USA: White__Coupe

Roczniki 1990-1993
Awatar użytkownika
kamjar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 09-02-15, 02:59

Postautor: kamjar » 12-03-15, 02:00

Gratuluje pieknej amerykanki. Nowy lakier robi robote 8)

krecik-katowice
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2250
Rejestracja: 03-10-08, 17:16

Postautor: krecik-katowice » 13-03-15, 19:46

kuffa wróciłem do tematu po czasie, teraz przeczytałem, że to biała hamerykanka z Chorzowa.... miałem okazję widzieć ją kilka razy, niestety poprzedni właściciel raczej o nią nie dbał. Często parkował przy kopalni na moim osiedlu. Fajnie, że ją wyszykowałeś.

Zdjęcia z prac i lakierowania.... kuźwa jakbym swoje widział tylko kolor inny, aż łezka w oku się kręci.... poka dokładne zdjęcia tego spoilera jak to wygląda i jak to świeci ;) bo niestety nie mialem okazji go zobaczyć na samochodzie a światło odpalałem do testów na biurku.

Idę się schlać z tęsknoty ..... p$%^%$& panewki

Awatar użytkownika
KariF1Racing
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 27-03-13, 20:38

Postautor: KariF1Racing » 13-03-15, 21:48

No niestety... powiem tak, poprzedni właściciel najbardziej zniszczył ten samochód. Miał ją przez kilka miesięcy i zupełnie o nią nie dbał. Wcześniej była w rękach pasjonata, a jeszcze dawniej w Kanadzie. Najbardziej dobił mnie tekst sprzedającego na pytanie czemu sprzedaje, odpowiedział: "Panie, ja za to mogę mieć Golfa III..."
Na szczęście samochód trafił w dobre ręcę :D Jest to moja perełka i jeszcze duuużo przed nami. Jeśli chodzi o stan techniczny to rudej praktycznie nie było, a teraz w ogóle nie ma bo autko zabezpieczone wzdłuż i wszerz.
Co do spoilera to jeszcze do końca nie jest zmontowany, bo poszukuje uszczelki do anteny automatycznej która wchodzi w ten otwór w spoilerze. Jak będzie gotowa to jasne że prześle więcej zdjęć.
Aż mnie wzruszyło ;)
Toyota Celica USA Coupe

Awatar użytkownika
CelT50
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: 22-03-12, 17:49

Postautor: CelT50 » 14-03-15, 14:08

Gratuluję ... fajna V-tka ... teraz trzeba o nią dbać. Ten gość niech kupi sobie Golfa śmiecia i niech się cieszy...
Super że pasjonaci V-tej gen rosną w siłę :)

Awatar użytkownika
KariF1Racing
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 27-03-13, 20:38

Postautor: KariF1Racing » 16-05-15, 16:35

Obrazek

Tak wygląda obecnie, btw jest ktoś w stanie tanio odsprzedac maglownice do mojej? 1.6 v gen
Toyota Celica USA Coupe

Awatar użytkownika
KariF1Racing
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 27-03-13, 20:38

Re: USA: White__Coupe

Postautor: KariF1Racing » 22-06-20, 20:43

Cześć wszystkim, nie udzielałem się od 5ciu lat ale żyję! Celica jest cały czas przeze mnie kochana, na co dzień używana i na bieżąco serwisowana.. szukam obecnie przegubu zewnętrznego i nie mogę znaleźć nigdzie nic sensownego.
edit: zamówiłem przeguby Metelli, oby się sprawdziły :D

Wczoraj w Warszawie był zorganizowany przejazd klasycznych aut więc wziąłem mimo deszczowej pogody moją na spacer, łapcie fotki!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

P.S.
to czarne z tyłu na zderzaku to mocowanie od GoPro się jeszcze zastało, nie mylcie że to korek od gazu :D

Awatar użytkownika
KariF1Racing
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 27-03-13, 20:38

Re: USA: White__Coupe

Postautor: KariF1Racing » 25-05-21, 22:57

Siemanko, trochę odświeżę temat.

Toyotka jest świeżo polakierowana. Efekty na zdjęciach. Mam sporo zdjęć z rozbiórki, gdyż do lakiernika oddałem gołą jak dałem radę ;) nawet szyberdach rozmontowałem i zamontowałem z czego jestem najbardziej dumny :D Jak będziecie chętni to będę edytował i je dorzucę w wolnej chwili. Tymczasem łapcie porcję fotek, mam nadzieję że się widzimy na zlotach
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zapraszam do dyskusji :)

Awatar użytkownika
grzegoslav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2776
Rejestracja: 29-05-09, 23:08

Re: USA: White__Coupe

Postautor: grzegoslav » 26-05-21, 07:02

Fajnie, że celica tyle lat jest z Tobą :wink:
Co do lakieru to gratulacje :airborne: Pięknia czysta biel , prawie jak wyprana w "tym" proszku z reklamy :mrgreen:

Mi osobiście nie widzi się tylko rejestracja na dole zderzaka gdzie jednak powinien zderzak łapać powietrze.

Dbaj tak dalej a będzie fajna zabawka na długie lata :wink:

Awatar użytkownika
KariF1Racing
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 27-03-13, 20:38

Re: USA: White__Coupe

Postautor: KariF1Racing » 26-05-21, 16:52

Dziękuję za miłe słowa!
Mi też się ta rejestracja na dole nie widzi bo kratki w zderzaku są też na biało pomalowane i te pionowe. To tymczasowo tak zamocowalem bo ramka na zderzak wciąż u lakiernika, ale na dniach odbiorę to będzie rejestracja we właściwym miejscu. Tak samo jeszcze dojdzie spoilerek na maske :)

Awatar użytkownika
grzegoslav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2776
Rejestracja: 29-05-09, 23:08

Re: USA: White__Coupe

Postautor: grzegoslav » 26-05-21, 20:48

:wink:


Co do braku spoilerka to myślałem, że masz tak jak ja maskę jdm bez spoilerka :mrgreen:

Awatar użytkownika
KariF1Racing
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 27-03-13, 20:38

Re: USA: White__Coupe

Postautor: KariF1Racing » 26-05-21, 22:24

Taką właśnie miałem oryginalną jdm, ale ten spoilerek tak mi się marzył że nawiercilem otwory i będzie niedługo :)