[Propozycje] Gadżety klubowe

maaly
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: 28-05-11, 13:34

Postautor: maaly » 10-07-11, 21:40

Projekt 1 zostaje bez zmian, wygląda bardzo dobrze i ze smakiem.



Co do projektu nr2

I dochodzi napis TRD na rękawie




Tak moim skromnym zdaniem to wygląda najlepiej, na plecach za bardzo nie pasuje.
Ostatnio zmieniony 17-05-12, 20:02 przez maaly, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
mrgorgo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: 20-09-10, 21:28

Postautor: mrgorgo » 10-07-11, 21:43

maaly pisze:nnmrgorgo,
Nie zapominaj o tym, iż paski przechodzą też przez bark.

Niestety, nie zajmuje się wyszywaniem, drukowaniem koszulek, więc nie mogę odpowiedzieć Ci na to pytanie. Nie mam pojęcia jaki sposobem to się robi.

Jedyne co mogę powiedzieć jest to wykonalne, gdyż projektowałem już w tym stylu koszulkę znajomemu i wyszło po odbiorze naprawdę fajnie. Fakt faktem, że on poleciał po oszczędnościach i miał cały wzór naprasowany na materiał.


Robię koszulki od kilku lat (raczej sporadycznie) ale wiedzę jako taką posiadam ;-) powodzenia dla wszystkich którzy będą mili połowę koszulki w foli flex (nie przepuszcza powietrza taki plater) i kto to będzie jeszcze wam naklejał ?? masa pracy, pozatym musiał byś na prasować dwa kolory na siebie czerwony i czarny praco chłonę dwa razy w prasie jedna strona.

Jedyne sensowe rozwiązanie to sitodruk, ja zamawiałem w checzach ale minimalne zamówienie to 250 szt, koszt jednej wyszedł jak pamiętam jakieś 18zł.

Chyba że masz jakieś lepsze rozwiązanie, ja oczywiści też wezmę z 2 koszulki ;-) jak bedą.

Podchodzę do tych projektów sceptycznie bo wiem ile przy nich pracy, ja bym się tego nie podjął nawet przy nakładzie 100 szt.

A napis na rękawku to już mistrzostwo dla tego kto obierze ten maczek na logiem ;-)
Generalny dystrybutor MST Design w Polsce
www.hydro-grafika.info
www.bigsystem.pl
www.flokersi.pl

Awatar użytkownika
Anne
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 09-04-11, 07:54

Postautor: Anne » 10-07-11, 21:55

Mam wrażenie że większość wogóle nie rozumie w czym tkwi problem...
w tym aby byli CHĘTNI na te koszulki... a nie jak ona ma wyglądać :roll:

Rozwodzicie się nad wzorami... a kto wam to wykona ?
Kolega mrgorgo dosyć jasno chyba przedstawił sytuację ;)
Kobieta ze swym instynktem dręczenia jest i będzie zawsze zgubą mężczyzny.

SEBOL 75
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1311
Rejestracja: 24-07-08, 23:13

Postautor: SEBOL 75 » 10-07-11, 21:55

Maaly projekt nr 1 świetny, napis na rękawie dobry, tylko wywal napis Teina z tyłu pleców.....

Anne jeśli maaly wpadł na taki pomysł, to chyba zrobi rozeznanie w możliwości wykonania.
VI AT 200 '98 - R.I.P.

Awatar użytkownika
Czapelka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1094
Rejestracja: 13-06-07, 20:23

Postautor: Czapelka » 10-07-11, 22:08

TRD na jednym rękawie a TEIN na drugim - uwagi do wzoru nr 2 z 1 wersji - i będzie malyna :)

Jeśli chłopak mówi że zrobi, to dajmy mu szansę. Ja robiłam wszystkiego krótkie serie i jakoś się dało.
A Easer/mrgorgo niech zbierają sobie zamówienia na 250 szt - to potrwa jakieś 10 lat - ale życzę powodzenia :)
Ostatnio zmieniony 10-07-11, 22:23 przez Czapelka, łącznie zmieniany 2 razy.
"... albo zacznij brać hormony, albo rzuć te, które bierzesz..." 20/08/11 - 01/04/90

maaly
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: 28-05-11, 13:34

Postautor: maaly » 10-07-11, 22:09

Anne pisze:Mam wrażenie że większość wogóle nie rozumie w czym tkwi problem...
w tym aby byli CHĘTNI na te koszulki... a nie jak ona ma wyglądać :roll:

Rozwodzicie się nad wzorami... a kto wam to wykona ?
Kolega mrgorgo dosyć jasno chyba przedstawił sytuację ;)


Wystawiając swoje projekty nie myślałem, że ktoś oprócz mnie chciałby taka koszulkę.
Dlatego tez w poprzednich postach zadałem pytanie czy mogę użyć "celica club poland" do indywidualnego użytku.

Po pewnym czasie zdeklarowały się pewne osoby, że by chciały taka koszulkę.

Później jakbyś czytała forum napisałem, iż jak będę miał jutro czas to podskoczę do firmy, która finalizuje takie projekty.

Teraz jest wszystko jasne?


Czapelka,
Dzięki za radę, chyba będzie najlepiej tak jak mówisz.
Czyli napis TRD i Tein na rękawach.

Awatar użytkownika
Czapelka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1094
Rejestracja: 13-06-07, 20:23

Postautor: Czapelka » 10-07-11, 22:13

Logo Celica Club Poland jest inne niż umieściłeś na koszulce, więc chyba nie musisz starać się o pozwolenie Zarządu.
"... albo zacznij brać hormony, albo rzuć te, które bierzesz..." 20/08/11 - 01/04/90

maaly
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: 28-05-11, 13:34

Postautor: maaly » 10-07-11, 22:17

W projekcie nr 1 jak i 2? Napis TRD i Tein ma być na rękawach czy tylko w przypadku nr2?

Awatar użytkownika
Ariel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1822
Rejestracja: 24-04-07, 18:35

Postautor: Ariel » 10-07-11, 22:20

a co oznacza ten ryż na dole?

Awatar użytkownika
Czapelka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1094
Rejestracja: 13-06-07, 20:23

Postautor: Czapelka » 10-07-11, 22:21

bartek_asik pisze:Chciałbym zapytać w tym temacie tak jak maaly pisał, czy mogę wykonać sobie koszulkę taką, jak mi będzie pasowała z użyciem nazwy i strony www. klubu? Jestem Klubowiczem, i chciałbym wiedzieć ;)


Cz. 3 p. 1 pp. 11
Konsultować i uzyskać akceptację Zarządu Klubu na produkcję lub wykonywanie gadżetów klubowych lub innych materiałów zawierających logo lub nazwę Klubu przed rozpoczęciem działań

Jako klubowicze mamy chyba prawo do posługiwania się klubowym logo na własny użytek. (nie dotyczy maalego, bo on nie jest klubowiczem). Chyba że Twoja koszulka będzie uznana jako "inny materiał" - to kwestia dyskusyjna
"... albo zacznij brać hormony, albo rzuć te, które bierzesz..." 20/08/11 - 01/04/90

Awatar użytkownika
Czapelka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1094
Rejestracja: 13-06-07, 20:23

Postautor: Czapelka » 10-07-11, 22:23

maaly pisze:W projekcie nr 1 jak i 2? Napis TRD i Tein ma być na rękawach czy tylko w przypadku nr2?


Nie wiem - na tym rękawie już zajętym nie można dać kolejnego napisu, bo będzie za dużo.
"... albo zacznij brać hormony, albo rzuć te, które bierzesz..." 20/08/11 - 01/04/90

maaly
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: 28-05-11, 13:34

Postautor: maaly » 10-07-11, 22:25

Ariel pisze:a co oznacza ten ryż na dole?


Ten ryż to podobno Toyota ;D.

Czapelka pisze:
maaly pisze:W projekcie nr 1 jak i 2? Napis TRD i Tein ma być na rękawach czy tylko w przypadku nr2?


Nie wiem - na tym rękawie już zajętym nie można dać dapisu, bo będzie za dużo.


Z 1 strony TRD z 2 strony Tein.

Czapelka pisze:
bartek_asik pisze:Chciałbym zapytać w tym temacie tak jak maaly pisał, czy mogę wykonać sobie koszulkę taką, jak mi będzie pasowała z użyciem nazwy i strony www. klubu? Jestem Klubowiczem, i chciałbym wiedzieć ;)


Cz. 3 p. 1 pp. 11
Konsultować i uzyskać akceptację Zarządu Klubu na produkcję lub wykonywanie gadżetów klubowych lub innych materiałów zawierających logo lub nazwę Klubu przed rozpoczęciem działań

Jako klubowicze mamy chyba prawo do posługiwania się klubowym logo na własny użytek. (nie dotyczy maalego, bo on nie jest klubowiczem). Chyba że Twoja koszulka będzie uznana jako "inny materiał" - to kwestia dyskusyjna



Dlatego, też zadałem pytanie wcześniej i oczekuję na odpowiedz zarządu. ;D

Awatar użytkownika
fotom
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 650
Rejestracja: 21-10-07, 01:15

Postautor: fotom » 10-07-11, 22:27

mrgorgo pisze:minimalne zamówienie to 250 szt

nie koniecznie, są firmy, które robią sito od 25 szt
np.: nadruk przód 2 kolory + tył 1 kolor + rękaw jeden kolor = 43 zł przy 25 szt
__________________ zdjęcia ślubne Kraków ________________

Awatar użytkownika
Margo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4242
Rejestracja: 15-07-09, 08:39

Postautor: Margo » 10-07-11, 22:30

maaly pisze:Dlatego, też zadałem pytanie wcześniej i oczekuję na odpowiedz zarządu.


napisz mi PW z dokładnym opisem jak to widzisz, wrzucę na zarząd.
VI Biała SS-III Beams Red Top
viewtopic.php?t=22089
----------------------

grzeczne dziewczynki idą do nieba,
niegrzeczne tam gdzie chcą

Eraser
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 899
Rejestracja: 01-11-07, 05:13

Postautor: Eraser » 10-07-11, 22:31

Czapelka pisze:A Easer niech zbiera sobie zamówienia na 250 szt - to potrwa jakieś 10 lat - ale życzę powodzenia :)


nie wiem o czym piszesz i do kogo w tym momencie bo mnie w tym nie pamiętam :wink:

mrgorgo pisze:Robię koszulki od kilku lat (raczej sporadycznie) ale wiedzę jako taką posiadam ;-) powodzenia dla wszystkich którzy będą mili połowę koszulki w foli flex (nie przepuszcza powietrza taki plater) i kto to będzie jeszcze wam naklejał ?? masa pracy, pozatym musiał byś na prasować dwa kolory na siebie czerwony i czarny praco chłonę dwa razy w prasie jedna strona.

Jedyne sensowe rozwiązanie to sitodruk, ja zamawiałem w checzach ale minimalne zamówienie to 250 szt, koszt jednej wyszedł jak pamiętam jakieś 18zł.

Chyba że masz jakieś lepsze rozwiązanie, ja oczywiści też wezmę z 2 koszulki ;-) jak bedą.

Podchodzę do tych projektów sceptycznie bo wiem ile przy nich pracy, ja bym się tego nie podjął nawet przy nakładzie 100 szt.

A napis na rękawku to już mistrzostwo dla tego kto obierze ten maczek na logiem ;-)


x2


maaly, nie chce cię zniechęcać do pracy twórczej ale pierw zapoznaj się z technikami i możliwościami produkcyjnymi na naszą forumową skalę a później przelej to na projekt a na pewno ci się uda coś zdziałać w temacie.

Temat "LOGO KLUBOWE" to nie mój temat a zarządu. Ja na każde użycie loga (nawet w dyplomach ze zlotu w tychach) pytałem o pozwolenie zarząd.
Pozdrawiam
Adrian

Awatar użytkownika
Czapelka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1094
Rejestracja: 13-06-07, 20:23

Postautor: Czapelka » 10-07-11, 22:32

Maaly przeczytaj mój post z 22.13
"... albo zacznij brać hormony, albo rzuć te, które bierzesz..." 20/08/11 - 01/04/90

Awatar użytkownika
Margo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4242
Rejestracja: 15-07-09, 08:39

Postautor: Margo » 10-07-11, 22:33

Eraser pisze:Ja na każde użycie loga (nawet w dyplomach ze zlotu w tychach) pytałem o pozwolenie zarząd.


a ty akurat nie musisz, jako szef sklepiku masz stałą decyzje na użycie nazwy na gadżetach.

Czapelka w regulaminie jest '"logo lub nazwę", wiec musi miec zgodę.
VI Biała SS-III Beams Red Top

viewtopic.php?t=22089

----------------------



grzeczne dziewczynki idą do nieba,

niegrzeczne tam gdzie chcą

maaly
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: 28-05-11, 13:34

Postautor: maaly » 10-07-11, 22:39

Margo,

Dałem już info na pw.

Eraser pisze:
Czapelka pisze:A Easer niech zbiera sobie zamówienia na 250 szt - to potrwa jakieś 10 lat - ale życzę powodzenia :)


nie wiem o czym piszesz i do kogo w tym momencie bo mnie w tym nie pamiętam :wink:

mrgorgo pisze:Robię koszulki od kilku lat (raczej sporadycznie) ale wiedzę jako taką posiadam ;-) powodzenia dla wszystkich którzy będą mili połowę koszulki w foli flex (nie przepuszcza powietrza taki plater) i kto to będzie jeszcze wam naklejał ?? masa pracy, pozatym musiał byś na prasować dwa kolory na siebie czerwony i czarny praco chłonę dwa razy w prasie jedna strona.

Jedyne sensowe rozwiązanie to sitodruk, ja zamawiałem w checzach ale minimalne zamówienie to 250 szt, koszt jednej wyszedł jak pamiętam jakieś 18zł.

Chyba że masz jakieś lepsze rozwiązanie, ja oczywiści też wezmę z 2 koszulki ;-) jak bedą.

Podchodzę do tych projektów sceptycznie bo wiem ile przy nich pracy, ja bym się tego nie podjął nawet przy nakładzie 100 szt.

A napis na rękawku to już mistrzostwo dla tego kto obierze ten maczek na logiem ;-)


x2


maaly, nie chce cię zniechęcać do pracy twórczej ale pierw zapoznaj się z technikami i możliwościami produkcyjnymi na naszą forumową skalę a później przelej to na projekt a na pewno ci się uda coś zdziałać w temacie.

Temat "LOGO KLUBOWE" to nie mój temat a zarządu. Ja na każde użycie loga (nawet w dyplomach ze zlotu w tychach) pytałem o pozwolenie zarząd.


Mam nadzieję, że jutro już będę wiedział czy projekt da się sfinalizować, za jaką kwotę i na ile sztuk(najmniej)

Jedza
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1155
Rejestracja: 16-02-07, 23:02

Postautor: Jedza » 10-07-11, 22:49

maaly pisze:jutro już będę wiedział czy projekt da się sfinalizować, za jaką kwotę i na ile sztuk(najmniej)


otoz sedno sprawy ..czyli nie w setkach sztuk i niewygórowana ceną :wink:
.

maaly
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: 28-05-11, 13:34

Postautor: maaly » 10-07-11, 22:55

Z tego co się dowiedziałem na razie:
do 50-ciu sztuk (ryczałt)*
nadruk na koszulkach jasnych
1 kolor 70z
ł2 kolory 120zł
3 kolory 170zł
4 kolory 220zł
5 kolorów 270zł
6 kolorów 320zł
nadruk na koszulkach ciemnych +30zl

+ do tego dochodzi(albo i nie) 40zl bądź więcej za poprawki graficzne projektu.

Technika SITODRUK

Technika najlepsza do druku bezpośrednio na koszulce farbą plastizolową utrwalaną termicznie.
Przy ustaleniu kosztów realizacji zamówienia należy doliczyć koszt matryc i klisz.