[Propozycje] Gadżety klubowe

Matus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4310
Rejestracja: 20-08-09, 22:17

Postautor: Matus » 12-07-11, 23:09

nie sądziłem, że maalemu chodzi o zarobek, ale wiecie co? prawda jest taka, że też robicie w tym Zarządzie z igły widły i próbujecie udawać, że ten jakże niesamowicie ważny regulamin to jest niemal jak jakaś konstytucja.
i tak wyszło na to, że się ktoś tam obraził, ktoś pownerwiał, ktoś inny płacze cicho w poduszkę, a koszulek nie będzie...
moim zdaniem 33 zł za takie fajne koszulki to była bardzo dobra cena, 'projekty' też spoko
ciekawe czy uda się Zarządowi zaproponować coś równie ciekawego w podobnej cenie.

A może trzeba było komuś z Zarządu wysłać PW do maalego z propozycją, że on bierze 3 zł, a dla Klubu idzie 2 zł i w ten sposób jest "na tor" i on zadowolony i koszulki są i logo jest i nawet przez sklepik można sprzedawać.
Ale nieeeee, lepiej było od razu zrobić aferę, że chce się dorobić na 150 zł gdyby udało mu się zebrać 50 zamówień, i że wykorzystuje do tego bezczelnie forum i że jak to w ogóle możliwe.
A już argument, że od tego sprzedawania jest dział SPRZEDAM gdy wątek był w offtopie to gargantuiczna przesada, bo jak ktoś chce fajną inicjatywę podjąć to nie ma się co czepiać o pierdoły.

Skoro taki Zarząd i Moderatorzy są skrupulatni to czemu tutaj: viewtopic.php?t=25156
3 pierwsze odpowiedzi są nie na temat, a wątek przeniesiony został do właściwego działu po tak długim czasie?
Odpowiedź jest krótka: Bo nikt w nim nie wykazał się ciekawą inicjatywą, więc nie było możliwości opierdzielenia i podcięcia delikwentowi skrzydeł :)

pozdr i wybaczcie OffTopic (nie mogłem się powstrzymać, wszyscy tak wylewali żale to i ja wylałem swoje :-D)

Awatar użytkownika
jones
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1128
Rejestracja: 24-11-09, 21:45

Postautor: jones » 12-07-11, 23:18

ale jak nie chcą to nie
nie ma sensu sie kłócić
nazwa celica club na serio nie upiększy żadnej koszulki
dowód:
http://cgi.ebay.co.uk/TOYOTA-Celica-GT4 ... 588edd9887

tu napis jest zbędny
wystarczy tylko dobry pomysł a nie oklepane klubowe

Awatar użytkownika
Margo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4242
Rejestracja: 15-07-09, 08:39

Postautor: Margo » 12-07-11, 23:18

Matus pisze:lepiej było od razu zrobić aferę, że chce się dorobić na 150 zł


chodzi o zasadę, jedni mogą za darmo to dlaczego ktoś ma zarabiać ?

poza tym od słów do finalizacji jeszcze daleko, na pewno przelałbyś zaliczkę na konto prywatnej, całkiem nieznanej osoby ?

koniec offa !
VI Biała SS-III Beams Red Top
viewtopic.php?t=22089
----------------------

grzeczne dziewczynki idą do nieba,
niegrzeczne tam gdzie chcą

Awatar użytkownika
DCG
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5383
Rejestracja: 30-11-06, 21:02

Postautor: DCG » 12-07-11, 23:20

Matus, piszesz że nie wiedziałeś że chodzi o zarobek, ok
a jak by przepadły pieniądze i koszulek by nie było to byś napisał że nie wiedziałeś że chodziło aż o taki zarobek?
potrafił byś teraz po takiej akcji zaufać człowiekowi którego nie znasz i przelać mu pieniądze? ja nikogo nie oskarżam, chodzi tylko o to że jest taka możliwość i ta akcja i ten regulamin który tak mało Cię obchodzi są też po to, by ochronić Was
Historia mojego rajdowania i budowy rajdówki:
https://www.facebook.com/DCG.Rally

Awatar użytkownika
g.mario
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3013
Rejestracja: 28-11-08, 23:02

Postautor: g.mario » 12-07-11, 23:21

DCG pisze:by ochronić Was

a Ciebie on nie dotyczy? tak tylko pytam

Awatar użytkownika
DCG
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5383
Rejestracja: 30-11-06, 21:02

Postautor: DCG » 12-07-11, 23:26

dotyczy, kolego marianie
Historia mojego rajdowania i budowy rajdówki:

https://www.facebook.com/DCG.Rally

Awatar użytkownika
KRYSO
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4503
Rejestracja: 15-05-06, 17:35

Postautor: KRYSO » 12-07-11, 23:38

Nie licz na to co możesz wziąć - licz tylko ile możesz dać od siebie ;)
Podsumowując - pozdrawiam wszystkich Polaków :P ;)
[center]JEDZIEMY[/center]

Matus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4310
Rejestracja: 20-08-09, 22:17

Postautor: Matus » 12-07-11, 23:49

Margo pisze:poza tym od słów do finalizacji jeszcze daleko, na pewno przelałbyś zaliczkę na konto prywatnej, całkiem nieznanej osoby ?


nie znam zdecydowanej większości z Was. Ostatnio przelałem 150 zł za siłowniki do maski od Krzysztoffika i transakcja się udała, ale jaką miałem gwarancję? Po prostu zaufałem, nie znałem Was, wybacz Margo :)
Gdybym przelał maalemu 16.5 zł za koszulkę jako zaliczkę i by przepadło to trudno, niewielka kasa.
Ale gdyby okazało się, że siłowników nie ma i kasy też, to myślicie, że regulamin coś by zmienił? Pomoglibyście mi odzyskać pieniądze? Ciekawe jak? Pomijam już fakt, że temat siłowników nie był klubowym sklepikiem, nie był w SPRZEDAM, był w OGÓLNYCH i nikomu nie przeszkadzało... BO NIE POWINNO !!
A prawda jest taka, że wiem jak działa Policja i Prokuratura lepiej niż Wam się może wydawać i niestety ale ten regulamin jest tylko dla picu, bo jak by przyszło co do czego to w niczym nie pomaga, a ludzie na forum, baaaa nawet Klubowicze to mogą być wirtualne postacie, słupy. Ktoś weryfikuje nas tu z dowodu i paszportu? Nie ma co popadać w paranoję i tyle.

Reasumując, gdybyśmy stracili po 16,5 zł to nic by się nie stało, ale DCG bolałoby pewnie że przy 50 koszulkach ktoś naciął nas w sumie na 850 zł. Myślę jednak, że to mało prawdopodobne, ale jak to się mówi : musztarda po obiedzie, więc popij wodą.

pozdr

Awatar użytkownika
Margo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4242
Rejestracja: 15-07-09, 08:39

Postautor: Margo » 13-07-11, 07:04

Matus pisze:Ostatnio przelałem 150 zł za siłowniki do maski od Krzysztoffika i transakcja się udała, ale jaką miałem gwarancję? Po prostu zaufałem, nie znałem Was, wybacz Margo :)


1. to był zakup grupowy, a nie produkcja gadżetów na zasadzie zaliczek

2. To Krzysztofik zaufał nam wykładając swoje pieniądze na siłowniki i wysyłając je do mnie

3. .pieniądze za siłowniki przelałeś mi, parę osób mnie na żywo zna tu, więc porównanie jest trochę niefortunne.
VI Biała SS-III Beams Red Top

viewtopic.php?t=22089

----------------------



grzeczne dziewczynki idą do nieba,

niegrzeczne tam gdzie chcą

Matus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4310
Rejestracja: 20-08-09, 22:17

Postautor: Matus » 13-07-11, 07:13

no hmmm, wszyscy moim zdaniem w takich sprawach ryzykują :) ot co :)

Awatar użytkownika
Zewus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3062
Rejestracja: 13-03-09, 16:46

Postautor: Zewus » 13-07-11, 08:19

Matus pisze: baaaa nawet Klubowicze to mogą być wirtualne postacie, słupy. Ktoś weryfikuje nas tu z dowodu i paszportu? Nie ma co popadać w paranoję i tyle.


Dlatego chciałem by została przegłosowana propozycja rekomendacji dla kandydata na klubowicza.


Matus przelałeś do klubowicza kasę (sprawowała piecze ze strony klubu) którą zna ponad połowa klubowiczy, a nie obca osoba której nikt nie widział


Może ktoś posprzątać ten bałagan?

Awatar użytkownika
bartek_asik
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 6237
Rejestracja: 10-11-06, 10:48

Postautor: bartek_asik » 13-07-11, 09:50

ctr+a i posprzątać ;) a czy ktos w tym bałaganie zauważył propozycję parasoli? Jak dla mnie dobra rzecz do auta, często dopada mnie deszcz a w celinie byle jakiego woził nie będę :D
セリカ ST182 - sold
Swift GTi Rally - sold
セリカ ST162 - rally
Corolla E12 - sold
Doblo 263 Power - sold
Chevy TrailBlazer - for sale
next daily? Tundra? RAM?

"Mąż tam w świecie za funtem odkładał funt
Na Toyotę przepiękną aż strach"

Awatar użytkownika
RedSun
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3976
Rejestracja: 24-04-09, 21:33

Postautor: RedSun » 13-07-11, 12:03

aha, dzięki wam że zebraliśmy te 50 osób o których mówiłem na początku - idę sobie na ebaya zamówić koszulki :)

to już nie jest śmieszne, naprawdę...

Awatar użytkownika
Margo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4242
Rejestracja: 15-07-09, 08:39

Postautor: Margo » 13-07-11, 12:58

RedSun pisze:aha, dzięki wam że zebraliśmy te 50 osób o których mówiłem na początku


Redek spokojnie, akcje z Eraserem mieliście ok, obowiązuje dalej, robimy koszulki, w końcu ty rzuciłeś pomysł
VI Biała SS-III Beams Red Top

viewtopic.php?t=22089

----------------------



grzeczne dziewczynki idą do nieba,

niegrzeczne tam gdzie chcą

Awatar użytkownika
RedSun
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3976
Rejestracja: 24-04-09, 21:33

Postautor: RedSun » 13-07-11, 13:01

przez 9 - 10 stron spamu już zapomniałem że w ogóle jakiś pomysł rzucałem, inni tym bardziej nie wiedzą pewnie że jakąkolwiek akcję prowadzimy

eot, ktoś jest dalej zainteresowany to się dopisujcie.

Awatar użytkownika
Blad
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2402
Rejestracja: 08-08-10, 20:49

Postautor: Blad » 13-07-11, 15:22

Żeby się nie gubić pozwoliłem sobie przekleić listę.

1. Asci-2 koszulki
2. Red - 2 koszulki
3. cccp88 - 2 koszulki
4. wslawex - 2 koszulki
5. trickster_g - 2 koszulki
6. adrianekplock - 1 koszulka
7. comando ( jeżeli będzie z bardzo dobrej jakościowo, grubej bawełny )
8. Sebol75 - 1 koszulka
9. Matus - 2 koszulki
10. Jedza - 2 koszulki
11. Suseł - 1 koszulka
12. Blad - 2 koszulki
13.



Ilość łączna 19 sztuk
JAPFEST Crew Member

- Toyota Celica VII - Sold
- Seat Leon 1P - Sold
- Seat Leon 5F Cupra 290 - Sold
- Honda Civic Type R FK8

Awatar użytkownika
Suseł
Miłośnik
Miłośnik
Posty: 2591
Rejestracja: 01-01-08, 19:36

Postautor: Suseł » 13-07-11, 17:30

1. Asci-2 koszulki
2. Red - 2 koszulki
3. cccp88 - 2 koszulki
4. wslawex - 2 koszulki
5. trickster_g - 2 koszulki
6. adrianekplock - 1 koszulka
7. comando ( jeżeli będzie z bardzo dobrej jakościowo, grubej bawełny )
8. Sebol75 - 1 koszulka
9. Matus - 2 koszulki
10. Jedza - 2 koszulki
11. Suseł - 2 koszulka
12. Blad - 2 koszulki
13.



Ilość łączna 20 sztuk
"If in doubt, flat out."
Colin McRae 1968-2007

Celica TA40A 1979 - sold
Celica TA40B 1980 - sold

Merc CL500 - for sale
Merc A150 - daily

SEBOL 75
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1311
Rejestracja: 24-07-08, 23:13

Postautor: SEBOL 75 » 13-07-11, 19:31

Widzę że organizator wyk. nowych koszulek "opuścił" już forum, więc się pytam na jakie koszulki jest lista powyżej (bo też już się pogubiłem)?????

I czy ktoś kontynuuje temat, bo nie ma ani słowa o tym?????
VI AT 200 '98 - R.I.P.

Awatar użytkownika
Anne
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 09-04-11, 07:54

Postautor: Anne » 13-07-11, 19:49

SEBOL 75 pisze:Widzę że organizator wyk. nowych koszulek "opuścił" już forum, więc się pytam na jakie koszulki jest lista powyżej (bo też już się pogubiłem)?????

I czy ktoś kontynuuje temat, bo nie ma ani słowa o tym?????


chyba na te :mrgreen:


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kobieta ze swym instynktem dręczenia jest i będzie zawsze zgubą mężczyzny.

Eraser
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 899
Rejestracja: 01-11-07, 05:13

Postautor: Eraser » 13-07-11, 19:52

Anne, to tylko przykład rzucony przez reda

SEBOL 75 pisze:Widzę że organizator wyk. nowych koszulek "opuścił" już forum, więc się pytam na jakie koszulki jest lista powyżej (bo też już się pogubiłem)?????

I czy ktoś kontynuuje temat, bo nie ma ani słowa o tym?????


tak kontynuuje, a między czasie robią się inne mniejsze gadżety, może mi się uda w połowie przyszłego tygodnia już je wrzucić bo część już jest gotowych.

Temat nie został wyczyszczony aby znów jak to bywa zwykle nie pojawiła się jakaś urażona dusza z tekstem że "moderatorek wyczyścił temacik z postów które mu nie odpowiadały" - otóż nie. Temat zostanie wyczyszczony do końca tygodnia a posty przeniesione do piekła dla tych co ich miota jeszcze jak szatan.

miau_2004, mrgorgo rzucili temat wykonania, tzn ew. produkcji na gotowo z naszego projektu

Do końca tygodnia tym Panom podeślę wstępne projekty do wyceny. Dalsze ustalenia wzorów odbędą się na forum z udziałem WAS forumowicze, jak tylko ustalę z zarządem czy robimy klubowe w jednym wzorze czy będą rzeczy nie tylko klubowe ale bardziej celikowe. Podobnie formę wykonania (haft, druk, fock, flex) zostanie ustalony przez większość bo to dla was koszulki.


Od razu mówię że żadnych teinów i trd nie będzie - bo nie będziemy z koszulek robić choinki. Mają być związane czysto z celikami i/lub klubem lub odwrotnie :P

Dla osób, które mają "chrapkę" na kosztulki typu tego co mały przedstawił można zwrócić się do 100 sprzedawców na allegro, a na pewno ktoś to bez problemu zrobi (ew. służę pomocą w przygotowaniu logotypów ZA DARMO, żeby nikt się pokrzywdzony nie czuł - tutaj pw).
Pozdrawiam
Adrian