch aut. Jednakże w lipcu się przeprowadziłem i toyka wraca do mnie. Najwięcej chętnych do kupna to były "dzieci", które dopiero co zdały egzamin na prawo jazdy i opowiadały najczęściej już przez telefon jak to ją stuningują. Chociaż w ich definicji tuning jest to namagnesowanie auta i wjechanie nim do castoramy :D Krew aż mi się gotowała.

Marcin czy mógłbyś do mnie napisać na priv? Z powodu ograniczeń nie mogę jeszcze wysyłać wiadomości prywatnych.

veevoir
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 176
Rejestracja: 28-07-17, 11:17

Postautor: veevoir » 02-08-17, 08:40

laskanfn pisze: Najwięcej chętnych do kupna to były "dzieci", które dopiero co zdały egzamin na prawo jazdy i opowiadały najczęściej już przez telefon jak to ją stuningują. Chociaż w ich definicji tuning jest to namagnesowanie auta i wjechanie nim do castoramy :D Krew aż mi się gotowała.


Makabra, nic tylko składany szpadel do bagażnika i jazda testowa do lasu.

@Laskanfn (jak się na forum przywołuje usera? :x) - Twoja V jest w WB? Jakoś tak ładnie jej się nadkola wybrzuszają, większość V któe oglądałem jest płaskich po bokach..

laskanfn
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 26-07-17, 10:34

Postautor: laskanfn » 02-08-17, 09:31

veevoir pisze:
laskanfn pisze: Najwięcej chętnych do kupna to były "dzieci", które dopiero co zdały egzamin na prawo jazdy i opowiadały najczęściej już przez telefon jak to ją stuningują. Chociaż w ich definicji tuning jest to namagnesowanie auta i wjechanie nim do castoramy :D Krew aż mi się gotowała.


Makabra, nic tylko składany szpadel do bagażnika i jazda testowa do lasu.

@Laskanfn (jak się na forum przywołuje usera? :x) - Twoja V jest w WB? Jakoś tak ładnie jej się nadkola wybrzuszają, większość V któe oglądałem jest płaskich po bokach..



Czy przez WB mam rozumieć "wide body"? Szerze to nie wiem, jestem dość mocno zielony w tematyce Celici :P (zarejestrowałem się na forum po to, żeby pogłębić wiedzę) Toykę kupiłem można powiedzieć "zupełnie przypadkowo" :D Miałem A8 D2 FL z piecykiem 4.2 z 1999 r, super auto ale z powodu wieku coraz więcej musiałem w nie inwestować. W grudniu 2015 roku padły wtryski benzyny - 1800 zł za jeden nowy, a jest ich 8:/ Mechanik je wymienił i gdy jechałem odebrać Audi to stwierdziłem, że już go nie chce i 30 minut później wracałem Toyką :) Celice kupiłem bez chwili namysłu, zastanawiania się itd. Marzyłem o tym aucie jako dzieciak i w końcu je kupiłem.

veevoir
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 176
Rejestracja: 28-07-17, 11:17

Postautor: veevoir » 02-08-17, 09:45

Tak, WB to wide body. Jak ustrzeliłes taki egzemplarz to dodatkowy bonus, bo z tego co podają internety wersja w WB była w sprzedaży chyba tylko w niderlandach, ew. w wersji uturbionej 4x4.

A co do tych wtrysków (15 koła za wtryski, auć) - miałem przez chwilę fazę na jakieś fajne V8, ale przeczytałem cenniki napraw zawczasu :wink:

Trzeba sobie dorealnić marzenia z plakatów dzieciństwa, nie wszystkich stać na Countacha :D

Awatar użytkownika
KRYSO
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4503
Rejestracja: 15-05-06, 17:35

Postautor: KRYSO » 04-08-17, 10:37

veevoir pisze:Tak, WB to wide body. Jak ustrzeliłes taki egzemplarz to dodatkowy bonus, bo z tego co podają internety wersja w WB była w sprzedaży chyba tylko w niderlandach, ew. w wersji uturbionej 4x4.

Internety kłamio...
veevoir pisze: wersja w WB była w sprzedaży chyba tylko w niderlandach

A z naszego salonu w 91 wyjeżdżały np GTi WB.
veevoir pisze: ew. w wersji uturbionej 4x4

Nie ewentualnie - tylko głównie WB to turbawki ;)
[center]JEDZIEMY[/center]

veevoir
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 176
Rejestracja: 28-07-17, 11:17

Postautor: veevoir » 04-08-17, 11:04

Nie ewentualnie - tylko głównie WB to turbawki ;)


No to miałem na myśli mówiąc ewentualnie ;)

Ale dobrze wiedzieć że interenty kłamią - na szczęście na naszą korzyść. Dzięki za info, bo dla mnie genV w WB a bez WB to niebo a ziemia w wyglądzie. Więc dobrze wiedziec że gdzieś się chowają jeszcze po szopach.

bartoszkucha
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 11-08-17, 21:26

Postautor: bartoszkucha » 11-08-17, 21:43

Witam wszystkich, jestem Bartosz, 17 lat jeszcze ten czas na 1 auto nie nadszedł, ale już powoli się zbliża i upatrzyłem sobie celice VII. Nie mogę się odkochać, czy celica na 1 auto to dobry pomysł ? jak z kosztami eksploatacji i ogólnie jakie macie opinie na temat tego auta, awarie itp.images/smiles/icon_biggrin.gif

stemer
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 19-07-17, 13:34

Postautor: stemer » 15-08-17, 21:51

Cześć z Poznania!
Miesiąc temu zakupiłem 7th gen TS po lifcie (2003 rok). Cela ma najechane 207 tkm i mam nadzieję, że jeszcze długo posłuży. Zakup przez handlarza po Niemcu, który troszkę zwiesił ten samochód, więc w planach na dzień dobry mam zmianę felg i opon i lekkie podwyższenie zawieszenia.
Fotka: https://goo.gl/photos/fF2imV4sN1STMZtW9

mahoney
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 21-08-17, 20:09

Postautor: mahoney » 21-08-17, 20:16

Pozdrawiam z Poznania. Przymierzam się do zakupu VI gen.

Leim
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 26-08-17, 11:28

Postautor: Leim » 27-08-17, 08:48

Cześć,

Ponad rok temu kupiłem na próbę Celikę V (1.6), bo uwielbiam tzw. "popup headlights".

Samochód na tyle przypadł mi do gustu, że szukam teraz czegoś mocniejszego z tej samej generacji, więc zarejestrowałem się w poszukiwaniu odpowiedniej dla mnie maszyny 156KM lub wyżej. Także jeśli ktoś myśli nad sprzedażą samochodu z silnikiem min. 2.0, koniecznie z klimą i bez gazu, to proszę pisać :) im bogatsze wyposażenie tym lepiej, może być też z tuningiem, w szczególności ze swapem na nowszy silnik.

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Marcin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1098
Rejestracja: 19-01-08, 20:07

Postautor: Marcin » 29-08-17, 13:39

Witamy Leim.
A chcesz sprzedać swoją 1.6? :) Napisz mi PW
Potrzebujesz części do V generacji? Pisz do mnie na PW. Tutaj moja Niunia 260 KM

k.szakul
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 21-08-17, 12:31

Postautor: k.szakul » 29-08-17, 20:30

Witam wszystkich.
Jestem nowym użytkownikiem forum, a także posiadaczem celicy gt4 st205
Proszę o informację jak można umieścić ogłoszenie w dziale ( kupię)

Awatar użytkownika
owiec0
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: 29-06-16, 00:50

Postautor: owiec0 » 29-08-17, 22:27

k.szakul pisze:Witam wszystkich.
Jestem nowym użytkownikiem forum, a także posiadaczem celicy gt4 st205
Proszę o informację jak można umieścić ogłoszenie w dziale ( kupię)


W regulaminie działu kupię/sprzedam masz napisane, że po 10 postach będziesz miał taką możliwość.

Awatar użytkownika
Ivandrago
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 19-08-17, 10:37

Postautor: Ivandrago » 29-08-17, 22:37

Witam wszystkich . Mam na imię Łukasz i od paru dni jestem posiadaczem auta młodzieńczych marzeń. Mam nadzieje że ludziska na forum oraz wiedza zawarta w jego stronach pomogą mi doprowadzić celice V do stanu zadowalającego.
P.s. Pozdrawiam z UK

Awatar użytkownika
Marcin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1098
Rejestracja: 19-01-08, 20:07

Postautor: Marcin » 30-08-17, 07:34

Cześć Łukasz, witamy :)
Potrzebujesz części do V generacji? Pisz do mnie na PW. Tutaj moja Niunia 260 KM

reloaded16
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 01-09-17, 16:14

Postautor: reloaded16 » 01-09-17, 20:58

Witam Was wszystkich, mam na imię Mateusz. Celica gen vii posiadam już jakiś czas, daje mi mnóstwo frajdy z jazdy 😉 pozdrawiam

Awatar użytkownika
samiks10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 104
Rejestracja: 02-08-16, 17:56

Postautor: samiks10 » 05-09-17, 13:09

Witam wszystkich!
Mam na imię Samuel i śledzę to forum już od dłuższego czasu. Cały czas szukam Celicy 6 gen z silnikiem 2.0 GT, niestety większość z tych które już oglądałem była w opłakanym stanie. Kiedy już uda mi się dostać upragniony egzemplarz będe bardziej aktywny na forum i może zacznę jeździć na zloty.
Pozdrawiam