światełko w tunelu ;-)

Roczniki 1990-1993
Katarinka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 951
Rejestracja: 13-11-04, 18:25

światełko w tunelu ;-)

Postautor: Katarinka » 05-12-06, 16:33

Zapewne wiecie, że ten rok był dla mnie szczególnie znaczący, kupiłam celinkę mój wymarzony samochodzik i wszystko było by fajnie gdyby nie ..... większość z Was wie jakie miałam przejścia z mechanikami i ile różnych części i gratów trzeba było bądź wymieniać bądź sztukować. Nie będe wspominac o nerwach i czasie spedzonym w niejednym warsztacie. Dni i tygodnie oczekiwań, że autko bedzie sprawne.
Ale dzięki pomocy niektórych z Was (za co serdecznie dziekuję ) mój kochany samochodzik śmiga a obecnie będzie śmigać jeszcze "widoczniej"
Zapewne kazdy myśli że to jakiś super tuning ale nie (mam nadzieję tylko, że Moderator od spraw tuningu nie wyrzuci mnie z tego działu :wink: ). Autko będzie doprowadzone do serii fabrycznej, no prawie już jest, bez ulepszeń i dodatków (no może nieznaczne upiększenia jak to u kobiety bywa ;-) ) Dodam, że jak je nabyłam miało naprawde dziwne różne rozwiązania z lpg i stożkiem jednocześnie oraz podwójnymi sprężynami zamiast tylnych amorków włącznie. Totalny misz masz. Za dużo by opisywać.
Jak macie chęć zoabczyć jak teraz wygląda moja śliczna po odnowieniu tu i ówdzie (a zwłasza ówdzie ) wpadnijcie na najblizszego spota :D

Awatar użytkownika
ja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1943
Rejestracja: 08-04-04, 16:07

Postautor: ja » 05-12-06, 16:37

wiemy, wiemy doskonale :) Gratulacje :)
Ja to ja, więc jako ja chcę być znany

TomPoz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4958
Rejestracja: 09-07-04, 00:41

Postautor: TomPoz » 05-12-06, 17:35

Jako Moderator tego forum domagam się opisu zmian ze zdjęciami - w innym przypadku będę zmuszony do interwencji. ;)

Katarinka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 951
Rejestracja: 13-11-04, 18:25

Postautor: Katarinka » 05-12-06, 17:54

TomPoz pisze:Jako Moderator tego forum domagam się opisu zmian ze zdjęciami - w innym przypadku będę zmuszony do interwencji. ;)


zdjęcia będą wkrótce obiecuję, no przynajmniej pare, niemniej uważam, że stan faktyczny najlepiej podziwiać na żywo tak więc Drogi Moderatorze przybywaj na spota :-D

TomPoz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4958
Rejestracja: 09-07-04, 00:41

Postautor: TomPoz » 05-12-06, 18:56

Katarinka pisze:...Drogi Moderatorze przybywaj na spota :-D

Nie omieszkam, Droga Klubowiczko. :lol:

Awatar użytkownika
Witch
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1952
Rejestracja: 14-04-06, 17:46

Postautor: Witch » 05-12-06, 20:54

No nareszcie Katarinka :-D
już się bałam, że nie daj Boże przyrośniesz do tej corsiawy :wink:

czekam z niecierpliwością na prezentację Black-Beauty :D
Devil's Ferrier In The Middle Of Pagan Forest

Katarinka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 951
Rejestracja: 13-11-04, 18:25

Postautor: Katarinka » 05-12-06, 22:56

no miejmy nadzieję, że prezentacja będzie bez deszczu ;-) niestety po dzisiajeszym powrocie autko wygląda strasznie :cry:

Awatar użytkownika
bdn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1057
Rejestracja: 25-02-05, 22:41

Postautor: bdn » 06-12-06, 07:11

Katarinka pisze:no miejmy nadzieję, że prezentacja będzie bez deszczu ;-) niestety po dzisiajeszym powrocie autko wygląda strasznie :cry:

Tzn juz rozbilas ? :twisted: :P
st202 aka "Ruda" :) - Było mineło

Awatar użytkownika
FANKI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2907
Rejestracja: 28-02-06, 19:10

Postautor: FANKI » 06-12-06, 09:06

Katarinka pisze:no miejmy nadzieję, że prezentacja będzie bez deszczu ;-) niestety po dzisiajeszym powrocie autko wygląda strasznie :cry:

Dużo pomoże dobre nawoskowanie = woda spływa dwa razy szybciej, i całe auto jest gładziutkie takie, po deszcze zostaje zauważalnie mniej "wędrówek małych upierdliwych kropelek"

han
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 20-10-06, 14:47

Gratuluje

Postautor: han » 06-12-06, 11:10

Gratuluje wyboru :wink:

Awatar użytkownika
Robert
Site Admin
Site Admin
Posty: 8003
Rejestracja: 19-12-03, 23:41

Postautor: Robert » 08-12-06, 10:26

Katarinka pisze:no miejmy nadzieję, że prezentacja będzie bez deszczu ;-) niestety po dzisiajeszym powrocie autko wygląda strasznie :cry:


No i deszczu nie było, choć straszył za dnia. A samochodzik się bardzo ładnie prezentuje. Lakierek i wykonanie pierwsza klasa.
Ciekawe, że najbardziej do naruszania zasad namawiają Ci, którzy przed chwilą ścigali ich obchodzenie.

Katarinka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 951
Rejestracja: 13-11-04, 18:25

Postautor: Katarinka » 22-12-06, 22:15

Rzadko sie chwalę ale dzisiaj nie wytrzymam jak Wam nie opowiem :D
Od kilku dni z autkiem działy się dziwne rzeczy chodziła nie równo dławiła się, spadały obroty i samochód gasł.
Pojechałam do serwisu toyoty na pomiar cisnienia sprężania z duszą na ramieniu co dalej z moim autkiem. Panowie samochodzik zabrali i zaczęli pomiar. Za kilka minut przy celince zamiast jednego mechanika stało pięciu chłopa wszyscy z hali serwisowej (dobrze że jest przeszklona i wszystko widac ), chodzili wokół i zglądali na lakier na wnętrze, zaglądali pod spód kiwali głowami. Gdy pomiar się skończył jeden z mechaników zasiadł za sterami ale zamiast wyjechac z hali zaczął uskuteczniać jazdę w jedną i w druga stronę przez całą halę, gdy w końcu wyjechał, na moje pytanie czy cos jest z moją celinką źle, stwierdził że nie widział tak dobrze utrzymanego starego samochodu : Te słowa sprawiły że urosły mi skrzydła, tyle wysiłku, czasu i nerwów opłacało się dla tej jednej chwili :D
Ale ......to nie jest koniec .....kończył mi się własnie przegląd techniczny i stwierdziłam, że zaryzykuje w końcu to wielki sprawdzian dla mnie dla celinki i dla mechaników, którzy ja robią W toyocie choć byłam tego świadoma, mają najnowoczęsniejsze urzadzenia pomiarowe oraz przetrzepią wszystko w celince co da się sprawdzić.
Jak myślicie jaki jest rezultat przeglądu ?

:-D TAK, jestem dumną włascicielką sprawnego starego piekniastego samochodzika.
Moja Ślicznotka przeszła pomyślnie sprawdzian bez ....sami wiecie czego :wink:
hura hura hura ale się cieszę :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
interkosmo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: 23-02-06, 15:55

Postautor: interkosmo » 22-12-06, 23:04

Nic tylko pogratulowac...
C E L I C _/-\_ kôkôĐżámßô í Đô přžôĐů...

Awatar użytkownika
marcin32a
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 531
Rejestracja: 12-03-06, 21:15

Postautor: marcin32a » 23-12-06, 10:30

:) brawo

dławienie też ustało?

Awatar użytkownika
ZIBI
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 988
Rejestracja: 13-09-06, 21:28

Postautor: ZIBI » 23-12-06, 18:13

Gratuluję pięknego AUTKA!!!
ZIBI