"Rodzynek"

Roczniki 1990-1993
Katarinka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 951
Rejestracja: 13-11-04, 18:25

"Rodzynek"

Postautor: Katarinka » 01-08-10, 22:11

Ponieważ w naszym klubie rok obfituje w różne ciekawe projekty i ja postanowiłam wtrącić w tym zakresie coś od siebie. Nie opisywałam tego od początku bo nie wiadomo było tak naprawdę czy przedsięwzięcie dojdzie do skutku.

Otóż jak niektórzy zdołali zauważyć na spotach i ostatnich kilku zlotach niestety pojawiałam się bez mojego autka. Długo to trwało bo projekt, który został obmyślony wymagał sporo nakładów pracy, czasu i oczywiście środków finansowych. Nie jest jeszcze zamknięty ale najważniejszy etap tego projektu został już z sukcesem zakończony.

Zdjęcia jeżeli pozwolicie dodam później. Teraz krótko o projekcie. Przewidywał on wymianę silnika II gen. 3s-ge na silnik nowszy. Trafił się rodowity japończyk z czerwonym deklem ;)
Tak więc moja śliczna jest jak na razie jedyną jeżdżącą w PL V gen. z Beamsem pod maską. Rodzynkiem. Do tego dojdą jeszcze inne drobne modyfikacje, które aktualnie są w trakcie projektowania oraz część już w realizacji.
Prace trwały dość długo ze względu na czas w jakim silnik musiał dotrzeć do PL oraz ze względu na niespodzianki, które kryły za sobą wymiana i dopasowanie silnika do starszej generacji auta. Do tego cała elektronika zupełnie inna niż w VI gen. i wiele innych drobiazgów, które trzeba było ogarnąć. Cóż mogę jeszcze powiedzieć. Może to, że po prawie rocznym nie jeżdżeniu i nie widzeniu auta strasznie się cieszę z tego powodu że mam już celinkę pod domem a tym bardziej że w środku jest cosik wyjątkowego :-D
... bim bam bom ... it's Beams, that's all.

Awatar użytkownika
Robert
Site Admin
Site Admin
Posty: 8003
Rejestracja: 19-12-03, 23:41

Postautor: Robert » 12-08-10, 13:12

Bardzo się dobrze jeździ, ale nie mówcie Katarince bo ciągle myśli że stoi u tłumikarzy i czeka na wydech ;)
Ciekawe, że najbardziej do naruszania zasad namawiają Ci, którzy przed chwilą ścigali ich obchodzenie.

Awatar użytkownika
Tomek82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 766
Rejestracja: 30-11-06, 20:23

Postautor: Tomek82 » 12-08-10, 17:49

No Draxan ma racje, że Budolf był prekursorem ale nie zdążył...
Katarinka, teraz tylko wyciągnij od Pasquala z auta parę wniosków-gratów ;)

Katarinka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 951
Rejestracja: 13-11-04, 18:25

Postautor: Katarinka » 12-08-10, 19:11

no to moja śliczna z nowym serduchem :)

Obrazek
... bim bam bom ... it's Beams, that's all.