Żółta dobrze znana wszystim Celika przechodzi drugą mlodość:

Roczniki 1994-1999
Awatar użytkownika
carsik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5915
Rejestracja: 30-08-06, 13:30

Postautor: carsik » 19-10-10, 21:14

Erald pisze:Może jak jeździłeś to akurat było ok


nigdy w tym aucie nie było problemu obrotów. nigdy nie zgłaszał ich Paweł a w czasie licznych serwisów, jakie zwykł robić po upalaniu i modyfikacjach ten problem nie wystąpił.

Spokojnie można zejść tym autem w trasie poniżej 8 litrów, problemem jest tylko prawa noga kierownika
www.gt4serwis.pl
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki. biurogt4@gmail.com lub dzwonie 695 13 25 28

Awatar użytkownika
Pawciu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6803
Rejestracja: 16-08-05, 11:27

Postautor: Pawciu » 19-10-10, 22:16

chłopak założył gaz, jego sprawa, ktoś tam chce malować felgi na różowo, kto inny ma paszport polsatu... nie nasze rybki panowie

Czesio
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 550
Rejestracja: 26-06-07, 19:06

Postautor: Czesio » 19-10-10, 22:33

Poczekaj jak sprzedaż białego smoka, a kolejny właściciel zrobi swapa na 1.9 TDI by być eko :P W sumie to mnie najmniej interesuje kto na czym jeździ mi tylko szkoda auta, które mimo swoich lat reprezentowało to co w toyocie najlepsze. Teraz to będzie kipa i tyle, bo jak widać kolega chce szybko i tanio ;) Gadanie, że jak się silnik wysra to trudno kupi się "inny"do mnie nie przemawia, bo gdzie tu ekonomia która ma być profitem po założeniu gazu ? czcze gadanie byle by nie być zlinczowanym i tyle. Krzyż na drogę i plak na chlapacze :) Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
prazyn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4040
Rejestracja: 21-07-06, 01:21

Postautor: prazyn » 20-10-10, 00:27

Panowie, kolega widać ma inną wizje tego samochodu i nie ma zamiaru go użytkować na torze. Was sentyment do takiego podejścia nie bardzo cokolwiek wnosi do temat.
LPG nie komentuje, tak jak napisał Pawciu, każdy robi co chce z samochodem.
Powrót do "cywila" - malowanie, uzupełnienie wnętrza itd. też może być projektem.... aczkolwiek smutno fakt.
Proszę się już z komentarzami na temat Cyklon B powstrzymać.


PS W moderowanym działe projekty nikt krytyki nie usuwa.....
PRAZIN Z BAZIN -
Zasada jest prosta, musi odpalić, śmierdzieć, hałasować i zużywać olej
"Każdy anioł ma w sobie ćwierć prostytutki"

Awatar użytkownika
wromek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 191
Rejestracja: 22-12-06, 02:16

Postautor: wromek » 22-10-10, 16:41

a ja bylem wieziony cariną z 3sgte na podtlenku el pi dżi i bylo ekstra :) "tesz" mam LPG.....w matizie ;)
Zostało jeszcze kilka gratów od ST185, m.in. opony szutrowe-nowe oraz APEXI AVCR Black ED...piszcie na maila: wromek@gmail.com -na PW nie mam miejsca
tel. 601 788 580

Awatar użytkownika
bartek_asik
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 6237
Rejestracja: 10-11-06, 10:48

Postautor: bartek_asik » 22-10-10, 18:38

Fajny samochód z fajną historią... bajka się skończyła, czas na ponure zakończenie... szkoda z tym LPG, nigdy się nie wracają zaoszczędzone złotówki, ale jak kto lubi kuchenką jeździć.... Dbaj o nią, bo warto, trafił się dobry egzemplarz ;) A jeżeli chodzi o spalanie, to na początku tak zawsze pali powyżej 13 ;) Moje 3SGE paliwło tak przez dwa lata chłopięcej jazdy, teraz potrafię jechać tak by paliło 8,5 na trasie i 10 w mieście oraz 20 na trasie i xxx w mieście :D Tak jak carsik pisał, prawa noga ;)
セリカ ST182 - sold
Swift GTi Rally - sold
セリカ ST162 - rally
Corolla E12 - sold
Doblo 263 Power - sold
Chevy TrailBlazer - for sale
next daily? Tundra? RAM?

"Mąż tam w świecie za funtem odkładał funt
Na Toyotę przepiękną aż strach"

Awatar użytkownika
marian_olsztyn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 241
Rejestracja: 17-09-04, 23:25

Postautor: marian_olsztyn » 23-10-10, 02:56

W swojej V miałem lpg lecz zostało założone przez poprzedniego własciciela. Teraz mam zdrową VI:):):):)i nigdy jej krzywdy nie zrobie w postaci dziwnego kurka:)BTW zapraszam kolege na spotkanie, w koncu coś sie ruszyło w Olsztynie:)
2.0 GT 97

Erald
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 04-06-10, 18:46

Postautor: Erald » 24-12-10, 22:45

Niestety Celika uległą wypadkowi. Jak jechałem sobie do warszawy to pewien jegomość nie zauważył źółtego samochodu i wymusił pierwszeństwo skręcając na mnie. Efekty są take jak na zdjęciu czyli:
- lampy rozwalone
- błotnik prawy
- maska
- szyba przód
-zbiorniczek na spryski
- podłużnice
- belka przednia
- puszka od bezpieczników
- chłodnice

Do kompletu dorzucam błotnik prawy i zderzak, ale w innym kolorze.


Jako, że nie będę tego samochodu robił, bo powiem szczerze, że bałbym się potem nim szybko jeździć, to pomyślałem, że może komuś z forumowiczów taki samochód by się przydał. Mogę go tanio oddać. Myślę, że spokojnie się z chętnym dogadam co do kwoty.
Ostatnio w samochodzie były wymieniane tarcze i klocki na tył oraz wymienione łożysko prawy przód.
Jeżeli jest ktoś zainteresowany to proszę pisać pw albo dzwonić 693554337 w święta też odbieram:)
Szkoda mi samochodu, był świetny ale takie jest życie

Obrazek

Samochód jest rozebrany z elementów, które się nie nadawały.

Awatar użytkownika
Pawciu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6803
Rejestracja: 16-08-05, 11:27

Postautor: Pawciu » 24-12-10, 23:01

no to koniec zajebistego auta...

Awatar użytkownika
Suseł
Miłośnik
Miłośnik
Posty: 2591
Rejestracja: 01-01-08, 19:36

Postautor: Suseł » 24-12-10, 23:10

Auto dokonało żywota. Zamykam.
"If in doubt, flat out."
Colin McRae 1968-2007

Celica TA40A 1979 - sold
Celica TA40B 1980 - sold

Merc CL500 - for sale
Merc A150 - daily