Celica VI by Istek

Roczniki 1994-1999
Awatar użytkownika
Hassan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 683
Rejestracja: 10-01-10, 15:06

Postautor: Hassan » 14-06-10, 18:35

SEBOL 75 pisze:Dla przykłądu w Grecji zeszłego roku pojawiła sie na torze piękna celica VI. I gdyby właściciel nie pokazał silnika wszyscy do dziś byliby przekonani że to był GT4...


Ale nigdy nie będzie to GT4.
Gdyby Bóg kochał przedni napęd wszyscy chodzilibyśmy na rękach...

Awatar użytkownika
jones
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1128
Rejestracja: 24-11-09, 21:45

Postautor: jones » 14-06-10, 18:36

Podobna jest teraz moda na wychowanie małych Amerykanów w szkołach. Podczas konkursów dzieci do lat 8-10 nie mają 1,2,3,4 miejsca. Wmawia się im, że każde z nich jest zwycięzcą bo próbowało.
Podobnie tutaj. Nie wolno krytykować bo się jeszcze ktoś obrazi i może to źle wpłynąć na jego rozwój emocjonalny.
Niech sobie jak ktoś chce pomaluje auto na różowo, da nełony, etc. Nakłady pracy i finansowe będą, ale to ciągle będzie gniot pomimo zachwytów właściciela.
To jest FORUM a nie przedszkole więc do cholery niech się jeden z drugim nie obraża bo mu ktoś kolege obsmarował.

Awatar użytkownika
MisiekPolarny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 544
Rejestracja: 18-06-07, 08:48

Postautor: MisiekPolarny » 14-06-10, 18:48

Ludzie, proszę, dajcie już spokój! Nie da się tego czytać! Tysiąc razy wałkowany był temat gustów. Po co do tego wracacie? Wątek ma już trzy strony, a nic jeszcze w nim się nie wydarzyło, poza kłótnią o wyższości serii nad wizualnym tuningiem.

Czy jest na sali moderator?! :-D

SEBOL 75
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1311
Rejestracja: 24-07-08, 23:13

Postautor: SEBOL 75 » 14-06-10, 18:50

jones pisze:Niech sobie jak ktoś chce pomaluje auto na różowo, da nełony, etc.


No własnie o to chodzi,że niech sobie każdy robi co chce, a nie że to ileś tam koni za mało i po co, bo słabe...
VI AT 200 '98 - R.I.P.

Awatar użytkownika
Hassan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 683
Rejestracja: 10-01-10, 15:06

Postautor: Hassan » 14-06-10, 19:51

MisiekPolarny pisze:Ludzie, proszę, dajcie już spokój! Nie da się tego czytać! Tysiąc razy wałkowany był temat gustów. Po co do tego wracacie? Wątek ma już trzy strony, a nic jeszcze w nim się nie wydarzyło, poza kłótnią o wyższości serii nad wizualnym tuningiem.

Czy jest na sali moderator?! :-D


Z mojej strony to wszystko....
Gdyby Bóg kochał przedni napęd wszyscy chodzilibyśmy na rękach...

Awatar użytkownika
Bart3k
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 25-07-09, 21:56

Postautor: Bart3k » 14-06-10, 20:34

SEBOL 75 pisze:
jones pisze:Niech sobie jak ktoś chce pomaluje auto na różowo, da nełony, etc.


No własnie o to chodzi,że niech sobie każdy robi co chce, a nie że to ileś tam koni za mało i po co, bo słabe...

Właśnie chodzi o to,że niech nie robi co chce bo są pewne zasady posiadaczy celic,żeby ich nie kaleczyć.Wyrażająć pozytywną opinę na temat tym podobnych zcalibronych Celin,zachęcacie kolejnego"tuningowca"do spaskudzenia naszej Toyoty.Pózniej widząć coś takiego zadajemy sobie pytanie "jak ktoś mogł.."trzeba chodz troche sprowadzac na dobrą droge

Awatar użytkownika
maniaq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 477
Rejestracja: 23-04-07, 20:19

Postautor: maniaq » 14-06-10, 21:20

Bart3k pisze:
SEBOL 75 pisze:
jones pisze:Niech sobie jak ktoś chce pomaluje auto na różowo, da nełony, etc.


No własnie o to chodzi,że niech sobie każdy robi co chce, a nie że to ileś tam koni za mało i po co, bo słabe...

Właśnie chodzi o to,że niech nie robi co chce bo są pewne zasady posiadaczy celic,żeby ich nie kaleczyć.Wyrażająć pozytywną opinę na temat tym podobnych zcalibronych Celin,zachęcacie kolejnego"tuningowca"do spaskudzenia naszej Toyoty.Pózniej widząć coś takiego zadajemy sobie pytanie "jak ktoś mogł.."trzeba chodz troche sprowadzac na dobrą droge


dobrze powiedziane, na forum Tigry czy Calibry jest odwrotnie, im większa wieś, tym wiekszy szacun :-D
ciekawi mnie tylko stan techniczny tych wszystkich "tuningowanych" aut...

Istek86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 08-05-10, 09:56

Postautor: Istek86 » 15-06-10, 19:39

Qub@ pisze:Ja mam pytanie patrząc chociażby na koła, czy ten batmobil w ogóle jedzie ?


jedzie :)

Mnie sie tak auto podoba, bardziej mi pasi niż seria, to kwestia gustu, jeden lubi czekolade, inny wanilie ;)

Istek86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 08-05-10, 09:56

Postautor: Istek86 » 15-06-10, 19:46

maniaq pisze:ciekawi mnie tylko stan techniczny tych wszystkich "tuningowanych" aut...


od mojego wara ;p stan techniczny bardzo dobry, byłem na całkowitym przeglądzie, szarpakach etc, i do wymiany miałęm tylko łączniki stabilizatorów tylnich, reszta gra, zastanawia mnie jednak cykanie w silniku, zaworki prawdopodobnie. Ja sie nie obrażam za złe komentarze czy opinie, wyrazacie tylko swoje zdanie. Gdybym wolał serie, kupiłbym serie, lecz ta "opcja" mi sie podobała, więc posiadam takie oto autko ;) wszystko :)

Awatar użytkownika
wslawex
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 784
Rejestracja: 12-11-09, 23:52

Postautor: wslawex » 15-06-10, 20:18

no i wszystko w tym temacie... pytanie teraz tylko co Ci "cyka"?? :wink:
NA - Silnik wolnossący (natural aspirated). Zapis N/A jest w tym przypadku błędny (to skrót od 'not available')