Jeżeli jesteś nowy na forum Tutaj możesz się przywitać

Forum Ogólne na temat Toyoty Celica
wookasch82
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Re: Jeżeli jesteś nowy na forum Tutaj możesz się przywitać

Postautor: wookasch82 » 10-06-22, 08:08

:-) Witam wszystkich. Od tygodnia jestem posiadaczem Celicy V. Mam nadzieje, że przygoda z Celica będzie ciekawa.

Awatar użytkownika
hube
Klubowicz
Klubowicz

Postautor: hube » 10-06-22, 09:17

Winiu93 pisze:Hej ja nie z Celica a z Mr2 zzw30. Moja szalenie $*#& historia z silnikiem 1zz naszczeacie się zakończyła, zdecydowałem się na swap i zaczęła się przygoda z 2zz.

Witam wszystkich!

Szukam kogos kto zna motor 2zz na wylot i pomógłby mi dopieścić silnik radą lub poprostu odpłatnie się nim zająć. WROCŁAW KTOS COŚ?

Witamy.
Pytaj w odpowiednich działach na pewno dożo się dowiesz a przede wszystkim szukaj bo mnóstwo wątków było poruszane.
hube
セリカ TS - 2000

Utebovsky
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Postautor: Utebovsky » 23-07-22, 21:26

Cześć,

Można powiedzieć ze takie moje małe marzenie się spełniło i od ponad dwóch miesięcy jestem posiadaczem przedliftowej celici VII gen w którą chcę jak najwięcej zainwestować w miare moich możliwości finansowych.

przemal
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Postautor: przemal » 02-09-22, 14:00

Cześć Wszystkim.
W wyniku dość przykrego wydarzenia, w moim posiadaniu (raczej tymczasowym ale kto wie) jest Celica ST185 w wersji Carlos Sainz. Auto jest absolutnie przepiękne, stan blacharski perfekt, przebieg znikomy...Jednak w wyniku kradzieży pewnych elementów auto jeździło ostatni raz ok. 25 lat temu. Moim zadaniem i absolutnym priorytetem jest uruchomić tego klasyka i doprowadzić do tego by znów mógł legalnie jeździć.
Pozdro

Awatar użytkownika
Preki
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Postautor: Preki » 15-01-23, 19:14

Witam.

Przybyłem na forum gdyż poszukuję jakiegoś fajnego i przy tym względnie przystępnego wozu dla siebie. Za namową kolegi ze studiów (pozdro Tomek) jeden z modeli za którym się rozglądam to właśnie Celica - konkretniej VI a może i nawet od biedy VII generacji (o piątce mogę zapomnieć raczej, choć nie ukrywam że podoba mi się najbardziej). Na razie będę tutaj by rozpatrzeć jakieś oferty w okolicy bliższej lub dalszej, a jak się uda zakup celinki, to posiedzę tu dłużej :) Alternatywnie mam na oku pewnego sprawdzonego Mercedesa z początku lat 90., ale kurde japońskie coupe pociąga bardziej ;)

Pożyjemy, zobaczymy, jak to będzie.